Alergia

Jar je tu za chvíľu a s ňou spojené obdobie alergií alebo peľová sezóna. Pokiaľ teda patríte medzi alergikov, mali by ste sa začať pripravovať už teraz. Všetko začína v imunitnom systéme, ktorý treba budovať dlhodobo. Nečakajte, kým sa vám objavia prvé príznaky a začnite posilňovať svoju imunitu. 

Ako vzniká alergia? Imunitný systém pri kontakte s neškodnými cudzorodými látkami produkuje protilátky, ktoré zamieňa alergénmi. 

Preto tu nájdete najlepšie doplnky stravy na imunitu a tiež črevá, kde sa nachádza až 70% imunitných buniek. Zdravie črevného mikrobiómu teda tiež zohráva úlohu. 

  • Enzýmy Allerease sa zameriavajú na nadbytočný hlien a rozkladajú ho. Pomáhajú tak pôsobiť proti niektorým bežným prejavom jarnej sezóny. 
  • HistaminX je špeciálna zmes antioxidantov a enzýmov, ktoré prinášajú sezónny komfort pre vašu sliznicu a dýchacie cesty. 
  • Quercetin patrí medzi flavonoidy, ktoré sa vyznačujú svojimi antioxidačnými schopnosťami. Má vplyv na imunitné bunky uvoľňujúce histamíny, čo sú chemické látky spôsobujúce alergické reakcie. 
  • Histabiotics sú probiotiká, ktoré nevytvárajú histamín a zároveň regulujú jeho prirodzenú tvorbu. Skvelá voľba pre tých, ktorí sa chcú zamerať na črevá. 
  • Omega 3 vám môžu pomôcť zvládnuť nielen peľovú sezónu vďaka účinkom EPA a DHA. 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 16 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty