🔥 DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS a zľava 10 % na prírodnú kozmetiku! Využite naše májové akcie. Viac info tu.

Destilátor Megahome MH943TWS 316

Sme nielen to, čo jeme, ale aj to čo pijeme! Bez vody by neexistoval život na zemi. Je to tekutina, ktorá uvádza život do pohybu. Destilátor Megahome vám vďaka moderným technológiám pomôže získať vodu, akú ste ešte nikdy nepili. Bez nežiaducich toxínov, zápachu, farby a chuti. Nie náhodou patrí k najlepším vo svojej triede. Vďaka uhlíkovému filtru neutralizuje prchavé zložky, ktoré po procese destilácie môžu vo vode zostať. Až 18 litrov vody za 24 hodín, to je destilátor Megahome MH943TWS 316. Jeden z najlepších a najúspornejších modelov vo svojej triede. Dostupné v niekoľkých farebných kombináciách.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 1252
€359,59
Destilátor Megahome MH943TWS 316
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Záruka 2 rokyNAJLEPŠIA KVALITA:Varná komora, chladiace cievky a vnútorné časti z nerezovej ocele 304. Vonkajší plášť tela destilátora je tiež z nerezovej ocele. Každý destilátory je pred odoslaním skontrolovaný kontrolou kvality.ČISTÁ VODA:Destiluje 4 litre za 4 hodiny od bodu varu. Destiluje správnou rýchlosťou a odstraňuje nežiaduce toxíny a nečistoty. Diely destilátora sú bez BPA. Voda sa dotýka iba nerezovej ocele a skla. Pri destilácii voda kondenzuje do porcelánovej trysky a potom do sklenenej nádoby. Poslednou vecou, ??ktorú by ste chceli, je kúpiť destilátory, ktorý čistí vodu a zároveň ju kontaminuje lacnými plastovými dielmi.Destilátor vody Megahome je najlepší vo svojej triede. Varná komora a kondenzačné cievky sú z nerezovej ocele vysokej kvality. Dodáva sa s vysoko kvalitnou sklenenou zbernou nádobou. Veko a držadlo sú vyrobené z polypropylénu potravinárskej povahy a veko je pre väčšie pohodlie vyberateľné. Puzdro filtra je dodávané s porcelánovou vložkou pre najvyššiu čistotu. Proces výroby destilovanej vody nemôže byť jednoduchší, jednoducho naplňte varnú komoru, stlačte tlačidlo štart a odíďte, destilátor sa na konci cyklu automaticky vypne. Vonkajšia časť tela destilátora je vyrobená z odolnej brúsenej nerezovej ocele, ktorá vydrží aj v tých najnáročnejších podmienkach.Špecifikácia:Varná komora z nerezovej ocele vrátane kupole z nerezovej ocele.Výkon destilátora -16 litrov (cez 4 galóny)/deňVeľkosť: 20cm šírka x 36cm výškaZdroj energie: AC 120V/60HzSpotreba energie: 580W (spolu) Ohrievač 565W/chladiaci ventilátor 15WHmotnosť: 3,5kgKapacita: 4l za 4 hodinyBalíček obsahuje:

  • oddeliteľnú napájaciu šnúru
  • 6 balení filtrov
  • sklenenú zbernú nádobu

Ako destilácia funguje:Jednoducho nalejte vodu do destilátora Megahome a stlačte tlačidlo štart, destilátor potom vodu privedie na bod varu, ktorý ničí baktérie, parazity atď. Keď stúpa para, zanecháva za sebou nečistoty a vstupuje do chladiacich cievok z nerezovej ocele, kde sa para ochladí a znovu sa kondenzuje do čistej vody. Po dokončení destilácie sa váš destilátor automaticky vypne.Tu je niekoľko spôsobov, ako okrem pitnej vody použiť destilovanú vodu:

  • vynikajúca pre výrobu kávy a čaju
  • na použitie vo zvlhčovači
  • slúži na výrobu koloidného striebra
  • použitie v CPAP stroji
  • použitie v autoklavoch
  • možno destilovať aj vodu zo studničky a morskú

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 0
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Cieľom značky Megahome je už viac ako 20 rokov poskytovať spotrebiteľom najekologickejší a najekonomickejší spôsob výroby domácej čistej destilovanej vody. 98 % vyrobených destilátorov vody je vyvážaných mimo Taiwanu.