PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Dojčiaca mamička a novorodenec- MAXI BALÍČEK

Každá mamička i každé bábätko by malo byť rozmaznávané a prijímať pre seba to najlepšie a najkvalitnejšie. Veríme, že vám tieto, odborníkmi vybrané, produkty prinesú nielen zdravie, ale aj veľa radosti.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 1136
€304,08 –10 % €273,67
Dojčiaca mamička a novorodenec- MAXI BALÍČEK
Hlavní obrázek
Akcia
€304,08 –10 %
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Prečo sme pre vás vybrali práve tieto produkty a v čom sú tak výnimočné?

Obdobie dojčenia a obdobie života novorodenca sú jedny z najdôležitejších období života ako pre matku, tak aj pre dieťa. Práve v túto dobu možno cez správnu výživu matky a novorodenca postaviť pevné základy pre zdravie dieťaťa. 

V balíčku nájdete sedem produktov, ktoré pre vás vybrali dve odborníčky - špecialistka na funkčnú medicínu a výživu Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA a naturopatka Mgr. Lenka Ptáčníková.

VITAMIN CODE - MULTIVITAMÍN PRE TEHOTNÉ
Vitamin CODE poskytuje príjem mnohých živín, ktoré môžu byť počas tehotenstva deficitné. Nielen, že je tento multivitamín špeciálne navrhnutý pre potreby tehotných žien, ale jeho unikátne zloženie bez chemických prísad predovšetkým zbytočne nezaťažuje telo.

ROSITA EXTRA PANENSKÝ OLEJ Z TRESČEJ PEČENE
Vysoko kvalitný olej z tresčej pečene poskytuje dojčiacim ženám príjem nevyhnutných omega 3 mastných kyselín. Kvalitu výrobku zaručuje pôvod tohto extra panenského oleja, ktorý je vyrábaný v malých várkach z tresky udržateľne lovenej v čistých nórskych vodách.

SMIDGE INFANT V PRÁŠKU
Budovanie zdravého mikrobiomu je dôležité ako pre zdravie matky, tak i pre zdravie dieťaťa. Smidge® laktobacily obsahujú aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie, ktoré obsahujú 7 klinicky overených kmeňov baktérií.

DR. FORMULATED - HORČÍK
Magnesium je minerál, ktorý hrá dôležitú úlohu pri delení buniek (napríklad pri raste dieťaťa a maternice), vývoji i výrobe energie. Počas tehotenstva je tento minerál nevyhnutný a jeho potreba je oveľa vyššia.

VITAMÍN D3 KAPKY
Vysoko kvalitný vegetariánsky produkt s vitamínom D3 s veľmi vysokou biologickou dostupnosťou, vďaka ktorej je zaručená podpora udržania správneho stavu kostí, zubov, svalových funkcií a funkcií imunitného systému.

100% HOVÄDZÍ KOLAGÉN
Počas tehotenstva je zvýšená potreba príjmu aminokyselín, ktoré sú okrem iného obsiahnuté aj v kolagénu. Tento vysoko kvalitný hydrolyzovaný kolagén poskytne matke aj plodu široké spektrum aminokyselín v takom množstve, ktoré sa z bežnej stravy len ťažko získa.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koho
Záruka: 24
Novorozenci: 1
Těhotné a kojící: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: