🚚Júlová DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS, 💪-10% na značku Planet Paleo, 🍫čokoládový výpredaj a mnoho ďalšieho. Letné zľavy pokračujú!☀️ Viac info o akciách tu.

Geránium ružové BIO 5g

Svieža kvetinová aróma s jemnými podtónmi ruže. Geranium patrí do skupiny tzv. „ženských“ esencií, naučí vás prirodzene prežívať svoje ženstvo, navráti vám silu sama k sebe a dôveru vo vlastnú prirodzenosť. Stačí pridať pár kvapiek do vody vo vašom difuzéry a pocítite pohladenie nielen na tele, ale aj na duši. 100% bio kvalita, krajina pôvodu Egypt.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 280
€12,46
Geránium ružové BIO 5g
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Certifikovaný 100% čistý a prírodný esenciálny olej z kvitnúceho Geránia ružového (Pelargonium alebo Asperum).
  • Získava sa parnou destiláciou kvitnúcich vrcholkov rastliny pochádzajúcej z Egypta.
  • Svieža, kvetinová a mätová vôňa, ako ruža.
  • Môžete využiť do aromalámp, difuzérov, pridať pár kvapiek do kúpeľa či masážneho oleja, alebo s nimi ovoňať domácnosť.

Obsah balenia: 5 g

Zloženie:

Pozri analýza v “Súbory na stiahnutie”. Bez konzervantov.
50 % monoterpénov alkoholu, 17 % esterov, 15 % lineárnych seskviterpénov, 8 % monoterpénov ketónu, 5 % seskviterpénov alkoholu, 3 % lineárnych monoterpénov a 2 % aldehydových monoterpénov.


Použitie:

Kúpeľ – éterický olej vždy miešajte s nosným olejom (slnečnicový, olivový, hydrofilný) zmiešajte čajovú lyžičku éterického oleja a 3 polievkové lyžice oleja. Nalejte túto zmes do vane tesne predtým, než sa do vody ponoríte.

Masáž - zmiešajte 15-30 kvapiek éterického oleja s 1-2 polievkovými lyžicami rastlinného oleja.

Inhalovanie - pripravte si inhalačnú tyčinku: nakvapkajte 10-15 kvapiek absolútne čistého éterického oleja alebo synergickej zmesi do sklenenej misky. Pomocou pinzety vložte tyčinku do misky a nechajte zmes vsiaknuť. Potom opäť pomocou pinzety umiestnite bavlnenú tyčinku do inhalátora a zafixujte krytom. Zložte kryt a podľa potreby priložte k nosu a inhalujte.

Aromalampa – pridajte niekoľko kvapiek do aromalampy alebo elektrického difuzéra.
Fototoxický (pri prekročení bezpečnej odporúčanej koncentrácie). Nevystavujte pokožku slnku či soláriu 12-18 hodín po použití oleja. Zoxidovaný olej môže zvýšiť riziko podráždenia pokožky.

Vhodné kombinácie: ruža, helichrysum, kadidlo, ružová palma, tea tree, manuka, bergamot, levanduľa, santalové drevo, harmanček modrý, šalvia muškátová, rozmarín, majorán, čierne korenie, éterické oleje z citrusov


Upozornenie:

Môže spôsobiť podráždenie pokožky, slizníc - používajte v nízkych koncentráciách. Vo vysokých dávkach je EO neurotoxický! Niektoré zdroje dôrazne neodporúčajú v období tehotenstva, dojčenia, u epileptikov a seniorov. Nepoužívajte u detí mladších ako 5 rokov. Neaplikujte deťom na tvár alebo v jeho blízkosti.

Môže spôsobiť precitlivenosť pokožky. Zoxidovaný olej môže zvýšiť pravdepodobnosť podráždenia pokožky, venujte pozornosť skladovaniu.

Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže spôsobiť smrť. Škodlivý po požití. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Horľavá kvapalina a para. Používajte ochranné okuliare/ochranné rukavice.

PRI POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Pri styku s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Odstráňte obsah/obal ako nebezpečný odpad.

Úplné znenie karty bezpečnostných údajov nájdete v súboroch na stiahnutie.

Skladovanie:

Skladujte mimo dosahu detí v tme, suchu a chlade pri konštantnej teplote od 5°C do 15°C. Éterické oleje sú neobyčajne citlivé na teplo, ktoré môže výrazne zvýšiť kontamináciu alergény.

Trvanlivosť je vyznačená na etikete. Na zachovanie trvanlivosti nikdy nenechávajte výrobky trvalo na dennom svetle a po použití ich nezabudnite uzavrieť.

Éterické oleje sú prchavé aromatické látky s jedinečnými vlastnosťami. Rovnako ako pri iných koncentrovaných výrobkoch, aj tu je dôležité si prečítať a dodržiavať všetky písomné odporúčania predtým, ako ich začnete aplikovať. Chráňte oči. Nepoužívajte vnútorne. Dodržujte bezpečné dávkovanie, nepoužívajte neriedené éterické oleje na pokožku. Rieďte v adekvátnych nosičoch ako sú napr. rastlinné oleje či alkohol.

Originálny názov: Florihana Geranium Rosat

Krajina pôvodu: Egypt

Krajina výroby: Francúzsko


Výrobca: Florihana

Certifikácia:

  • Ecocert podľa štandardu COSMOS
  • JAS (Control Union BV)

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 1
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Divoká levanduľa, tymián a saturejka rastúca v prenádhernej romantickej krajine Provence na juhu Francúzska. To je Florihanna a jej 100% čisté éterické oleje a hydroláty v BIO kvalite, získavané šetrnými metódami z ekologicky vypestovaných alebo divoko rastúcich rastlín. Spoločnosť vznikla v roku 1993 spojením dvoch kultúr – francúzskej a japonskej. Výrobky destilérie Florihana sú ponúkané zákazníkom v mnohých krajinách Európy, USA, Číne, Japonsku a od roku 2016 aj v Českej republike. Dovoz a distribúciu do Českej a Slovenskej republiky zaisťuje certifikovaná aromaterapeutka Kateřina Kloudová.