🚚 Doprava s Puravia LABS zadarmo! 💚 Nakúpte akýkoľvek produkt značky Puravia Labs a balíček vám dovezieme zdarma!

Dovolenka

Na čo nezabudnúť a ako si užiť dovolenku v zdraví a s čistou mysľou? V tejto kategórii nájdete všetko pre prvú pomoc, ktorá sa zmestí do každej batožiny. 

Ako zvládnuť cestovanie so silnou imunitou a nenakaziť sa na letiskách? Ako sa vyhnúť štípancom od hmyzu, čo pomôže pri Faraónovej pomste alebo keď sa objavia tráviace problémy, ako sa chrániť pred slnkom a dehydratáciou, ako zmierniť letné alergie, a hlavne ako sa hodiť do pohody z pracovného režimu a užiť si relax? Zabaľte si so sebou pár drobností a budete pripravení na všetko. 

 • Opaľovacie krémy sú dôležité či už idete k moru alebo na hory. A my pre vás máme 100% prírodné s minerálnymi filtrami, ktoré sme si sami vyskúšali. A ak to na slniečku preženiete, olej po opaľovaní vám uľaví. 
 • Probiotiká rozhodne nesmú chýbať. S nimi si pochutnáte na čomkoľvek bez škvŕkania v bruchu, pretože zmena prostredia a stravy robí so zažívaním divy. Probiotiká udržia rovnováhu črevnej mikroflóry a zabraňujú premnoženiu škodlivých baktérií. Konkrétne Yastbiotic a Primal Defense si zachovajú kvalitu a účinky aj pri vyšších teplotách. Hodiť sa môžu aj špeciálne pre deti vo forme gumídkov. 
 • Repelenty chránia pred štípancami aj kliešťami. Čisté prírodné na báze byliniek a esenciálnych olejov vám prídu vhod kdekoľvek v prírode. 
 • Oreganový olej odporúčame každému. Je to všestranná záchrana v podobe silného antioxidantu, ktorý vás prekvapí svojimi účinkami nielen na trávenie. 
 • Hydratácia je zásadnou ochranou pred úpalom a úžehom. Podporiť ju môžeme doplnením elektrolytov a minerálov, ako je sodík, draslík, vápnik a horčík, ktoré strácame pri potení. Tieto látky sú kľúčové pre udržanie rovnováhy tekutín v tele a  pre správnu funkciu svalov a nervov. 
 • Alergie z peľu, tráv a ďalších alergénov, ktoré dráždia dýchacie cesty, nám zabraňujú, aby sme si prírodu užili naplno. Nechajte svoje telo opäť v kľude nadýchnuť a zmiernite príznaky s Allerease alebo HistaminX. 
 • Psychická pohoda je základom každej dovolenky, nie jej cieľom. Užite si relax s čistou hlavou. 
  • Bachove kvapky Rescue patria medzi favoritov medzi rodičmi. Každá dovolenka je plná zmien a tieto bylinné esencie pomôžu navodiť vnútorný pokoj a pocit pohody počas celého dňa. Aj na vašich miláčikov sme mysleli, pre tých tu nájdete Rescue Pets. 
  • CALM Magnesium + GABA + B6 vám pomôže vypnúť myšlienky a pripraví vaše telo aj myseľ na pokojný spánok. Pomôže vám rýchlo zaspať a ráno sa prebudiť s množstvom energie pre ďalší skvelý deň. 

Najpredávanejšie

Hlavní obrázek
€28,70 –14 %
Pôvodne: €28,70  (–14 %)
€24,60
Hlavní obrázek
 
€52
Hlavní obrázek
Draslík Magnesium, 200 kapsúl
Skladom (>5 ks)
1215
 
€20,55
Hlavní obrázek
 
€20,82
Hlavní obrázek
 
€19,67
Hlavní obrázek
Aktívne uhlie
Skladom (>5 ks)
1005
 
€4,76
Stránka 1 z 9 - 108 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty