akcia 1+1 zadarmo na vitamín d3+K2, a nielen to, každého potešíme júnovými akciami

Oleje

Filtrovať

Výživové smery
viac... menej
Filter

Nové produkty

Oleje

Počet produktov: 9
 • ACAIA

  Olivy sú nazývané perlami stredomoria. Z tohto oleja sa vďaka jeho kvalite stala perla medzi ostatnými olejmi. Vôňa evokuje sviežosť listov, bylín a trávy v kombinácii s orechmi, tropickým ovocím a jablkom. Vďaka svojej vynikajúcej harmónii a nízkej horkosti je ACAIA ideálnou gurmánskou voľbou pre použitie v slaných aj sladkých receptoch. Pýši sa hneď...

  11,55 €
 • Hunter & Gather

  Vysoko kvalitný, extra panenský, za studena lisovaný, avokádový olej je vhodný pre teplú i studenú kuchyňu. Vďaka jeho jemnej chuti ho môžete použiť do sladkých aj slaných pokrmov alebo na výrobu domácej kozmetiky.

  16,89 €
 • Carino Healthcare

  Tento prémiový C8 MCT olej s obsahom čistej kyseliny kaprylovej (C8) vyrobený zo 100% kokosového oleja by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Základnou ingredienciou sú kokosové orechy spĺňajúce najvyššie štandardy kvality. Vďaka neutrálnej chuti je vhodný pre studenú aj teplú kuchyňu. Oleje značky Carino sú vyrábané a pravidelne testované v Nemecku....

  21,19 €
 • Sense Coco

  Športovci a všetci tí, ktorí hľadáte vysoko energetickú hodnotnú potravinu, pozor! Nie je potrebné sa prejedať. Už iba lyžička 10g vám dodá energiu ako jeden malý banán! Najčistejší stupeň kokosového oleja, lisovaný za studena bez chemického spracovania a pridaných látok. To je Raw panenský kokosový olej Bio Sense Coco. 100% ORGANIC, BIO, VEGAN.         

  7,04 €
 • ACAIA

  Chuťovo veľmi robustný a výrazný extra panenský olivový olej, v ktorom sa krásne prejavujú vlastnosti jednej z najstarších olivových odrôd - odrody kolovať. Ochutený gréckym oreganom. Špičkový doplnok k rybám a mäsu. Táto príchuť dostala tieto ocenenia:

  8,12 €
 • ACAIA

  Chuťovo veľmi robustný a výrazný extra panenský olivový olej, v ktorom sa krásne prejavujú vlastnosti jednej z najstarších olivových odrôd - odrody kolovať. Ochutený gréckym oreganom a citronom, špičkový doplnok k rybám a mäsu.

  9,60 €
 • ACAIA

  Chuťovo veľmi robustný a výrazný extra panenský olivový olej, v ktorom sa krásne prejavujú vlastnosti jednej z najstarších olivových odrôd - odrody kolovať. Vynikajúci olivový olej do studenej i teplej kuchyne. Výborne sa hodí k syru Halloumi alebo do gréckeho šalátu. Vyvážená jemná a zároveň bohatá chuť exotických citrusov bergamotu a grepu..

  9,60 €
 • Carino Healthcare

  Tento MCT olej vyrobený výhradne z kokosových orechov z Filipín zaistí nášmu organizmu okamžitú energiu. Vďaka svojej neutrálnej chuti bez kokosovej príchute ho oceníte v studenej aj teplej kuchyni. Je vhodný na prípravu Bulletproof kávy, koktailov, smoothie, polievok, omáčok i šalátov. V porovnaní so štandardnými kokosovými olejmi má až 7x lepšiu a...

  21,19 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Garden of Life

  RAW extra panenský kokosový olej je za studena lisovaný RAW certifikovaný, USDA organický kokosový olej bez GMO, který je nej aromatičtějším a nejchutnějším kokosovým olejem, který je k dispozici, protože na rozdíl od ostatních není hydrogenovaný, bělený, rafinovaný nebo dezodorizovaný.

  19,42 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek