PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Zubná bambusová kefka

Táto zubná kefka s extra jemnými štetinkami je vyrobená výhradne z bambusu. Zabalená v 100% recyklovateľnom obale. Prírodne neimpregnovaný bambus - ručne leštený bez triesok či nerovností. Neuvoľňuje žiadne chemikálie - certifikovaný komorou dentistov vrátane všetkých prísnych noriem a požiadaviek na ústnu hygienu.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 253
€3,58
Zubná bambusová kefka
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Zubná kefka Curanatura Bamboo je zo 100% vyrobená z prírodného bambusu, vrátane štetiniek.

Rukoväť kefky je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pochádzajúceho z bambusu, pestovaného udržateľným spôsobom a nie je impregnovaná alebo lakovaná.

Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných a biologicky odbúrateľných vlákien bambusovej celulózy. Zubná kefka je tak ako celok úplne rozložiteľná v prírode a je možné ju tiež skompostovať (bude to trvať dlhšie, ale nakoniec sa rozloží na humus a poslúži tak ako hnojivo rastlinám a kvetinám vo vašej záhradke).

Na výrobu kefky Bamboo sú použité najmäkšie "extra jemné" štetinky s hrúbkou 0,15mm s hustotou 40 štetín na otvor. Ich konce sú zaoblené a zastrihnuté do roviny - pre lepšiu a šetrnejšiu starostlivosť o zubnú sklovinu a ďasná.

Táto zubná kefka z bambusu je schválená a atestovaná podľa medzinárodného Sympózia orálnej hygieny a je úplne bezpečná pre každodenné použitie.

Výrobky z bambusu majú výhodu oproti plastu a drevu v tom, že neuvoľňujú ani nepreberajú pachy, nerobia sa na nich fľaky, sú prirodzene antibakteriálne a vydržia dlhšie a viac než klasické drevo.

Čistite si kefkou zuby dvakrát denne po dobu 3-4 minút. Nepoužívajte fluoridovú zubnú pastu. Kefku nahraďte novou každé 2-3 mesiace.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kefky CURANATURA sú jedny z mála kefiek na trhu, ktoré spĺňajú všetky štandardy stanovené Svetovým sympóziom dentálnej hygieny pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku. Sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov (ftalátov a BPAA) a zároveň sú 100% biologicky odbúrateľné a balené v recyklovanom papieri. Kefky sú navyše vyrobené z kvalitného prírodného materiálu - tepelne upraveného bambusu, ktorý je pestovaný bez pesticídov a zhromažďovaný s ohľadom na dlhodobo udržateľnú produkciu.