🔥Nenechajte si utiecť naše letné akcie! ZĽAVA na dezodoranty Biorythme a všetky čokolády, k tomu DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS a mnoho ďalšieho. Viac info o akciách tu.

Smidge Sensitive probiotiká, 60 kapsúl

Živé bakterie v každej kapsuly - PÔVODNE GUTPRO 8 kmeňov tých najdôležitejších črevných baktérií v každej kapsuli. Čím sú tieto probiotiká výnimočné? Neobsahujú bežné aditíva, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie, alergény ani iné chemické prísady. Vďaka svojmu šetrnému zloženiu minimalizujú nežiaduce reakcie u osôb s citlivým tráviacim systémom. Ak cestujete, je to najvhodnejšie alternatíva k probiotikám Smidge powder. Nie je potrebné uchovávať v chladničke!
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 313
€50,65
Smidge Sensitive probiotiká, 60 kapsúl
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Silný, lyofilizovaný a čistý produkt bez alergénov, s ideálnou kombináciou baktérií
  • Obsahuje 8 kmeňov zdraviu prospešných baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v zažívacom trakte a majú dostatočnú schopnosť kolonizovať črevo (L. plantarum, L. Gasser, L. salivarius , B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis).
  • Neobsahuje žiadne kmene, ktoré produkujú D-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus, ani žiadne kmene tvoriace spory (napr. baktérie pôdy), či baktérie spôsobujúce histamínovú intoleranciu.
  • Bez obsahu inulínu, maltodextrínov alebo rastlinnej vlákniny, bežných aditív ako je stearát horečnatý, oxid kremičitý, alebo silice.
  • Všetky kmene sa pestujú na kultúre neobsahujúcej mliečne alebo sójové médium. Sú pestované na vegetariánskej kultúre bez GMO a pre zabezpečenie čo najväčšieho účinku, sú vysušené mrazom.
  • Všetky kmene boli starostlivo vedecky preskúmané a zdokumentované.
  • Produkty Smidge sú pravidelne testované na účinnosť, čistotu a výživovú hodnotu. Medzi tieto nezávislé testy patrí test na ťažké kovy, analýza mikrobiomu, analýza efektívnosti a ďalšie.

Obsah balenia: 60 kapsúl (30 dávok)

Zloženie: 

Kmene baktérií:  v jednej kapsuly
Bifidobacterium bifidum 5 miliárd CFU*
(počet mikroorganizmov tvoriacich kolónie)
Bifidobacterium breve
Lactobacillus plantarum
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus salivarius

Bez alergénov - mlieka, sóje, vajec, rýb, mäkkýšov, lepku, arašidov, kvasníc, alebo kukurice.


Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.


Odporúčané dávkovanie: 

V prvých týždňoch užívania môžu niektorí jedinci pociťovať miernu závrat, nevoľnosť či bolesti hlavy. Tieto symptómy by mali prestať. Ak sú tieto symptómy príliš silné, odporúčame dávkovanie na určitú dobu znížiť a potom postupne zvyšovať.

Dospelí: 2 kapsuly raz denne s jedlom

Deti: 1 kapsula denne s jedlom

Podľa potreby dávky časom zvyšujte, či znižujte podávané množstvo. Menšia dávka môže byť dosiahnutá otvorení kapsuly a odberom časti obsahu.

Pre vhodné dávkovanie v konkrétnych prípadoch využite našu poradňu poradna@puravia.cz


Krajina pôvodu: USA

Skladovanie: Môže byť uchovávané pri izbovej teplote po dobu až dvoch týždňov (výhoda keď si chcete vziať produkt na dovolenku). Pri dlhodobom skladovaní umiestnite fľaštičku s kapsulami do chladu.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Doba expirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu, alebo prevencii akejkoľvek choroby.


Výrobca: Smidge

Smidge jsou velmi jemná probiotika, která ráda používám s klienty na protokolu GAPS, nebo při citlivosti na histamin. A to především díky tomu, že obsahují probiotické kmeny, které mají schopnost zpracovat, nebo odstranit histamin. Jelikož se nemusí uchovávat v lednici, jsou skvělou volbou pro všechny ty, kteří rádi cestují.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 0
Bez lepku: 1
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 1
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 1
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Odborník: Zaneta_Kremsa
Pale: 0
Paleo: 1
Raw: 0
Recenze odborníka: Smidge jsou velmi jemná probiotika, která ráda používám s klienty na protokolu GAPS, nebo při citlivosti na histamin. A to přede
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 1
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Smidge predtým známe ako GutPro vyrába doplnky stravy s maximálnou starostlivosťou, s použitím iba tých najčistejších ingrediencií, ktoré sú preverované a testované. Výrobky sú založené na desaťročia vedeckého výskumu a hlbokom porozumení nielen tradičným kultúram a stravovacím zvyklostiam, ale aj porozumeniu rodičom detí s autistickým spektrom, ľuďom s chronickým ochorením av neposlednom rade osobám so špeciálnymi diétami. Doplnky stravy Smidge sú správnou voľbou aj pre tých najcitlivejších jedincov, vďaka obsahu živých kultúr, tráviacich enzýmov vitamínov z celej potravy a prírodných minerálov.