🚚Júlová DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS, 💪-10% na značku Planet Paleo, 🍫čokoládový výpredaj a mnoho ďalšieho. Letné zľavy pokračujú!☀️ Viac info o akciách tu.

Dlhovekosť (anti-aging)

Longevity, v preklade dlhovekosť, je aktuálne veľmi populárnou oblasťou vo svete zdravia a doplnkov stravy. Dlhovekosť nemusí znamenať len žiť dlhšie. Dlhovekosť pre nás znamená žiť čo najdlhší zdravý a naplnený život. Byť čo najdlhšie aktívny, v kondícii a s množstvom energie. 

V tejto kategórii nájdete doplnky zameriavajúce sa na podporu všetkých dôležitých procesov v tele, ktoré s vekom strácajú svoju účinnosť a schopnosť udržiavať náš organizmus zdravý a bez bunkového poškodenia. 

Ako tieto doplnky podporujú dlhovekosť? 

  • Vitálne huby majú vysoký obsah komplexných živín na celkovú podporu vitality organizmu. 
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. 
  • Horčík prispieva okrem iného k správnemu energetickému metabolizmu, podporuje správnu syntézu bielkovín. 
  • Kolagén, ktorého prirodzená tvorba sa s vekom znižuje (už okolo 25 roku života), je dôležitým zdrojom bielkovín a je základnou zložkou všetkých spojivových tkanív v tele, vlasov, nechtov a kože. 
  • Kyselina hyalurónová podporuje zdravie pleti, vlasov, nechtov a kostí, podieľa sa na delení buniek a prispieva k správnemu fungovaniu ďalších procesov. 
  • NMN hrá významnú úlohu vo funkcii mitochondrií metabolizmu a génovej expresie. Je súčasťou procesu, pri ktorom sa tvorí hladina NAD vo všetkých bunkách určujúca rýchlosť procesu starnutia. 
  • Antioxidanty chránia organizmus pred voľnými radikálmi spôsobenými oxidatívným stresom, napríklad resveratrol a  glutatión.

Najpredávanejšie

Hlavní obrázek
 
€24,60
Doplňující obrázek
 
€32,42
Hlavní obrázek
 
€28,37
Hlavní obrázek
Draslík Magnesium, 200 kapsúl
Skladom (>5 ks)
1215
 
€20,01
Hlavní obrázek
Lipozomálny karnozín, 240 ml
Skladom (>5 ks)
1387
 
€60,87
Hlavní obrázek
Magnesium malát, 90 kapsúl
Skladom (>5 ks)
1328
 
€15,68
kolagen greal lakes výhodý set
€97,27 –10 %
Pôvodne: €97,27  (–10 %)
€87,54
Stránka 1 z 3 - 36 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty