Doprava u objednávok nad 100 € je v rámci SR úplne ZADARMO!

Detské kozie kolostrum, 120 kapsúl

Kozy spásajú až 65 druhov byliniek, ktoré si starostlivo vyberajú. Vďaka ich maškrtnému a vyberavému jazýčku patrí medzi najzdravšie cicavce na svete a ich mlieko je tým veľmi unikátne. Kozie mledzivo obsahuje kombináciu cenných látok v optimálnom pomere, ktoré sú veľkým prínosom pre organizmus detí i dospelých.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 476
€64,89
Detské kozie kolostrum, 120 kapsúl
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Kozie kolostrum pre deti obsahuje kozie mledzivo, unikátnu tekutinu vylučovanú samicami cicavcov bezprostredne po pôrode mláďaťa. Obsahuje v koncentrovanej forme rozmanité biologicky aktívne látky ako imunoglobulíny, laktoferín, cytokíny, vitamíny, biominerály, rastové faktory, špeciálne antivírusové a antibakteriálne látky, interferón a ďalšie.

Nie nadarmo sa hovorí: "byť maškrtný ako koza". Jej strava je totiž veľmi rozmanitá. Neživí sa len pastvou, ale aj okusovaním krovín a drevín. Koza pritom aktívne vyhľadáva šesť desiatok rôznych druhov bylín a ďalších rastlín.
Vďaka maškrtnému jazýčku je mledzivo kozy jedným z najunikátnejších prvých mliek na svete. Je plné desiatok jedinečných látok. Aj preto patria kozy k najzdravším zvieratám vôbec. Na rozdiel od kráv, sú kozy väčšinou stále chované prirodzeným spôsobom – na pastve.

Detské kozie kolostrum je zložením a kvalitou kolostra rovnaké ako kolostrum kozí. Hlavným rozdielom je veľkosť kapsule, ktoré sme zmenšili takmer o polovicu, teda nie je ani pre menšie dieťa problém ich prehltnúť.


Obsah balenia: 120 kapsúl

Hmotnosť: 15g

Zloženie: 100% kozie kolostrum (125mg/kapsula), hydroxypropylmethyl celulózy


Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky, pokiaľ nejde o registrovaný liek farmaceutickou firmou.


Odporúčané dávkovanie pre deti: 2 x 1 tobolka denne, v prípade potreby až 3 x 3 toboliek denne. Užívať minimálne 30 minút pred jedlom, kapsuly dôkladne zapiť vodou.

Nie je určený pre deti do 3 rokov. V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu: poradna@puravia.sk


Skladovanie: Nevystavujte nadmernému teplu ani priamemu slnečnému žiareniu. Dózu starostlivo zatvárajte. Odporúčame produkt skladovať v chladničke. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. 

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Doba exspirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne doplnky stravy
Bez cukru: 1
CLEAN LABEL: 1
Deti: 1
Gaps: 1
Pale: 1
Paleo: 1
Top produkty: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Betula Pendula je česká firma vyrábajúca svetovo prvotriedne kolostrum celkovo z 150 fariem, rozšírených nielen po celej Morave. Táto firma dbá predovšetkým na to, aby bol život zvierat čo najviac v súlade s ich prirodzenosťou – voľný výbeh, prirodzená strava a odber kolostra až potom, čo sa napijú kozliatka. Kolostrum je odoberané do 12 hodín po pôrode a následne nie je pasterizované, alebo homogenizované, ale suší sa mrazom (lyofilizuje).