PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

ION*Gut pre deti, 236 ml

Tento minerální doplněk stravy pro výživu střevních bakterií vašeho dítěte je naprosto odlišný od ostatních. Nejedná se o živé kultury, ani o vlákninu jako ve většině produktů. ION Gut Healt pro děti představuje alkalickou tekutinu bohatou na Terrahydrit (molekula na bázi uhlíku ze staré fosilizované půdy) a také komplex přirozeně se vyskytujících stopových minerálů a aminokyselin. Jen silný střevní mikrobiom umí čelit toxinům a jiným nevítaným “hostům”.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 1118
€55,79
ION*Gut pre deti, 236 ml
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Prečo užívať tieto jedinečné kultúry?

  • Obsah Terrahydritu, látky zo skamenené pôdy, ktorá bola vytvorená baktériami.
  • Podložené vedeckými štúdiami a laboratórnymi testami.
  • Bez toxického účinku.
  • Bez obsahu toxínov ako je glyfozát.
  • Výrobok je vegánsky, vegetariánsky a bez lepku. Výrobok je úplne bez rozpúšťadiel, alkoholov, plnív, spojív, príchutí, prísad, konzervačných látok, farbív, vôní, silikónu a BPA.

Obsah balenia: 236 ml 

Zloženie:Destilovaná voda, voľné humínové látky (Terrahydrit) a menej ako 1% komplexných minerálnych aminokyselín (prirodzene sa vyskytujúce chlorid, sodík, lítium, vápnik, fosfor, síra, bróm, draslík, železo, zinok, meď, zlato, horčík, alanín, glycín, histidín, izoleucín, metionín, treonín, valín).

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
Denná dávka 3/4 čajovej lyžičky (pre deti do 3 rokov) 3 čajové lyžičky (pre deti od 3 rokov)
Volné humínové látky 150 mg

Hodnoty daného dávkovania sú založené na energetickom príjme 2000 kcal

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo vás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky, pokiaľ sa nejedná o registrovaný liek farmaceutickou firmou.


Doporučené dávkování:

Zo začiatku podávajte deťom iba 5 kvapiek roztoku denne.

Odporúčané dávkovanie pre zdravie čriev a mozgu:

Deti od 3 rokov: 1 čajová lyžička 3x denne 

Deti do 3 rokov: 1 čajovej lyžičky 3x denne.

Na optimálnu podporu čriev odporúčame použitie 30 min pred jedlom, pretože ION Gut má ochranné účinky proti lepku a glyfosátu. Možno ho užiť aj bezprostredne pred jedlom, s jedlom či po jedle.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu: poradna@puravia.cz


Krajina výroby: USA

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo slnečné žiarenie. Chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu, alebo prevencii akejkoľvek choroby. Ak ste tehotná, dojčiace, alebo máte alergickú reakciu na stopové minerály či akékoľvek chronické príznaky a ochorenia, poraďte sa pred použitím tohto výrobku s lekárom, alebo s odborníkmi v našej poradni poradna@puravia.cz


Výrobca: ION* Gut HealthCelosvetovo uznávaná a milovaná značka predtým známa pod názvom RESTORE. Teraz sa tieto prírodné produkty získané z pôdy nachádza pod značkou ION * Gut Health a sú odporúčané viac ako 1500 lekármi a mnohými maloobchodnými predajňami. Jedinečnými zložkami týchto produktov získanými z pôdy, sú molekuly Terrahydritu, stopové minerály a aminokyseliny. Produkty sú vegánske, čisto bezlepkové, bezlaktózové, bez latexu, sulfidov, konzervačných látok, GMO a bez glyfosfátových zvyškov.


Výskumy: Medzi štúdiami potvrdené účinky doplnkov stravy ION * Gut Health patrí vplyv na markery, ktoré sú zodpovedné za črevnú priepustnosť tzv. Leaky gut, a pozitívny vplyv na imunitný systém. Jedna zo štúdií potvrdzuje zníženie zonulinu, IL-6 (zápalový marker) a glyfosátu u dospelých zdravých ľudí. Ďalšia štúdia potvrdzuje, že látka Terrahydrite stabilizuje integritu tesných spojov v čreve tzv. tight junctions, ktorých porušenie vedie napríklad k citlivosti na lepok. Pozitívny účinok Terrahydridu pri zvýšenej citlivosti na lepok potvrdzuje aj štúdia, ktorá sa zaoberá prepojením mikrobiomu s hematoencefalickou bariérou. Iná klinická štúdia ukazuje schopnosť produktu ION * Gut Health podporovať produkciu lyzínu v črevnom mikrobiomu. Práve lyzín má dôležitú úlohu v produkcii bielkovín, epigenetickú reguláciu, produkciu kolagénu, reguláciu imunitného systému a rôznych bunkových procesov.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne doplnky stravy
Bez cukru: 1
Bez mléka: 1
Bez sóji: 1
CLEAN LABEL: 1
Děti: 1
Muži: 1
Vegan: 1
Ženy: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Celosvetovo uznávaná a milovaná značka predtým známa pod názvom RESTORE. Teraz sa tieto prírodné produkty získané z pôdy nachádzajú pod značkou ION* Gut Health a sú odporúčané viac ako 1500 lekármi a mnohými maloobchodnými predajňami. Jedinečnými zložkami týchto produktov získanými z pôdy sú molekuly Terrahydritu, stopové minerály a aminokyseliny. Produkty sú vegánske, čisto bezlepkové, bezlaktózové, bez syju, latexu, sulfidov, konzervačných látok, GMO a bez glyfosfátových zvyškov.