Doprava zadarmo pri nákupe nad 100 eur.

Probiomix, 30 kapsúl

Probiotiká, prebiotiká... Kto sa v tom má vyznať? Tento komplex obsahuje oboje. Aktívne probiotické baktérie, vyskytujúce sa prirodzene v tráviacom trakte aj prebiotiká FOS, rastlinnú vlákninu. Táto ideálna kombinácia vo forme gastrorezistentných kapsúl prejde vašim žalúdkom bez vplyvu na jeho sliznicu a rozpustí sa až v črevách. Narozdiel od iných, ktoré môžu byť porušené žalúdočnými kyselinami.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 861
€32,91
Probiomix, 30 kapsúl
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • 100% prírodný certifikovaný výrobok najvyššej kvality.
  • Bez konzervačných látok, umelých farbív, chemikálií a pesticídov.
  • Probiomix obsahuje 10 kmeňov aktívnych živých baktérií – celkovo 30 miliárd týchto živých kultúr v jednej dávke.
  • Kmene Lactobacillus sa vyskytujú prirodzene v tenkom čreve, močovom a pohlavnom systéme.
  • Kmene Bifidobacterium tvoria väčšinu zdravých baktérií v hrubom čreve.
  • Pôdne baktérie (SBO - v angličtine soil-based organisms) sú mikroorganizmy, nachádzajúce sa v pôde. Zastúpenými druhmi sú Bacillus coagulans, Bacillus subtilis a Streptococcus thermophilus.
  • Obsahuje tiež prebiotiká (rastlinné vlákniny) ako sú FOS (fruktooligosacharidy) a inulín.

Obsah balenia: 60 enterosolventných kapsúl (30 dávok)

Zloženie: Bifidobacterium lactis, Lactobacillus plantarum, Bacillus subtilis, Bifidobacterium longum, Bacillus coagulans Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Saccharom.

Vegetariánske kapsuly obsahujúce dobre stráviteľnú celulózu, bez obsahu horšie vstrebateľnej želatíny. Kapsule sú na rozdiel od niektorých tabliet vždy v zažívacom ústrojenstve rozpustné a uvoľnia všetky potrebné látky.


Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo vás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky, pokiaľ nejde o registrovaný liek farmaceutickou firmou.


Odporúčané dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu ráno na lačný žalúdok (30 minút pred jedlom) a zapite vodou.

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

V prípade otázok sa prosím zadarmo obráťte na našu odbornú poradňu:poradna@puravia.cz


Krajina pôvodu: Česká republika

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Upozornenie: Ide o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Doba expirácie vyznačená na obale.

Obchodné podmienky: Na tento tovar sa nevzťahuje možnosť Odstúpenia od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote 14 dní vzhľadom na jeho špecifickú povahu.


Podmienky prepravy:

Smidge® laktobacily obsahujú aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré môžu byť zničené pri transporte teplom, lyofilizované baktérie zostávajú nedotknuté a stabilné. Tiež obal je vákuovo uzavretý. Vďaka týmto vlastnostiam Smidge dobre znáša vyššie (letné) teploty do 25°C, a aj v pri týchto teplotách je výrobcom deklarované, že nedôjde k zníženiu účinnosti produktu pri preprave a doplnok stravy môže byť otvorený mimo chladničky až po dobu jedného týždňa.

Z neočakávaných dôvodov (napr. pozdržanie u prepravcu či strata zásielky) odporúčame probiotiká objednávať vždy od soboty do stredy, tak aby boli doručené do konca týždňa. V teplých dňoch, kedy teplota dlhodobo prekročí 25 stupňov, zasielame automaticky produkt s chladiacou vložkou v dennom obmedzenom režime pondelok – streda.

Dodatočné parametre

Kategória: Prebiotiká
Bez cukru: 1
Bez lepku: 1
Bez mléka: 1
Bez sóji: 1
CLEAN LABEL: 1
Top produkty: 1
Vegetarian: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EcceVita je česká spoločnosť, ktorá už 20 rokov pôsobí v oblasti prírodnej medicíny. Táto firma vyrába doplnky stravy a bylinné zmesi podľa vlastných, originálnych receptúr so zameraním na kvalitu a čo najvyššiu vstrebateľnosť. Produkty neobsahujú konzervačné látky, umelé farbivá, chemikálie a pesticídy. Kvalita je potvrdená svetovými certifikátmi a BIO certifikátmi pre slovenský trh.