🔥Zľava 10 % na značku Global Healing! Využite naše aprílové akcie. Viac info tu.

Poradňa

Našu odbornú poradňu Puravia vedú výhradne farmaceuti a zdravotníci so širokým presahom, znalosťami a klinickými skúsenosťami.

Sme vašim radcom v prevencii aj riešení zdravotných problémov. Vaše zdravie je rovnako ako pre vás tak aj pre nás na prvom mieste!

Vaše otázky prosím posielajte cez náš kontaktný formulár a zodpovedať vám bude tím našich odborníkov.

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Tím poradne

Vaše otázky prosím posielajte cez náš kontaktný formulár a zodpovedať vám bude tím našich odborníkov.

Mgr. Anna Fabiánová
Mgr. Anna Fabiánová

Anna vyštudovala farmaceutickú fakultu odbor farmácia. Potom dokončila program Celostnej výživy v Kanade, venovala sa štúdiu psychosomatiky a naďalej pokračuje vo vzdelávaní zaoberajúcom sa funkčnou medicínou a výživou na inštitútoch Chris Kresser Institute a Inštitúte funkčnej medicíny a výživy.

„Liečba“ chronických ochorení chemickými liekmi, ktoré prehlbujú v tele biochemickú nerovnováhu Anne nikdy nedávala zmysel, a preto začala skúmať prirodzené cesty, ako pomocou výživy a úpravy životného štýlu navrátiť telu zdravú rovnováhu. Zaujíma sa najmä o črevný mikróbiom, zdravie čriev a správnu funkciu tráviaceho traktu.

V súčasnej dobe pracuje ako terapeutka Inštitútu funkčnej medicíny a výživy a je nepostrádateľnou súčasťou poradne e-shopu Puravia.

Mgr. Veronika Šmahová
Mgr. Veronika Šmahová

“"Počas rokov vrcholového športu a štúdiu farmácie som pomaly dospela k presvedčeniu, že zdravý životný štýl je dôležitou prevenciou chronických ochorení, ku ktorým je potrebné pristupovať viac komplexne."

Veronika vám odpovie na otázky týkajúce sa komplexnej starostlivosti o zdravie a vhodnosti a užívania doplnkov stravy, ich možných interakcií a nežiaducich účinkov.

Eva Hájková
Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA

Eva je zakladateľkou Puravia.cz a Inštitútu funkčnej medicíny a výživy. Vyštudovala odbor ochrany verejného zdravia na lekárskej fakulte OU. Už počas štúdií praktizovala pre NHS London (National Health Service) v oblasti skríningu rakoviny krčka maternice, prsníka a prostaty.

Veľmi skoro zistila, že konvenčná medicína nie je tým najefektívnejším spôsobom, ako pomôcť ľuďom s chronickými ochoreniami. Osobne si vyskúšala mnoho výživových smerov od vegetariánstva, vegánstva, vitariánstva, po vegetariánsku formu LCHF, cukfree a prerušované pôsty. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.

V poradni odpovedá na vaše otázky v oblasti prevencie, chorôb, životného štýlu, výberu vhodných doplnkov stravy a ich dávkovania.