🔥 Nakúpte obľúbenú kozmetiku Wooden Spoon so zľavou až 10 %! Viac info o akcii tu.

Črevá

Zdravé črevo je základ celkového zdravia. Zaisťuje správne trávenie, príjem a vstrebávanie živín, vitamínov, minerálov a ich následné rozvedenie do buniek. Črevo je nazývané ako náš druhý mozog. Okrem bakteriálneho osídlenia zvaného črevná mikroflóra sa tu tiež nachádzajú neuróny riadiace naše trávenie a emócie. Preto kondícia čriev ovplyvňuje aj psychiku – v čreve sa totiž produkuje až 90 percent serotonínu, hormónu šťastia.

Ako podporiť zdravie čriev? Vybrali sme pre vás s pomocou našich odborníkov z oblasti funkčnej medicíny a farmácie tie najlepšie doplnky stravy na črevá. Sú CLEAN LABEL alebo 100% čisté, bez aditív, protispekavých látok a inej chémie. Starajte sa o svoje črevá.

  • Probiotiká sú kultúry mikroskopických organizmov prospešných pre náš organizmus. Pomáhajú udržiavať zdravie črevnej mikroflóry, taktiež pomáhajú pri trávení a spracovaní potravy a majú vplyv na imunitu.
  • Prebiotiká sú druh vlákniny, ktorá je potravou pre živé dobré baktérie v črevách.
  • Synbiotiká sú probiotiká a prebiotiká spolu. Pôsobia priaznivo vo vzájomnej synergii na zdravie mikroflóry.
  • Enzýmy sú látky na báze bielkovín, ktoré pomáhajú rozkladať potravu. Sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú maximalizovať vstrebávanie a príjem živín pri trávení.
  • Kozie kolostrum obsahuje imunoglobulíny, vitamíny, biominerály, rastové faktory a ďalšie látky. Vstrebáva sa práve v črevách, kde tiež najsilnejšie pôsobí.
  • Aktívne uhlie prispieva k znižovaniu nadmernej plynatosti po jedle. Viaže sa na toxíny vo vašich črevách a detoxikuje telo.
  • Byliny a rastliny pre zdravie čriev - HepaTib, Triphala, Pestrec, Aloe Vera, Kurkuma, Brest plavý
  • Pre deti na podporu črevného mikrobiomu a trávenia probiotiká pre deti alebo kozie kolostrum.

Náš TIP: Objavte Biocidin, extrakty 17 bylín a esenciálnych olejov navyše obohatené o patentovanú zmes pôdnych probiotík. Zameriava sa najmä na funkciu zažívacieho traktu a trávenia a je tradične využívaný ako fytoantibiotikum.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 8 - 86 položiek celkom
Probiotika pro ženy, 30 kapslí - hlavní
Novinka CLEAN LABEL
€27,96
2177
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€50,65
313
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
Aktívne uhlie
Skladom (1 ks)
€4,64
1005
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
Brest plavý, 150g
Skladom (>5 ks)
€22,40
1331
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€59,28
431
Hlavní obrázek
€61,75
401
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
Triphala, 60 kapsúl
Skladom (>5 ks)
€14,73
966
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
€15,79
138
Hore
Ďalšie produkty