🔥 Zľava 10 % na značku Global Healing a celú kategóriu Pamäť! Využite naše aprílové akcie. Viac info tu.

Smidge Sensitive probiotiká v prášku, 20 g

Viete prečo je tento produkt jedným z najkvalitnejších na svete? Bežné probiotiká obsahujú len niektorý z kmeňov zdraviu prospešných baktérií, Smidge Sensitive ich má rovných 8! Čisté zloženie bez umelých prísad a pridaných látok je zárukou dobrej znášanlivosti aj pre tých, ktorí majú citlivejšie zažívacie ústrojenstvo.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 594
€109,91
Smidge Sensitive probiotiká v prášku, 20 g
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Silný, lyofilizovaný a čistý produkt bez alergénov, s ideálnou kombináciou baktérií
  • Obsahuje 8 kmeňov zdraviu prospešných baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v zažívacom trakte a majú dostatočnú schopnosť kolonizovať črevo (L. plantarum, L. Gasser, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B . lactis).
  • Neobsahuje žiadne kmene, ktoré produkujú D-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žiadne kmene tvoriace spory (napr. baktérie pôdy), či baktérie spôsobujúce histaminovú intoleranciu.
  • Bez obsahu inulínu, maltodextrínov alebo rastlinnej vlákniny, bežných aditív ako je stearát horečnatý, oxid kremičitý, alebo silice.
  • Obsahuje 3 CFU v dávke.
  • Všetky kmene sa pestujú na kultúre neobsahujúcej mliečne, sójové médium. Sú pestované na vegetariánskej kultúre bez GMO a pre zabezpečenie čo najväčšieho účinku vysušených mrazom.
  • Všetky kmene boli starostlivo vedecky preskúmané a zdokumentované.
  • Produkty Smidge sú pravidelne testované na účinnosť, čistotu a výživovú hodnotu. Medzi tieto nezávislé testy patrí test na ťažké kovy, analýza mikrobiomu, analýza efektívnosti a ďalšie.

Obsah balenia: 20g (1000 dávok)

Zloženie: 

Kmene baktérií: V 1 odmerke (20mg)
Bifidobacterium bifidum 3 miliardy CFU*
(počet mikroorganizmov tvoriacich kolónie)
Bifidobacterium breve
Lactobacillus plantarum
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus salivarius

Bez alergénov - mlieka, sóje, vajec, rýb, mäkkýšov, lepku, arašidov, kvasníc, alebo kukurice.


Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného, ??alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.


Odporúčané dávkovanie: 

Smidge® je vysoko koncentrovaný doplnok stravy o vysokej kvalite, preto na zabezpečenie jeho účinkov stačí podanie veľmi malého množstva. U detí akéhokoľvek veku odporúčame začať len s pár zrniečkami a postupne navyšovať (čo 2-3 dni).

 U citlivých jedincov a detí blížiacich sa veku 5 rokov je možné užívať Smidge Infant Powder

V prvých týždňoch užívania môžu niektorí jedinci pociťovať miernu závrat, nevoľnosť či bolesti hlavy. Tieto symptómy by mali prestať. Ak sú tieto symptómy príliš silné, odporúčame dávkovanie na určitú dobu znížiť a potom postupne zvyšovať.

Dávkujte pomocou pribalenej lyžičky. Pred použitím sa uistite, že sú lyžičky čisté a suché.

Malé deti (3–5 rokov) - Pridajte do jedla dieťaťa množstvo prášku Smidge, asi ako na špičku ceruzky a postupom času ho pomaly zvyšujte, alebo podľa pokynov lekára. Neprekračujte polovicu odmerky. Môže sa užívať raz denne alebo každý druhý deň.

Staršie deti (vo veku 5–12 rokov) - Pridajte osminu alebo štvrtinu odmernej lyžičky prášku Smidge do jedla dieťaťa a postupne ju časom zväčšujte na polovicu alebo na celú odmerku. U citlivých detí a detí vo veku do 5 rokov neprekračujte polovicu odmernej lyžičky. Môže sa užívať raz denne alebo každý druhý deň.

Dospievajúci a dospelí - Začnite pridaním štvrtiny až polovice odmernej lyžičky Smidge do jedla a postupom času zvyšujte. Tieto probiotiká pre dospelých môžu byť užívané raz denne alebo každý druhý deň.

Podľa potreby dávky časom zvyšujte či znižujte.

Pre vhodné dávkovanie v konkrétnych prípadoch využite našej poradne: poradna@puravia.cz


Krajina pôvodu: USA

Skladovanie: Uchovávajte produkt v chladničke a vždy sa uistite, že je viečko pevne zatvorené. Neodstraňujte pohlcovač vlhkosti vo vnútri fľaše a nevystavujte vlhkému prostrediu.

Ak cestujete, môžete prípravok uchovávať pri izbovej teplote až po dobu jedného týždňa. Odporúčame so sebou na cesty brať iba potrebné množstvo.


Podmienky prepravy:

Smidge® laktobacily obsahujú aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré môžu byť zničené pri transporte teplom, lyofilizované baktérie zostávajú nedotknuté a stabilné. Tiež obal je vákuovo uzavretý. Vďaka týmto vlastnostiam Smidge dobre znáša vyššie (letné) teploty do 25°C, a aj v pri týchto teplotách je výrobcom deklarované, že nedôjde k zníženiu účinnosti produktu pri preprave a doplnok stravy môže byť otvorený mimo chladničky až po dobu jedného týždňa.

Preprava: Objednávky tohto výrobku sú zasielané len PO-ST, aby mohla byť zásielka doručená čo najskôr v pracovné dni a boli tak dodržané tie najlepšie podmienky pre skladovanie. Doručujeme iba kuriérom GLS na Vašu adresu. Nie je možné zasielať na akékoľvek výdajné miesta: Zásielkovňa, Uloženka a SK poštou.

Tento produkt nie je možné zakúpiť na dobierku

V období vyšších teplôt pridávame chladiacu doštičku zadarmo k zakúpeným probiotikám, ktoré vyžadujú skladovanie v chladničke. V prípade záujmu si chladiacu doštičku mimo letnej sezóny môžete dokúpiť tu.


Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Doba expirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu, alebo prevencií akejkoľvek choroby.

Obchodné podmienky: Na tento tovar sa nevzťahuje možnosť Odstúpenia od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote 14 dní vzhľadom na jeho špecifickú povahu.

Smidge jsou velmi jemná probiotika, která ráda používám s klienty na protokolu GAPS, nebo při citlivosti na histamin, jelikož obsahují pouze probiotické kmeny, které mají schopnost zpracovat, nebo odstranit histamin. Pro extrémně citlivé jedince doporučuji začít s pár zrníčky, naředěnými v trošce vody a pomalu se dopracovat na doporučenou denní dávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Atypická doprava: 1
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Odborník: Zaneta_Kremsa
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Recenze odborníka: Smidge jsou velmi jemná probiotika, která ráda používám s klienty na protokolu GAPS, nebo při citlivosti na histamin, jelikož ob
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 1
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Smidge predtým známe ako GutPro vyrába doplnky stravy s maximálnou starostlivosťou, s použitím iba tých najčistejších ingrediencií, ktoré sú preverované a testované. Výrobky sú založené na desaťročia vedeckého výskumu a hlbokom porozumení nielen tradičným kultúram a stravovacím zvyklostiam, ale aj porozumeniu rodičom detí s autistickým spektrom, ľuďom s chronickým ochorením av neposlednom rade osobám so špeciálnymi diétami. Doplnky stravy Smidge sú správnou voľbou aj pre tých najcitlivejších jedincov, vďaka obsahu živých kultúr, tráviacich enzýmov vitamínov z celej potravy a prírodných minerálov.