🚚Júlová DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS, 💪-10% na značku Planet Paleo, 🍫čokoládový výpredaj a mnoho ďalšieho. Letné zľavy pokračujú!☀️ Viac info o akciách tu.

RAW probiotiká - dokonalá starostlivosť, 30 kapsúl COOL

Chladené RAW probiotiká z kombuchy, kefíru a bulharského jogurtu pre rozmanitý mikrobióm. Obsahujú 100 miliárd živých organizmov a 34 komplementárnych probiotických kmeňov pre harmóniu čreva. Probiotický komplex je obohatený o RAW výťažok z ovocia a zeleniny a tráviace enzýmy pre skvelú stráviteľnosť. Vďaka unikátnej technológii balenia Shelf Stable sa vám do rúk dostane presne to, čo sľubuje etiketa. Bez plnidiel, konzervantov, bez lepku. Non-GMO certifikované.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 1971
€45,92
RAW probiotiká - dokonalá starostlivosť, 30 kapsúl COOL
RAW probiotika - dokonalá péče, 30 kapslí COOL
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
 • RAW Probiotiká so 100 miliardami živých kultúr CFU v jednej kapsuli.
 • Komplementárne probiotiká - vhodné ako doplnok na užívanie liečiv (samotné probiotikum nie je liečivom).
 • Stačí 1 kapsula denne.
 • 34 druhov RAW probio kmeňov, ktoré podporujú rozmanitosť mikroflóry.
 • Vyrobené z celistvých potravín pomocou fermentácie (kombucha, bulharský jogurt).
 • Pre bezproblémovú stráviteľnosť obsahuje zmes tráviacich enzýmov.
 • Zahŕňa klinicky študovanú zmes s optimálnym vyvážením mikroorganizmov.
 • Balené v špeciálnej fľaštičke so schopnosťou pohlcovania vlhkosti, probiotiká zostanú nažive pri preprave aj skladovaní.
 • Nutné uchovávať v chladničke alebo do 22 °C na suchom mieste (pre krátkodobú prepravu nevyžaduje špeciálne zaobchádzanie).
 • Non-GMO, prirodzene bezlepkové.
 • Recyklovateľný obal.
Komplexná probiotická starostlivosť
Spokojné a harmonické črevo ovplyvňuje v tele mnoho ďalších dôležitých dejov. RAW & COOL Probiotics od Garden of Life ponúka 34 druhov probiotických kmeňov, ktoré sa vzájomne podporujú v účinku a sú vhodné aj ako komplementárny doplnok stravy (pri užívaní iných preparátov). Nejedná sa o obyčajné baktérie (bežne osídľujúce črevo) v kapsule. Tieto probiotiká sú úplne jedinečné, pretože pochádzajú z celistvých fermentovaných potravín, ako je bulharský jogurt, kefír, kombucha či scoba. Ich unikátnosť spočíva v komplexnosti - v jednej kapsule nájdete okrem vysokých dávok probiotík aj tráviace enzýmy a RAW výťažok z ovocia a zeleniny.
RAW kvalita, bez plnidiel
Ponúkame kvalitný probiotický komplex, ktorý obsahuje veľké množstvo živých organizmov 100 miliárd CFU a 34 kmeňov RAW probiotík. Týmito číslami sa produkt pýši aj vďaka tomu, že nie je tepelne upravený. Výroba prísne kontroluje podmienky a teplotu počas celého fermentačného procesu, aby sa zákazníkovi dostalo na konci procesu do rúk "probiotické zlato". Počas celého procesu výroby sa teplota drží pod 4 °C.
Produkt neobsahuje žiadne plnidlá, spojivá a konzervanty. To sa odráža na náročnosti technológie na prežitie dávky mikroorganizmov. Ich stabilitu chráni Shelf Stable technológia a dodržanie vhodných podmienok pre skladovanie.
COOL probiotiká zostanú živé!
Garden of Life ponúka variant bežných probiotík (iná forma ochrany obsahu), a potom aj tieto COOL probiotiká, ktoré sú chladené. RAW Probiotics majú prísne kontrolovaný režim nielen počas výroby, ale aj po zbere, počas skladovania, pri procese prepravy aj u vás doma až do samotného prehltnutia kapsuly. Vďaka jedinečnému a skvele zvládnutému procesu sa do čreva dostáva skutočne to, čo výrobca sľubuje na etikete: 100 CFU probiotík v jednej kapsule! Počas prepravy preberá ochrannú funkciu špeciálnej technológie Shelf Stable. Jedná sa o špeciálny spôsob úpravy vnútornej vrstvy fľaštičiek udržujúcej probiotiká v úplnom bezpečí od vlhkosti, ktorá by ohrozila ich stabilitu a životnosť.

Obsah balenia: 30 kapsúl (30 dávok)
Zloženie:
RAW probiotická zmes z celých potravín: Bulharský jogurt (mlieko) koncentrát, Východoeurópska voľne rastúca kefírová kultúra obsahujúca:
Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei,Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum , Lactobacillus rhamnosus, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis,Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris,Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus , Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii
Zmes tráviacich enzýmov: Proteáza, kyslá proteáza, proteáza S
Východoeurópska RAW ovocná a vegetariánska zmes: červená paprika (plod), zelený hrášok (semeno), mrkva (koreň), slivka (plod), čerešňa (plod), jahody (plod), malina (plod)
Ostatné látky: rastlinná celulóza (kapsuly), organic ryža (šupka), obsahuje mlieko.
TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÓT:

RAW probiotická směs z celých potravin: Bulharský jogurt (mléko) koncentrát, Východoevropská volně rostoucí kefírová kultura obsahující: Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lactobacillus rhamnosus, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii

Směs trávicích enzymů: Proteáza, kyselá proteáza, proteáza S

Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs: červená paprika (plod), zelený hrášek (semeno), mrkev (kořen), švestka (plod), třešeň (plod), jahody (plod), malina (plod)

Ostatní látky: rostlinná celulóza (kapsle), organic rýže (slupka), obsahuje mléko.

TABULKA NUTRIČNÍCH HODNOT:

v 1 dávke % RHP
Kompletná zmes: 100 miliárd CFU NS*
ISS Bif tm Bifido bacterium lactis (SD-5219),Lactobacillus acidophilus (SD-5221), Lactobacillus paracasei (SD-5218), Bifidobacterium lactis (SD-5220),
RAW probiotická zmes z celých potravín: Bulharský jogurt (mlieko) koncentrát, ^Východoeurópska volne rastúca kefírová kultúra obsahujúca:Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lactobacillus rhamnosus, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii,
Proteín-tráviaca enzýmová zmes: 50 mg NS*
Protease, acid protease, protease S
Východoeurópska RAW ovocná a vegetariánska zmes: 45 mg NS*
červená paprika (plod), zelený hrášok (semeno), mrkva (koreň), slivka (plod), čerešňa (plod), jahody (plod), malina (plod),
NS: Referenčná hodnota príjmu RHP nebola stanovená.

Doporučené dávkovanie:
1 kapsula denne s jedlom alebo bez jedla. Kapsuly je možné otvoriť a užívať bez obalu. Zapite vodou alebo RAW džúsom.
V prípade otázok sa prosím zadarmo obráťte na našu odbornú poradňu: poradna@puravia.sk

Originálny názov: RAW Probiotika - dokonalá péče - 100 miliard CFU - 30 kapslí cool
Zem výroby: USA
Upozornenie: Výživový doplnok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
Skladovanie: Skladujte najlepšie v chladničke alebo na suchom mieste do teploty 22 °C.
Špecifická doprava:
Pre krátkodobú prepravu k zákazníkovi nevyžaduje produkt špeciálne zaobchádzanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 1
Bez lepku: 1
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 1
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 0
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Garden of Life to sú doplnky stravy z celistvých potravín v BIO kvalite priamo od ekologických farmárov. Sú šetrne spracovávané RAW, a preto si výsledný doplnok zachová maximum a účinnosť svojich živín.

Sú to jedny z najúčinnejších a najkvalitnejších výživových doplnkov vďaka ingredienciám iba z organických celistvých potravín, ktoré neprešli žiadnym priemyselným spracovaním. Bez GMO, bez cukru, aróm, farbív a iných aditív, sú 100% čisté.

Značka Garden of Life prináša niekoľko radov doplnkov z tých najlepších ingrediencií:

 • Mykind vo forme gumídkov, žuvacích cukríkov, sprejov do pusy, sirupov.
 • Vitamín Code živiny pochádzajú z 22 druhov surového celistvého ovocia a zeleniny.
 • Dr. Formulated pre zdravie čriev a mikrobiomu špeciálne podľa pohlavia a veku.
 • Primal Defense probiotiká s pôdnymi organizmami z pôdy nedotknutej pesticídy, herbicídy a ďalšími chemikáliami.