🔥 DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS a zľava 10 % na prírodnú kozmetiku! Využite naše májové akcie. Viac info tu.

Cievy, žily a krv

Krvný obeh tvorí srdce, cievy a krv, ktoré dodávajú životne dôležité látky, ako je kyslík a živiny, do všetkých tkanív a orgánov. Starajte sa o svoje kardiovaskulárne zdravie, ktoré je základom pre správnu funkciu celého tela a udržiavanie optimálnej hladiny krvného tlaku. 

Tu sme pre vás starostlivo vybrali spoločne s našimi odborníkmi z oblasti funkčnej medicíny a farmácie širokú škálu produktov, ktoré vám pomôžu udržiavať tento komplexný systém v kondícii. 

Ako spoznať zlý krvný obeh? Medzi niektoré príznaky môže patriť nedostatok energie a únava, studené končatiny, opuchy nôh, mravčenie v rukách a nohách, rednutie a vypadávanie vlasov. 

Čo je najlepšie na cievy a podporu srdca? Máme pre vás niekoľko tipov: 

  • Omega 3 mastné kyseliny obsahujú EPA a DHA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a udržujú správne hladiny krvného tlaku. 
  • Vitamíny skupiny B sú dôležité pre metabolizmus a reguláciu hladiny aminokyseliny homocysteínu, ktorej vyššie hladiny môžu mať negatívny vplyv na cievne steny a zrážanlivosť krvi. 
  • Vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a pomáha presunúť vápnik z miest, kde nemá byť (z ciev a artérií) do kostí a zubov, kde je to potrebné. To pomáha udržiavať zdravú hladinu vápnika v cievach. 
  • Vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a je dôležitý v bunkách srdcového svalu. 
  • Železo je nevyhnutné na tvorbu hemoglobínu, ktorý je súčasťou červených krviniek a umožňuje prenos kyslíka do tkanív a orgánov v tele. 
  • Adaptogény Maca a Ashwaganda, vitálne huby Reishi a Cordyceps s obsahom prospešných bioaktívnych látok. 

Naše TIPY: 

  • Heart Health je dokonalá prírodná výživa pre srdce s fermentovanou ryžou Koji, vysokým obsahom antioxidantov a koenzýmom Q10. 
  • Sulforafan je prírodná zlúčenina nachádzajúca sa v kapustovitej zelenine, najmä brokolici. Štúdie naznačujú jeho významnú prospešnosť pre zdravie. 
  • Zmes bylín 28 ACTIVE doplnená gáfrom a vitamínom C je prepojením osvedčenej receptúry tibetskej medicíny so švajčiarskou kvalitou. 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 10 - 110 položiek celkom
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€9,90
486
Hlavní obrázek 1472
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
Reishi, 90 kapsúl
Skladom (>5 ks)
€27,48
227
Hlavní obrázek
Akcia CLEAN LABEL
€110,22
€122,47 (–10 %)
72
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€28,20
1487
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€80,55
1233
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€12,28
1027
Hlavní obrázek
€60,87
1387
Hore
Ďalšie produkty