🔥 Nakúpte obľúbenú kozmetiku Wooden Spoon so zľavou až 10 %! Viac info o akcii tu.

Zaretis probiotiká, 60 kapsúl

Jedinečná patentovaná zmes arménskych probiotík, ktoré sú endemitné a nikde inde na svete ich nenájdete. Rozmanitosť mikrobiomu je pre črevá dôležitá, rovnako ako harmónia v osídlení jednotlivými mikroorganizmami. Tieto probiotiká sú vhodné pre deti od 3 rokov. Ľahko sa vstrebávajú, rýchlo účinkujú a špeciálne technológie kapsúl chránia ich silu pri prechode zažívaním. Doprajte si kvalitnú starostlivosť o svoj mikrobióm.?
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 1897
€31,76
Zaretis probiotiká, 60 kapsúl
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Endemitné druhy probiotík z Arménska, ktoré sú preslávené vysokou diverzitou črevného mikrobiómu a dlhovekosťou.
  • Kvalitné probiotiká, ktoré podporujú pohodové trávenie.
  • Špeciálne technológie kapsúl, aby laktobacily pri prechode zažívaním nestrácali svoj účinok.
  • Bezpečné a rýchle pôsobenie.
  • Jedinečná a patentovaná kombinácia laktobacilov.
  • Veľmi dobre vstrebateľné.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Naše črevá hostia veľké množstvo mikroorganizmov, ktoré potrebujú byť v dokonalej harmónii, aby sme sa my cítili skvele. Našou úlohou je vytvoriť črevu také podmienky, aby boli jednotlivé druhy mikroorganizmov v pohodovej rovnováhe. Probiotiká Zaretis obsahujú jedinečný pomer dvoch probiotických kmeňov: 25 % Lactobacillus acidophilus (MDC 9602) a 75 % Lactobacillus rhamnosus (MDC 9631).
Správny pomer je zásadný, pretože psychická pohoda aj celková obranyschopnosť začína práve v čreve.

Vyvážené a odolné probiotiká
L. rhamnosus MDC 9631 je patentovaným kmeňom probiotík, ktorého účinky na črevo dopĺňa druh L. acidophillus MDC 9602. Enterosolventné želatínové kapsuly sa postarajú o to, aby všetky prospešné látky doputovali tam, kde ich využijeme najlepšie a naplno. Vďaka špeciálnej technológii enterosolventných kapsúl nedochádza k degradácii probiotík pri prechode zažívaním. Ochranná vrstva kapsúl im dodá odolnosť proti nepriaznivým vplyvom žalúdočného prostredia.
Aký prínos majú arménske probiotiká pre Európana a prečo sú endemické?
Arménsko leží v regióne, ktorý má bohatú históriu a kultúru výroby kvasených potravín, ako sú jogurty, kefíry a kyslá kapusta. Konzumácia týchto potravín môže dlhodobo prispievať k rozmanitosti mikroorganizmov, ktorá je kľúčovým faktorom pre udržanie harmonického mikrobiómu. Práve vďaka tejto tradícii a vďaka unikátnym probiotickým kmeňom, ktoré sa inde nevyskytujú (sú endemické), sa Arméni pýšia veľkou diverzitou črevného mikrobiómu a vysokým vekom. Naopak Európanom táto pestrosť v osídlení čreva chýba, najčastejšie kvôli stresu a vplyvu prostredia, a preto sa často pýtajú, ako zvýšiť diverzitu mikrobiómu – kvalitne a bezpečne.
Dnes Zaretis, predtým Narine
Možno ste sa s týmto zázrakom stretli už skôr pod názvom Narine, ktorý niekoľko rokov mal a teraz stále má (len pod iným názvom) mnoho spokojných užívateľov.
Narine je prezývkou pre kmeň Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402, ktorý prvýkrát izoloval Dr. Levon A. Yerzinkyen z Ústavu mikrobiológie na Arménskej národnej akadémii vied v roku 1953 z mekónia (smolky) svojej vnučky Narine. Odvtedy sa Narine stala významným zdrojom pre vývoj nových produktov a dnes je uznávaná ako jedna z najodolnejších a najúčinnejších probiotických baktérií na svete.

Obsah balenia: 60 kapsúl (30-60 dávok podľa dávkovania)
Zloženie:
produkt mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus MDC 9631, Lactobacillus acidophilus MDC 9602, sacharóza, gastrorezistentná želatínová kapsula.

Zdravotné tvrdenia:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky, pokiaľ nejde o farmaceutickou firmou registrovaný liek.


Doporučené dávkovanie:
Deti od 3 do 12 rokov užívajú 1 kapsulu denne. Dospievajúci od 12 rokov a dospelí užívajú 2 kapsuly denne. Užívajte ideálne pol hodiny pred jedlom a zapite dostatočným množstvom tekutiny.
Odporúčaná kúra 3 mesiace 2× ročne. Dlhodobejšie užívanie konzultujte s lekárom.
Je možné užívať probiotiká spoločne s antibiotikami, konzultujte prípadne s lekárom, alebo sa obráťte na našu odbornú poradňu zadarmo poradna@puravia.sk.

Originálny názov: Zaretis probiotika, 60 kapslí
Zem výroby: Česká republika
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Pre zdravie je dôležitá pestrá strava a zdravý životný štýl. Dodržujte pitný režim. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Skladovanie: Uchovávajte pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale, aby bol liek chránený pred svetlom a vlhkosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 0
Bez lepku: 1
Bez mléka: 1
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: