🔥 VEĽKÁ LETNÁ AKCIA! Týždeň zliav takmer na všetko.Viac info o akcii tu.

Dr.Hishams Vital zubné sérum, 60g

Žiadne parabény, toxíny ani fluorid. Toto čisto prírodné čistiace sérum ponúka prvý ucelený systém starostlivosti o zuby vašich detí. Výsledkom sú zdravé ďasná, zuby a ústny mikrobióm. Všetky obsiahnuté ingrediencie sú prirodzene účinné a zároveň eliminujú všetky zbytočné škodlivé látky. Vhodné aj pre tie najcitlivejšie zuby a ďasná. Odporúčané pre deti od 6 mesiacov.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 484
€21,01
Dr.Hishams Vital zubné sérum, 60g
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
 • Receptúry Dr. Hishama sú jedinečné v tom, že sa nespoliehajú iba na jednu špeciálnu prísadu, ale na patentovanú synergickú koncentrovanú kombináciu aktívnych, preukázaných zložiek, ktoré sú z prírodných zdrojov.
 • Sérum čistí, chráni a vyvažuje zdravé prostredie ústnej dutiny.
 • Aktívne čistí a rozkladá zubný povlak,zabraňuje nepríjemnému dychu, vytvára zdravú alkalickú perorálnu rovnováhu a pomáha zabrániť zubnému kazu.
 • Pomáha zabrániť opotrebovaniu a erózii zubov v dôsledku pôsobenia tráviacich a iných kyselín.
 • Prebiotická formula, ktorá vám pomôže potlačiť zlé organizmy a živiť prospešnú bioflóru.
 • Netoxické, ekologicky šetrné, potravinárske prísady a úplne bez lepku, cukru, sacharínu a aspartámu.
 • Vegánsky a paleo produkt s ohodnotením Kosher, ktorý nie je testovaný na zvieratách.

Zubné sérum neobsahuje:

 • abrazíva alebo toxíny
 • alkohol alebo dráždivé látky
 • SLS alebo detergenty
 • fluorid
 • parabény
 • petrochemické zlúčeniny
 • plastové mikroguľôčky
 • Triclosan
 • oxid titaničitý
 • nie je testované na zvieratách
 • a je úplne bez lepku, cukru, sacharínu alebo aspartámu

Ako sérum používať? 

Na čistenie zubov a ďasien používajte mäkkú zubnú kefku, 2x denne po dobu aspoň dvoch minút. Po vyčistení iba vypľuť, nevyplachujte ústa. Pred každým čistením odporúčame použiť alkalickú ústnu vodu Dr. Hisham.

Na podporu remineralizácie zubov, ochranu ďasien, osvieženie dychu a upokojenie citlivých zubov a ďasien aplikujte podľa potreby. Dávku prípadne aplikujte na čistý prst a pretrite zuby a ďasná.

Tu informačné video: https://www.youtube.com/watch?v=afD59whv2uw#action=share


Obsah balenia: 60g

Zloženie: Fínsky Xylitol, ionizovaná voda, BIO kokosový glycerín*, BIO kokosový olej*, glycerofosfát vápenatý, hydrogénuhličitan sodný, bio kakaové maslo*, betaín, mentol, ekologický polyglyceryl, olej z mäty pieporný, citrát nano hydroxyapatit , xanthanová guma, extrakt z Tea Tree oleje, veganský vitamín K2 v MCT oleji, vegánsky vitamín D3 v MCT oleji, NZ Manukový olej *, NZ Totarol *

* Certifikované BIO

Krajina pôvodu: Nový Zéland

Skladovanie: Uchovávajte mimo priame slnečného žiarenia.

Originálny názov: Dr. Hisham's Vital Teeth serum


Výrobca: Dr.Hisman

Testovanie: Bezpečnosť všetkých zložiek môžete skontrolovať v dôveryhodných databázach bezpečnosti kozmetiky, ako je ewg.org


Bioactives_graph_1-_6_hour_test-2

Bioactives_graph_2-_2_hour_test-2

Informace o jednotlivých složkách:

Ionizovaná čistá voda z Nového Zélandu: Pochádza z hlbokých akvifér v blízkosti Katikati, kde sa nachádzajú ovocné sady Avocada & Kiwi. Táto čistá voda bez obsahu fluoridov sa potom trojnásobne filtruje, aby sa odstránil všetok chlór alebo jeho zvyšky, a potom sa prevádzkarne vysoko dezinfikuje čerstvo generovaným ozónom. Použitý je ozón na dezinfekciu vody a pracovných plôch je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka ozónu vznikne rozkladom iba voda a kyslík.

Xylitol: Prirodzene sladký extrakt z kôry brezy. Použiť je použitý iba geneticky NEmodifikovaný brezový xylitol z Fínska pre jeho čistotu, kvalitu a overenú účinnosť. FDA a ďalšie regulačné orgány po celom svete ho klasifikujú ako potravinu GRAS (všeobecne považované za bezpečné). Účinne blokuje iba zlé organizmy vrátane plesní a zabíja ich. Je dokázané, že Xylitol tiež pomáha zlepšiť remineralizáciu zubov v prítomnosti hydrogénuhličitanu, vápnika a fosfátu. Xylitol je účinný ako samostatná zložka, avšak v kombinácii s inými účinnými látkami sa stáva vysoko účinným pri prevencii zubných ochorení a revitalizácii zubov.

Totarol: Rastie iba na Novom Zélande a jedná sa o extrakt zo stromu Totara. Významným objavom, na základe výskumu starovekých Maorských kanoí a budov z Totara, sa zistilo, že vysoký obsah prírodného oleja v dreve pomáha predísť hnilobe. Úroda je udržateľná a šetrná k životnému prostrediu, pretože sa používa iba regenerované a recyklované drevo, ktoré sa pred extrakciou spracováva na štiepky. Totara je chráneným stromom a žiadne nové stromy sa nerúbia.

Bio kokosový olej: Používa sa po stáročia na upokojenie a omladenie slizníc v ústach a pokožky. Ako hlavný nosný olej v sérach Dr.Hishama, cieli na zlé organizmy a ničí ich, zatiaľ čo chráni ďasná, zuby a sliznicu. Tvorí ochrannú vrstvu na zuboch, zatiaľ čo ostatné zložky sú aktivované.

Bio kokosový Glycerín: Použiť je iba potravinársky bio kokosový glycerín. Používa sa ako homogenizátor pre mnoho esenciálnych olejov, ktoré sa nerozpúšťajú vo vode. Je to tiež zmäkčovadlo, je zložkou, ktorá pomáha vyrovnať úroveň vlhkosti.

Tea Tree olej: Je staroveký olej, ktorý je extrahovaný z listov Melaleuca Alternifolia z Austrálie.

Manuka olej: Je silný extrakt z novozélandského stromu Manuka.

Olej z mäty piepornej: Použiť iba prírodný výťažok mäty piepornej, ktorý osviežuje.

Glycerofosfát vápenatý: Minerál s rovnakým množstvom esenciálnych prvkov (fosforu a vápnika). Je to vo vode rozpustná soľ, ktorá je dôležitá pre zdravé kosti a zuby. Rozpúšťa sa v slinách a stáva sa súčasťou zubov a kostí, remineralizuje ich a chráni ich pred eróziou a rozpadom.

Hydrogénuhličitan sodný: Všeobecne známy ako Sóda na pečenie, používa sa ako mierny neabrazívny čistiaci prostriedok a bielidlo. Jeho hlavnou úlohou je zvýšiť pH na fyziologicky bezpečnú úroveň asi pH 8. Vďaka tomu sú neutralizované kyseliny a pufre na vyvážené neutrálne pH 7-7,4. To priamo potláča nepriaznivé organizmy v ústach (a všetky ostatné kyseliny, ktoré sa živia povlakom). Tým sa zastaví demineralizácia zubov.

Citrát draselný: Rozpustná draselná soľ. Je účinným regulátorom pH a osvedčeným desenzibilizátorom zubov. Draslík v kombinácii s vápnikom a fosforečnanom je vysoko účinná kombinácia, na zmiernenie citlivosti zubov.

Fytát sodný: Zložitá sodná soľ prirodzene sa vyskytujúca v rastlinách. Inhibuje rozpúšťanie fosforečnanu vápenatého v zubnej sklovine zabraňujúcej demineralizácii.

Citrát zinočnatý: Bezpečná soľ zinku, ktorá sa používa na prevenciu tvorby zubného kameňa inhibíciou kalcifikácie biofilmu a ruší adhéziu mäkkého povlaku (znižuje lepivosť).

Chloritan sodný: Bezpečná, overená prísada do pitnej vody, ktorá je veľmi účinným neutralizátorom VSC (prchavé zlúčeniny síry, ktoré spôsobujú zápach).

Betaín: Polysacharid z koreňových rastlín, zvyšuje produkciu slín a pomáha v boji proti zubným kazom a problémom ďasnami. Úľava od príznaku suchých úst.

Anisát sodný (metoxybenzoát): Vo vode rozpustná soľ z anízu. Môže byť použitá ako konzervant, v kombinácii s inými prírodnými prípravkami (multifunkčnými prísadami s aktivitou), v kozmetických výrobkoch a výrobkoch pre osobnú starostlivosť, bez nutnosti použitia tradičných toxických konzervačných látok.

Karagenan: Extrakt z jedlých rias, používaný na želírovanie a zahusťovanie.

Xantánová guma: Prírodný polysacharid používaný ako zahusťovadlo potravín.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ústne vody
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Formula Dr. Hishama využívajú prírodné účinky bylín a surovín z Nového Zélandu, Austrálskych a Európskych rastlín, organických olejov a minerálov, ktoré sú úplne prirodzene účinné, a zároveň eliminujú všetky zbytočné škodlivé toxíny. Receptúry Dr. Hishama sú jedinečné v tom, že sa nespoliehajú na jednu jedinú prísadu ale na patentovanú synergickú koncentrovanú kombináciu aktívnych látok z prírodných zdrojov. Doteraz žiadne iné produkty zubnej hygieny nie sú navrhnuté podobným systémom.