🔥 DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS a zľava 10 % na prírodnú kozmetiku! Využite naše májové akcie. Viac info tu.

Môj denník vďačnosti

Vďačnosť je skratkou k láske, vďačnosť je možnosť, ako si zmanifestovať to, čo v živote chceme. Každý má možnosť vytvárať si realitu, ktorú sám chce. Denným tréningom zapisovania vecí, za ktoré sme v živote vďační sa budeme vedieť na svet pozerať očami tej najpozitívnejšej emócie. Ľudia, čo sa v živote trápia, sa možno nemajú až tak zle. Len si to ešte neuvedomujú. Patríte tiež medzi nich? Zaobstarajte si Denník vďačnosti, ktorý sa stane vašim spoľahlivým sprievodcom pri každodennej vedomej ceste k šťastnému životu. Na 111 stránkach nájdete citácie popredných českých osobností, denné výzvy aj priestor pre vaše myšlienky, poznámky a nápady.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 1128
€18,75
Môj denník vďačnosti
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Hovorí sa, že život je odrazom nášho ja, že sme a žijeme to, čo vysielame do okolia. Ak nenávisť, zlobu, smútok, tak nevidíme svet moc ružovo. Naopak, ak vysielame lásku, radosť a prajeme ostatným ľuďom úspech, potom sa náš svet premení v miesto plné lásky, šťastia a pochopenia. Pokiaľ vysielame vďačnosť a nosíme ju v srdci, budeme sa vedieť na svet pozerať očami tej najpozitívnejšie emócie.

Vnútri denníka nájdete:


  • 11 citácií od popredných českých osobností venovaných sa téme vďačnosť, presne na mieru tomuto denníku
  • 11 denných výziev
  • 111 stránok pre denné zapisovanie vašich myšlienok, afirmácií a vecí, za ktoré ste vďační
  • priestor pre vaše myšlienky, poznámky a nápady

Materiál denníku:

Denník je tlačený na kvalitnom papieri a zdobený zlatým krasopísmom. Dosky sú potiahnuté príjemným krémovým plátnom so zlatou razbou.

Na tvorbe denníka vďačnosti sa spoločne s autorkou podieľalo niekoľko českých osobností, ktorí venovali do denníka citácie o tom, čo pre nich znamená vďačnosť. Medzi osobnosti patrí Eva Hájková, Helena Houdová, MuDr. Jan Vojáček a mnoho ďalších.


O autorke:

Erika Bach je autorkou projektov "Vďačnosť svetom vládne" a "Ži svoje poslanie", ktoré sa odráža v jej diele Môj denník vďačnosti. Odjakživa ju bavilo poznávať, nielen svet, ale aj sama seba a vďaka láske k cestovaniu sa jej podarilo prepojiť oboje.Erika zastáva heslo "Nič nie je nemožné" a hovorí, že vďačnosť je skratkou k láske, vďačnosť je možnosť, ako si manifestovať to, čo v živote chceme. Každý má možnosť vytvárať si realitu, ktorú sám chce. Každý z nás si zaslúži premeniť svoju jedinečnosť vo svoj splnený životný sen.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy, e-booky
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 0
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Erika Bach je autorkou projektov "Vďačnosť svetom vládne" a "Ži svoje poslanie", ktoré sa odráža v jej diele Môj denník vďačnosti. Odjakživa ju bavilo poznávať, nielen svet, ale aj sama seba a vďaka láske k cestovaniu sa jej podarilo prepojiť oboje.
Erika zastáva heslo "Nič nie je nemožné" a hovorí, že vďačnosť je skratkou k láske, vďačnosť je možnosť, ako si manifestovať to, čo v živote chceme. Každý má možnosť vytvárať si realitu, ktorú sám chce. Každý z nás si zaslúži premeniť svoju jedinečnosť vo svoj splnený životný sen.