🚚Júlová DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS, 💪-10% na značku Planet Paleo, 🍫čokoládový výpredaj a mnoho ďalšieho. Letné zľavy pokračujú!☀️ Viac info o akciách tu.

Kniha: Cirkadiánny kód

On/Off. Vypnuté, zapnuté. Skrytý rytmus tela striedavo zapína a vypína svoje funkcie tak, aby telo dostatočne regenerovalo a tešilo sa pevnému zdraviu a vitalite. Knižka Cirkadiánny kód je určená úplne všetkým! Otestujete si s ňou svoj rytmus a nastavíte hodiny svojho tela priamo na mieru. Naučíte sa ovládať intenzitu svetla, načasovať správne svoje jedlo, vyladiť pohybovú aktivitu a oddávať sa hlbokému spánku. Počas niekoľkých týždňov zistíte, aké skvelé je žiť v zdravom tele plnom energie.
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: 1054
€12,20
Kniha: Cirkadiánny kód
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Počet stránok: 296

Väzba: Mäkká

Farebnosť: Černobiela

Kniha je v českom jazyku.

UKÁŽKOVÁ KAPITOLA V ZÁLOŽKE KU STIAHNUTIU 

Dlho prehliadaný, pritom taký významný – rytmus tela, ktorý riadi všetko. Zoznámte sa s tým, ako funguje, ako previazané sú funkcie našich orgánov a ako si nerešpektovaním našich vnútorných hodín môžeme škodiť.

Avšak stačia malé zmeny v spánkových zvyklostiach, stravovacích aj pracovných návykoch, učení, cvičení i osvetlení – a vaše zdravie sa zlepší v mnohých ohľadoch. Prínos takýchto zmien bude dokonca oveľa účinnejší a dlhodobejší ako akákoľvek medikácia či špeciálna diéta. Prelomte svoj kód!

V knihe sa mimo iného dozviete:

  • Hodiny v našom mozgu preriaďuje prvé ranné svetlo a jasné večerné osvetlenie im škodí, čo sa dá našťastie riešiť aj pomocou technológií.
  • Prvé sústo dňa nastavuje orgánové hodiny, pričom nezáleží toľko na tom, čo jete, ale aký dlhý je denný interval venovaný jedlu.
  • Spánok nepredstavuje koniec, ale začiatok nášho biologického dňa, a pre jeho optimálny efekt je potrebné vystriedať niekoľko spánkových cyklov.
  • Správnemu nastaveniu rytmu pomáha cvičenie ráno a v neskoršom popoludní.
  • Chronické choroby, aj terapie majú silnú cirkadiánnu zložku, ktorej vyladením je možné chorobám predchádzať a tiež ich liečiť.
  • Konkrétne zmeny a tipy na zladenie každodenného života s biologickým rytmom sú jednoduché a prirodzené.

Je to tak jednoduché: stačí udržovať skrytý rytmus tela, ktoré striedavo zapína a vypína svoje funkcie, aby okrem práce zvládlo aj regeneráciu – a naše zdravie sa zase vráti k svojej dokonalosti. Keby ale boli tieto poznatky také samozrejmé, objavy na poli cirkadiánnych rytmov by boli v roku 2017 len ťažko vyznamenané udelením Nobelovej ceny. Civilizačné výdobytky nám totiž tieto evolučne nastavené procesy skryli.

S Pandovou pútavou knihou získate príležitosť, ako nastaviť hodiny svojho tela a trvalo dosiahnuť fyzickú a duševnú pohodu. Budete môcť svoj cirkadiánny rytmus otestovať a nájsť tak priestor na nápravu vytvorený priamo sebe na mieru. Naučíte sa ovládať intenzitu svetla, načasovať správne svoje jedlo, vyladiť pohybovú aktivitu a oddávať sa hlbokému spánku. Počas niekoľkých týždňov zistíte, aké skvelé je žiť v zdravom tele plnom energie. A len tak mimochodom sa dozviete mnohé z posledných objavov tohto odboru – napr. o existencii melanopsínu, proteínu citlivému na svetlo, ktorý sa v očiach vyskytuje mimo tyčinky a čapíky. Vďaka nemu dokážu aj nevidiaci ľudia, ktorí majú neporušené sietnicové bunky, stále vnímať svetlo.

Počas niekoľkých týždňov zistíte, aké skvelé je žiť v zdravom tele plnom energie. Neísť proti svojej prirodzenosti so sebou prináša iba výhody.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy, e-booky
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 1
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 0
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: