Vážení zákazníci, zákaznícka linka bude od 5. 4. do 16. 4. v obmedzenej prevádzke. Pre kontakt s nami primárne využite e-mail: info@puravia.sk. Ďakujeme. 🔥Zľava 10 % na Global Healing a adaptogény! Využite naše aprílové akcie. Viac info tu.

Líščí sirup, 200 ml

Líščí sirup vďaka ledebouriele a sladkému drievku podporuje normálny stav pokožky u detí. V kombinácii s vitálnymi hubami maitake a reishi predstavuje sirup skvelého pomocníka, ktorý harmonizuje detský organizmus – čisto prírodnou cestou. Chutne a účinne. Detský sirup vychádza z receptu medicíny Chu Shi Wei Ling Tang a vyrába sa tradičným a prevereným spôsobom. Prísne testovanie každej šarže zaistí, že deťom dávate naozaj to najlepšie – bez chémie, pesticídov a PAH.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 1965
€7,90
Líščí sirup, 200 ml
Liščí sirup, 200 ml
Akcia Novinka
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
 • Rokmi preverená kombinácia bylín a vitálnych húb pre deti: Ledebouriela a sladké drievko podporujú normálny stav pokožky. Reishi spoľahlivo prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a celkovej imunite.
 • V glukózovom sirupe, ktorý deťom chutí, a tak ich do užívania nemusíte dlho prehovárať.
 • Hravé zvieratkové balenie, ktoré baví deti aj rodičov.
 • Prísne testovanie nezávislým nemeckým laboratóriom Agrolab: Hubová štruktúra je testovaná na výskyt viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov.
 • Testy sú tiež vykonávané aj na rádioaktivitu a PAHs (polycystické aromatické uhľovodíky). Testuje sa každá šarža. Takto obsiahle testy žiadny iný výrobca v Čechách neponúka.
 • Heslom firmy Mycomedica je KVALITA - BEZPEČNOSŤ - ÚČINNOSŤ, ktoré neberú na ľahkú váhu. Vďaka tomu sa stali najvýznamnejším východoeurópskym výrobcom produktov z vitálnych húb.
 • Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky ani farbivá.

Ako sa sirup vyrába?

MycoMedica na výrobu sirupov používa iba vybrané suroviny, ktoré podliehajú starostlivému testovaniu. Huby totiž fungujú ako huby. Z podložia, na ktorom rastú, nasajú živiny a minerály, ale aj pesticídy, toxíny aj ťažké kovy.

Samotné spracovanie bylín a húb prebieha tradičným spôsobom výroby varom vo vysokotlakom hrnci. Tento proces podľa čínskej fytoterapie zaisťuje plné prepojenie účinných látok jednotlivých ingrediencií. Na túto fázu nadväzuje extrakcia, počas ktorej sa zvyšuje koncentrácia účinných látok. Premiešaním výsledného extraktu s glukózovým sirupom vzniká úplne unikátna prírodná podpora detského organizmu v podobe Líščieho sirupu.

Testovanie a certifikáty:
 • Testované nemeckým nezávislým laboratóriom Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov, a človeku nebezpečných organizmov.
 • Testuje sa každá šarža. Takto obsiahle testy žiadny iný výrobca v Čechách neponúka.
 • V poslednom čase táto firma rozšírila testovanie aj na polycyklické aromatické uhľovodíky (PAHs).
 • Finálna výroba všetkých produktov MycoMedica prebieha za najprísnejších hygienických podmienok v Českej republike. Na výrobu používajú štandardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.

Obsah balenia: 200 ml (40 dávok)
Zloženie:

glukózový sirup, prečistená voda, Yi Yi Ren (slzovka obyčajná, Sem. Coicis), extrakt zo semena 5:1 - 33,03 mg / 132,12 mg, Mu Dan Pi (pivonka polokrovitá, Cort. moutan radicis), extrakt z kôry koreňa 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Chi Shao (pivonka bielokvetá, Rad. paeoniae rubra), extrakt z koreňa 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Bei Xie (jam podsivý, Rhizoma Dioscoreae Hypo extrakt z podzemku 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Bai Xian Pi (tremdava drsnoplodá, Dictamni dasycarpi radicis cortex), extrakt z kôry koreňa 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Reishi (leskokôrka lesklá, Ganoderma lucidum), extrakt z plodnice 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Maitake (trsnatec lúpenitý, Grifola frondosa), extrakt z plodnice 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Fang Feng (ledebouriela rozklad. Ledebouriellae), extrakt z koreňa 5:1 - 16,51 mg / 66,04 mg, Ku Shen (jerlín žltkastý, Rad. sophorae flavescentis), extrakt z koreňa 5:1, 11,01 mg / 44,04 mg, Huang Qin (šišák bajkalský, Rad Scutellariae), extrakt z koreňa 5:1, 11,01 mg / 44,04 mg, Zhi Zi (gardénia jazmínová, Gardeniae jasminoidis fructus), extrakt z plodu 5:1, 11,01 mg / 44,04 mg, Hua Shi (mastenec, Talcum), extrakt z mastenca 5:1, 7,34mg / 29,36mg, Huang Lian (koptis čínska, Rhiz. Coptidis), extrakt z podzemku 5:1, 5,50mg / 22mg, Glycyrrhiza glabra (sladké drievko lysá), extrakt z koreňa 5:1, 5,50mg / 22mg

(Uvádzané zloženie v 1 dávke (5 ml) / v 4 dávkach (20 ml)


Zdravotné tvrdenia:

POKOŽKA & IMUNITA

Ľadubúria rozkladitá/syn. previsnutá (Rad. Ledebouriellae*):
 • Normálny stav pokožky, vlasov, nechtov a kĺbov.
Sladké drievko lysá (Glycyrrhiza glabra*, koreň):
 • Prispieva k normálnemu stavu pokožky.
 • Podporuje normálne funkcie dýchacieho systému a trávenia.
 • Prispieva k optimálnej funkcii imunitného systému.
 • Je antioxidant prispievajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Podporuje normálny stav kĺbov, funkciu močového a reprodukčného systému.
 • Podporuje duševnú pohodu, nervový systém a relaxáciu.
Leskokôrka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum*):
 • Podporuje prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém.
 • Prispieva k normálnym funkciám obehovej sústavy.
 • Podporuje správnu hladinu cholesterolu v krvi.
Šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis L.*, koreň):
 • Podporuje normálny stav kĺbov a svalov.
*Účinky látok a bylín v texte označené hviezdičkou sú tzv. na zozname „On hold“. Zoznam je neformálny názov pracovného zoznamu tvrdení, o ktorých schválení alebo zamietnutí nebolo podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach pri označovaní potravín, v platnom znení (ďalej len „nariadenie (ES) č. 1924/2006“) doteraz rozhodnuté.

Doporučené dávkovanie:
Deti od 3 do 7 rokov: 5 ml 1-3x denne. Deti od 7 rokov: 5 ml 2-6x denne. V prípade otázok sa prosím zadarmo obráťte na našu odbornú poradňu: poradna@puravia.cz

Originálny názov: Liščí sirup
Zem výroby: Čína - čistá a průmyslem nedotčená příroda v provinciích Fujian, Anhui a Jiangxi.
Upozornenie: Ide o doplnok stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá. Doba exspirácie vyznačená na obale.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu detí. Nevystavujte mrazu, nadmernému teplu, ani priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné doplnky stravy
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 1
Bez lepku: 1
Bez mléka: 1
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 1
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MycoMedica vám prináša to najlepšie z vitálnych húb na základe tradičnej čínskej medicíny. Ako česká firma založená v roku 2010 sa stala najväčším producentom vitálnych húb v Európe. Filozofia spoločnosti MycoMedica je jednoduchá, ale jasná. Vyrába produkty, ktoré sú: kvalitné, bezpečné a hlavne účinné. Všetky produkty sú podložené certifikáty o testovaní. Vďaka tomu ich tiež používa väčšina lekárov a terapeutov tradičnej čínskej medicíny.

Najobľúbenejšími sú sirupy pre deti, predovšetkým Dračí sirup na podporu imunity. Vyberajte medzi ďalšími sirupmi napríklad pre podporu pokojného spania detí, pre zdravie dýchacích ciest, pre upokojenie a lepšiu koncentráciu, pre chuť do jedla a správne trávenie.

Názvy húb ako Reishi, Shiitake, Maitake, Cordyceps, hliva ustricová ste už určite počuli. Okrem húb v čistej koncentrácii MycoMedica ponúka komplexy vitálnych húb a bylín pre konkrétny cieľ. Názvy hovoria za všetko: MycoSleep, MycoCholest, MycoHair a ďalšie.

Náš TIP: V zimných mesiacoch sa vám bude hodiť Coriolus ako ochrana pred nežiaducimi votrelcami.