PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Škorica listy, BIO, 5g

Esenciálny olej zo škorice patrí medzi obľúbené prirodzene stimulujúce esenciálne oleje. Povzbudzujúce účinky dokážu spríjemniť zlú náladu, sladké a jemné korenené tóny osviežiť myseľ aj telo a to predovšetkým v zimných mesiacoch. Upokojte svoju myseľ, prehrejte telo a vychutnajte si každú chvíľku škoricovej arómy. Stačí pridať 2-3 kvapky do vody vo vašej arómalampe a relaxácia môže začať.
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 302
€6,46
Škorica listy, BIO, 5g
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Krajina pôvodu: Srí Lanka

Spôsob kultivácie: divoko rastúca

Bio koncentrácia: 100%

Konzervanty: bez konzervantov

Spôsob výroby: destilácia

Použitá časť: listy

Certifikácia: Ecocert, JAS (Control Union BV)

Biochemické zloženie: pozri. analýza "Súbory na stiahnutie"

Tón: stredný

Bezpečnosť pri použití a kontraindikácie: môže spôsobiť kontaktnú dermatitídu a precitlivenosť pokožky. Dráždi sliznice. Niektoré zdroje neodporúčajú používať v období tehotenstva, dojčenia a u detí do päť rokov. Nepoužívajte na kúpeľ a neriedený. Používajte vždy vo veľmi nízkej koncentrácii. Pred aplikáciou vami vytvorenej zmesi, vždy urobte test kožnej znášanlivosť v lakťovej jamke.

Upozornenie: obsahuje safrol a vysoký obsah eugenolu. Éterické oleje s vysokým obsahom eugenolu by nemali byť používané u osôb s poruchou funkcie pečene. Môže ovplyvniť zrážanlivosť krvi a ovplyvniť účinky liekov. Neužívajte pri liečbe antikoagulantmi, pri väčších chirurgických zákrokoch, peptických vredoch, hemofílii, a pri chorobách spojených s poruchou krvnej zrážanlivosti (Tisserand a Young, 2014).

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Bio: 1
CLEAN LABEL: 1
Vegan: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divoká levanduľa, tymián a saturejka rastúca v prenádhernej romantickej krajine Provence na juhu Francúzska. To je Florihanna a jej 100% čisté éterické oleje a hydroláty v BIO kvalite, získavané šetrnými metódami z ekologicky vypestovaných alebo divoko rastúcich rastlín. Spoločnosť vznikla v roku 1993 spojením dvoch kultúr – francúzskej a japonskej. Výrobky destilérie Florihana sú ponúkané zákazníkom v mnohých krajinách Európy, USA, Číne, Japonsku a od roku 2016 aj v Českej republike. Dovoz a distribúciu do Českej a Slovenskej republiky zaisťuje certifikovaná aromaterapeutka Kateřina Kloudová.