PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Tehotenský balíček 3. trimester a šestonedelí

Každá nastávajúca mamička by mala byť rozmazlovaná a mala by prijímať pre svoje zdravie a zdravie plodu, to najlepšie a najkvalitnejšie. Tento, odborníkmi zostavený, balík obsahuje ZÁKLADNÉ produkty, ktoré vám prinesú nielen podporu zdravia, ale aj veľa radosti do jedného z najdôležitejších období vo vašom živote.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 1134
€366,54 –10 % €329,89
Tehotenský balíček 3. trimester a šestonedelí
Hlavní obrázek
Akcia
€366,54 –10 %
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Prečo sme pre vás vybrali práve tieto produkty a v čom sú tak výnimočné?

Tehotenstvo je pre matku fyzicky náročný proces, ktorý vyžaduje oveľa vyšší príjem živín. A preto sme pre vás vybrali to najdôležitejšie pre podporu zdravia počas prvých dvoch trimestrov gravidity.

V balíčku nájdete výrobky, ktoré pre vás vybrali dve odborníčky - špecialistka na funkčnú medicínu a výživu Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA a naturopatka Mgr. Lenka Ptáčníková.

VITAMIN CODE - MULTIVITAMÍN PRE TEHOTNÉ
Vitamin CODE poskytuje príjem mnohých živín, ktoré môžu byť počas tehotenstva deficitné. Nielen, že je tento multivitamín špeciálne navrhnutý pre potreby tehotných žien, ale jeho unikátne zloženie bez chemických prísad predovšetkým zbytočne nezaťažuje telo.

SMIDGE INFANT V PRÁŠKU
Budovanie zdravého mikrobiomu je dôležité ako pre zdravie matky, tak i pre zdravie dieťaťa. Smidge® laktobacily obsahujú aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie, ktoré obsahujú 7 klinicky overených kmeňov baktérií.

OMEGA 3
Vysoko kvalitný olej z Antarktického krillu poskytuje tehotným a dojčiacim ženám príjem nevyhnutných omega 3 mastných kyselín. Tento výrobok je vo svojej najdostupnejšej forme pre telo, a to vďaka obsahu fosfolipidovej štruktúry, ktorú u iných výrobkov omega 3 nenájdete.

DR. FORMULATED - HORČÍK
Magnesium je minerál, ktorý hrá dôležitú úlohu pri delení buniek (napríklad pri raste dieťaťa a maternice), vývoji i výrobe energie. Počas tehotenstva je tento minerál nevyhnutný a jeho potreba je oveľa vyššia.

VITAMÍN D3 + K2 V BIO olivovom OLEJI
Vitamín D3 je jedným z nevyhnutných vitamínov pre tehotnú mamičku, ale aj jej plod. Tento doplnok stravy je vo svojej najčistejšej a najprirodzenejšej podobe, a navyše je obohatený o vitamín K2, ktorý podporuje lepšiu vstrebateľnosť vitamínu D.

100% HOVÄDZÍ KOLAGÉN
Počas tehotenstva je zvýšená potreba príjmu aminokyselín, ktoré sú okrem iného obsiahnuté aj v kolagénu. Tento vysoko kvalitný hydrolyzovaný kolagén poskytne matke aj plodu široké spektrum aminokyselín v takom množstve, ktoré sa z bežnej stravy len ťažko získa.

Dodatočné parametre

Kategória: Lipozomální vitamíny
Záruka: 24
Těhotné a kojící: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: