PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Vavrín, BIO, 5g

Tento 100% čistý bio olej z listov vavrínu vznešeného vás prekvapí svojou jemnou vôňou s bylinnými tónmi. Rastlina bola zasvätená gréckemu bohu lekárstva - Aeskulapovi. Počas stredoveku sa považovala za symbol dobra a úspechu, takže bola často využívaná v priebehu najrôznejších rituálov a obradov. Ľudia verili, že prináša úspech, blahobyt, zdravie a plní sny. Stačí 3-5 kvapiek do vody v aromalampe či difuzéri a váš relaxačný rituál môže začať
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 288
€12,46
Vavrín, BIO, 5g
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Krajina pôvodu: Turecko

Spôsob kultivácie: divoko rastúce

Bio koncentrácia: 100%

Konzervanty: bez konzervantov

Spôsob výroby: destilácia

Použitá časť: listy

Certifikácia: Ecocert, JAS (Control Union BV)

Biochemické zloženie: pozri. analýza "Súbory na stiahnutie"

Tón: horný - stredný

Bezpečnosť pri použití a kontraindikácie: netoxický, však môže spôsobiť podráždenie či precitlivelosť pokožky, najmä ak sa jedná o zoxidovaný olej. Venujte pozornosť skladovaniu. Používajte vždy riedený a v nízkych koncentráciách. Odporúčané dávkovanie pri aplikácii na pokožku 0,005% (EÚ) 0,5% (Tisserand a Young, 2014). Pred aplikáciou vami vytvorenej zmesi, si urobte test kožnej znášanlivosti v lakťovej jamke. Pri priamej inhalácii (vdychovanie vodnej pary s pridaním EO) môže u citlivých osôb dráždiť sliznicu. Obsahuje vysoké percento 1,8-cineol, ktorý môže spôsobiť problémy s CNS a dýchaním u malých detí, nepoužívajte na tvár alebo v jej blízkosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Bio: 1
CLEAN LABEL: 1
Vegan: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divoká levanduľa, tymián a saturejka rastúca v prenádhernej romantickej krajine Provence na juhu Francúzska. To je Florihanna a jej 100% čisté éterické oleje a hydroláty v BIO kvalite, získavané šetrnými metódami z ekologicky vypestovaných alebo divoko rastúcich rastlín. Spoločnosť vznikla v roku 1993 spojením dvoch kultúr – francúzskej a japonskej. Výrobky destilérie Florihana sú ponúkané zákazníkom v mnohých krajinách Európy, USA, Číne, Japonsku a od roku 2016 aj v Českej republike. Dovoz a distribúciu do Českej a Slovenskej republiky zaisťuje certifikovaná aromaterapeutka Kateřina Kloudová.