Spôsoby platby

Faktúry zasielame iba elektronicky, tento doklad slúži aj ako záručný list.

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba dobierkou

Poskytovatelia dobierky:

GLS
Zásielkovňa

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

Platba kartou

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Platba bankovním převodem

Platba Twistom

Twisto je online platobná služba, s ktorou môžete nakúpiť tovar okamžite a zaplatíte ho až za 14 dní. Pokiaľ máte založený Twisto účet, platiť môžete dokonca až za 45 dní (vždy 15. dňa nasledujúceho mesiaca). Tovar vám bude ihneď po nákupe doručený domov, aby ste si ho mohli v pokoji prezrieť a vyskúšať ešte skôr ako zaň zaplatíte.

Platba Twistem

Kontakt

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267