🔥 VEĽKÁ LETNÁ AKCIA! Týždeň zliav takmer na všetko.Viac info o akcii tu.

DMSO dimetylsulfoxid 99,9%, 100 ml

99,9% DMSO v úplne jedinečnej farmaceutickej kvalite pre všestranné použitie na pokožku. Môžete ho použiť ako nosič a rozpúšťadlo. DMSO je zabalený v kvalitnej fľaštičke z odolného jantárového skla, ktorá chráni obsah pred svetlom, ale tiež je stabilná, aby do DMSO neuvoľňovala toxické látky. Ľahko preniká pokožkou. Vyrobený v certifikovanej kvalite na základe európskych noriem.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 2180
€17,96
DMSO dimetylsulfoxid 99,9%, 100 ml
DMSO dimethylsulfoxid 99,9%, 100 ml - hlavní
Novinka CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Woldohealth dimethylsulfoxid (DMSO) vo farmaceutickej kvalite pre aplikáciu na pokožku.
  • DSMO môže byť použitý aj ako nosič na posilnenie účinných látok v krémoch proti bolesti alebo éterických olejoch.
  • Kvapky DMSO môžu byť riedené vodou, sprejom, masťou či krémom, ako alternatívna prírodná pomoc.
  • Chránené proti svetlu v sklenenej jantárovej fľaštičke.
  • Praktická pipeta pre ľahké dávkovanie a riedenie do požadovanej koncentrácie.
  • Čisté zloženie bez prísad.
  • Špecifická cesnaková vôňa.
  • Tento produkt je tej najvyššej farmaceutickej kvality 99,9% a je certifikovaný podľa európskej normy (pharma. Qualität EU-Norm).
  • Výživové doplnky od firmy Woldohealth sú testované v Nemecku na najvyššie štandardy vo farmaceutickej kvalite a plnené s láskou v Hamburgu.

DMSO vo farmaceutickej kvalite

Prírodné rozpúšťadlo, o ktorého skvelých účinkoch si prečítate mnohé. My, bohužiaľ, žiadne konkrétne informácie vzhľadom na legislatívu uvádzať nemôžeme. Kvapky DMSO môžu byť riedené vodou, sprejom, masťou či krémom.

Využitie

DMSO sa používa najčastejšie na pokožku v riedenej forme a používa sa ako nosič, ktorý transportuje látky do tela cez pokožku (transdermálne).  Vie na seba nadviazať iné látky (bohužiaľ to platí aj pre transport nežiaducich látok, preto je čistota DMSO nevyhnutná). Na rôznorodé použitie na koži jednoducho naneste na určené miesto na tele. Veľmi ľahko preniká cez kožu. Osvedčená kombinácia je trebárs s horčíkovým olejom, ktorý zlepšuje vstrebateľnosť DMSO.

Kvalitné balenie pre čistotu obsahu

DMSO je vyrobený zo stromovej živice a veľmi dobre funguje ako prírodné rozpúšťadlo. S veľmi dobrými vlastnosťami a všestranným použitím je produkt často zriedený vodou alebo inými vodnými roztokmi. Vo fľaštičke z hnedého jantárového skla je dimetylsulfoxid chránený pred svetlom, nerozpúšťa obalový materiál, a preto si zachováva pôvodnú kvalitu a čistotu. Samozrejmosťou je praktická pipeta, vďaka ktorej je dávkovanie a riedenie do požadovanej koncentrácie jednoduchá záležitosť.

POZOR! Pri kontakte s plastom môže DMSO rozpustiť aplikátory z plastu a transportovať ich do tela. Pre použitie DMSO sa prosím zdržte plastov. Pri teplote pod 18,5 °C DMSO tuhne, čo znamená, že tvorí kryštály. To nie je vada, ale iba odráža vysokú čistotu produktu. Pokiaľ kryštalizuje DMSO, vložte fľašu do teplej vody, pokiaľ nebude tekutá. Na rozpustenie fľaštičku jemne zohrejte. Nezahrievajte v mikrovlnnej rúre (ničí štruktúru DMSO).


Obsah balenia: 100 ml
Zloženie:
99,9% Dimetylsulfoxid

Zdravotné tvrdenia:
Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky, pokiaľ nejde o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dimetylsulfoxid nie je doplnok stravy a podľa legislatívy SR ho nemožno za doplnok považovať. DMSO je prírodná zlúčenina získavaná z kôry stromov.


Doporučené dávkovanie:

Pred aplikáciou najskôr zistite, či nie ste na DMSO alergickí, a to nanesením malého množstva DMSO (1-2 kvapky) na ruku a následným rozotretím. Nechajte DMSO 15 – 30 min pôsobiť a niekoľko hodín vyčkajte. Ak nepocítite žiadne alergické prejavy, môžete DMSO aplikovať ďalej. Naneste na určité miesto kože na vašom tele. Môže byť zriedené vodou, olejom, krémom alebo éterickým olejom.

Nežiaduce účinky: podráždenie, začervenanie.

V prípade otázok sa prosím zadarmo obráťte na našu odbornú poradňu: poradna@puravia.cz.


Originálny názov: WoldoHealth DMSO Dimethylsulfoxid 99,9% - pharma quality
Zem výroby: Nemecko
Upozornenie: Pri kontakte s plastom môže DMSO rozpustiť aplikátory z plastu a transportovať ich do tela. Pri použití DMSO sa prosím zdržte plastov. Na použitie určené ako rozpúšťadlo, iné použitie je na vlastné riziko užívateľa.
Skladovanie: Pri teplote pod 18,5 °C DMSO tuhne a tvorí kryštály. To nie je chyba, to iba odráža čistotu produktu. Pokiaľ kryštalizuje DMSO, vložte fľašu do teplej vody, pokiaľ nebude tekutá. Na rozpustenie fľaštičku jemne zohrejte. Nezahrievajte v mikrovlnke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 0
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

WoldoHealth to sú kvalitné a čisté ingrediencie zo všetkých kútov sveta. Základom všetkých produktov nemeckej značky WoldoHealth sú kvalitné a čisté ingrediencie zo všetkých kútov sveta. Pozývame vás na spoločné putovanie a objavovanie tých najčistejších prírodných zdrojov dostupných v každom produkte tejto značky. Vyskúšajte vyhlásenú nemeckú kvalitu podliehajúcim neustálym kontrolám a prísnemu testovaniu.