Vážení zákazníci, v piatok 1.3.2024 bude zákaznícka linka nedostupná. Prosím, použite na komunikáciu s nami e-mail info@puravia.sk. Ďakujeme za pochopenie. 💚

Smidge Infant probiotiká v prášku, 15 g

Bruško vášho bábätka ho bude milovať. Tento šetrný, ale veľmi účinný prášok plný živých baktérií, bol vyvinutý špeciálne pre potreby zažívacieho traktu dojčiat, avšak je vhodný aj pre dospelých a teenagerov. Rovnako ako obľúbený GUTPRO Powder (predchádzajúci názov) neobsahuje žiadne alergény a chemické prísady, preto je veľmi dobre znášaný aj tými najmenšími. Vhodný pre vegetariánov i vegánov.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 192
€92,03
Smidge Infant probiotiká v prášku, 15 g
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Prečo užívať zrovna tieto živé baktérie?

  • Navrhnutý pre vyvíjajúce sa zažívacie ústrojenstvo bábätka na základe dlhoročného výskumu a spätnej väzby od rodičov a zdravotníkov.
  • Obsahuje 7 kmeňov zdraviu prospešných baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v zažívacom trakte zdravého dojčaťa, majú dostatočnú schopnosť kolonizovať črevo a zároveň sú pre dieťatko šetrné.
  • Tvorí z 50% Bifidobacterium infantis, čo je bakteriálny kmeň prítomný v materskom mlieku, ktorý je hlavnou súčasťou vyvíjajúceho sa dieťaťa.
  • Neobsahuje žiadne kmene, ktoré produkujú D-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žiadne kmene tvoriace spory (napr. baktérie pôdy), či baktérie spôsobujúce histaminovú intoleranciu.
  • Bez obsahu inulínu, maltodextrínov alebo rastlinnej vlákniny, bežných aditív ako je stearát horečnatý, oxid kremičitý, alebo silice.
  • Obsahuje 1,45 miliárd CFU v dávke.
  • Všetky kmene sa pestujú na kultúre neobsahujúcej mliečne, sójové médium. Sú pestované na vegetariánskej kultúre bez GMO a pre zabezpečenie čo najväčšieho účinku, vysušených mrazom.
  • Všetky kmene boli starostlivo vedecky preskúmané a zdokumentované.
  • Produkty Smidge sú pravidelne testované na účinnosť, čistotu a výživovú hodnotu. Medzi tieto nezávislé testy patrí test na ťažké kovy, analýza mikrobiomu, analýza efektívnosti a ďalšie.

Obsah balenia: 15g (750 dávok)

Zloženie:  

Kmene baktérií:

V 1 odmerke ( 20 mg)

Bifidobacterium bifidum 1,45 miliardy CFU*
(počet mikroorganizmov tvoriacich kolónie)
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus salivarius

Bez alergénov - mlieka, sóje, vajec, rýb, mäkkýšov, lepku, arašidov, kvasníc, alebo kukurice.


Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného, ??alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.


Odporúčané dávkovanie: 

Smidge® je vysoko koncentrovaný doplnok stravy o vysokej kvalite, preto na zabezpečenie jeho účinkov stačí podanie veľmi malého množstva. U detí akéhokoľvek veku odporúčame začať len s pár zrniečkami a postupne navyšovať (čo 2-3 dni).

Dávkujte s pribalenou lyžičkou. Pred použitím se uistite, že je dávkovacia lyžička čistá a suchá.  

Novorodenec/kojenec - Podávajte 1 lyžičku počas jedla. Neprekračujte 2 lyžičky denne.

Batole/dieťa - Podávajte1 lyžičku počas jedla. Neprekračujte 3 lyžičky denne.

Dospievajúci/dospelý - Podávajte 1 lyžičku počas jedla. Neprekračujte 3-4 lyžičky denne.

Podľa potreby dávky časom zvyšujte či znižujte. Pre vhodné dávkovanie v konkrétnych prípadoch využite našej poradne poradna@puravia.cz.


Krajina pôvodu: USA

Skladovanie: Uchovávajte produkt v chladničke a vždy sa uistite, že je viečko pevne zatvorené. Neodstraňujte pohlcovač vlhkosti vo vnútri fľaše a nevystavujte vlhkému prostrediu. Ak cestujete, môžete prípravok uchovávať pri izbovej teplote až po dobu jedného týždňa. Odporúčame so sebou na cesty brať iba potrebné množstvo.


Podmienky prepravy:

Smidge® laktobacily obsahujú aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré môžu byť zničené pri transporte teplom, lyofilizované baktérie zostávajú nedotknuté a stabilné. Tiež obal je vákuovo uzavretý. Vďaka týmto vlastnostiam Smidge dobre znáša vyššie (letné) teploty do 25 °C, a aj v pri týchto teplotách je výrobcom deklarované, že nedôjde k zníženiu účinnosti produktu pri preprave a doplnok stravy môže byť otvorený mimo chladničky až po dobu jedného týždňa.

Preprava: Objednávky tohto výrobku sú zasielané len PO-ST, aby mohla byť zásielka doručená čo najskôr v pracovné dni a boli tak dodržané tie najlepšie podmienky pre skladovanie. Doručujeme iba kuriérom PPL na Vašu adresu. Nie je možné zasielať na akékoľvek výdajné miesta: Zásielkovňa, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V prípade osobného odberu, je nutné objednávku vyzdvihnúť do 24 hodín.

V období vyšších teplôt pridávame chladiacu doštičku zadarmo k zakúpeným probiotikám, ktoré vyžadujú skladovanie v chladničke. V prípade záujmu si chladiacu doštičku mimo letnej sezóny môžete dokúpiť tu.

Tento produkt nie je možné zakúpiť na dobierku


Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Doba expirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu, alebo prevencií akejkoľvek choroby.

Obchodné podmienky: Na tento tovar sa nevzťahuje možnosť Odstúpenia od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote 14 dní vzhľadom na jeho špecifickú povahu.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Atypická doprava: 1
Bez cukru: 1
Bez GMO: 1
Bez lepku: 1
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 1
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 1
Low carb: 1
Muži: 0
Novorodenci: 1
Pale: 0
Paleo: 1
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 1
Top produkty: 1
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Smidge predtým známe ako GutPro vyrába doplnky stravy s maximálnou starostlivosťou, s použitím iba tých najčistejších ingrediencií, ktoré sú preverované a testované. Výrobky sú založené na desaťročia vedeckého výskumu a hlbokom porozumení nielen tradičným kultúram a stravovacím zvyklostiam, ale aj porozumeniu rodičom detí s autistickým spektrom, ľuďom s chronickým ochorením av neposlednom rade osobám so špeciálnymi diétami. Doplnky stravy Smidge sú správnou voľbou aj pre tých najcitlivejších jedincov, vďaka obsahu živých kultúr, tráviacich enzýmov vitamínov z celej potravy a prírodných minerálov.