Dovolenka

Na čo nezabudnúť a ako si užiť dovolenku v zdraví a s čistou mysľou? V tejto kategórii nájdete všetko pre prvú pomoc, ktorá sa zmestí do každej batožiny. 

Ako zvládnuť cestovanie so silnou imunitou a nenakaziť sa na letiskách? Ako sa vyhnúť štípancom od hmyzu, čo pomôže pri Faraónovej pomste alebo keď sa objavia tráviace problémy, ako sa chrániť pred slnkom a dehydratáciou, ako zmierniť letné alergie, a hlavne ako sa hodiť do pohody z pracovného režimu a užiť si relax? Zabaľte si so sebou pár drobností a budete pripravení na všetko. 

 • Opaľovacie krémy sú dôležité či už idete k moru alebo na hory. A my pre vás máme 100% prírodné s minerálnymi filtrami, ktoré sme si sami vyskúšali. A ak to na slniečku preženiete, olej po opaľovaní vám uľaví. 
 • Probiotiká rozhodne nesmú chýbať. S nimi si pochutnáte na čomkoľvek bez škvŕkania v bruchu, pretože zmena prostredia a stravy robí so zažívaním divy. Probiotiká udržia rovnováhu črevnej mikroflóry a zabraňujú premnoženiu škodlivých baktérií. Konkrétne Yastbiotic a Primal Defense si zachovajú kvalitu a účinky aj pri vyšších teplotách. Hodiť sa môžu aj špeciálne pre deti vo forme gumídkov. 
 • Repelenty chránia pred štípancami aj kliešťami. Čisté prírodné na báze byliniek a esenciálnych olejov vám prídu vhod kdekoľvek v prírode. 
 • Oreganový olej odporúčame každému. Je to všestranná záchrana v podobe silného antioxidantu, ktorý vás prekvapí svojimi účinkami nielen na trávenie. 
 • Hydratácia je zásadnou ochranou pred úpalom a úžehom. Podporiť ju môžeme doplnením elektrolytov a minerálov, ako je sodík, draslík, vápnik a horčík, ktoré strácame pri potení. Tieto látky sú kľúčové pre udržanie rovnováhy tekutín v tele a  pre správnu funkciu svalov a nervov. 
 • Alergie z peľu, tráv a ďalších alergénov, ktoré dráždia dýchacie cesty, nám zabraňujú, aby sme si prírodu užili naplno. Nechajte svoje telo opäť v kľude nadýchnuť a zmiernite príznaky s Allerease alebo HistaminX. 
 • Psychická pohoda je základom každej dovolenky, nie jej cieľom. Užite si relax s čistou hlavou. 
  • Bachove kvapky Rescue patria medzi favoritov medzi rodičmi. Každá dovolenka je plná zmien a tieto bylinné esencie pomôžu navodiť vnútorný pokoj a pocit pohody počas celého dňa. Aj na vašich miláčikov sme mysleli, pre tých tu nájdete Rescue Pets. 
  • CALM Magnesium + GABA + B6 vám pomôže vypnúť myšlienky a pripraví vaše telo aj myseľ na pokojný spánok. Pomôže vám rýchlo zaspať a ráno sa prebudiť s množstvom energie pre ďalší skvelý deň. 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 5 - 52 položiek celkom
Hlavní obrázek
€31,63
1441
Hlavní obrázek
€8,75
1455
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€34,17
128
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€52
313
Hlavní obrázek
€24,91
1450
Hlavní obrázek
€27,16
1445
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
Rescue® Remedy 10ml
Skladom (3 ks)
€13,62
467
Hlavní obrázek
€42,04
1418
Hlavní obrázek
€20,82
1417
Hlavní obrázek
€22,63
1444
Opalovací balzám SPF 30
CLEAN LABEL
€20,38
1156
Hore
Ďalšie produkty