🔥 Nakúpte obľúbenú kozmetiku Wooden Spoon so zľavou až 10 %! Viac info o akcii tu.

Chaga, 60 kapsúl

Zažívate emočný či pracovný stres a potrebujete oporu? Odolná vitálna huba z drsnej Sibíri vás nenechá na holičkách. Ľahko zvláda rast v nepriaznivých podmienkach Sibíri as rovnakou ľahkosťou prevedie náročným životným obdobím aj vás. Pomôže s emóciami, upokojí vnútorné obavy a ponúkne kvalitnú oporu, keď nám všetko prerastá cez hlavu. Vďaka nezávislému testovaniu a organickej certifikácii si môžete byť istí, že sa vám do rúk dostáva prémiový hubový produkt v BIO kvalite, ktorý je vhodný aj pre vegánov.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 582
€30,03
Chaga, 60 kapsúl
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Tinktúra je vyrobená z plodníc, nie z podhubia.
  • Práve v nadzemnej časti korálovca nájdeme najviac prospešných zlúčenín.
  • Koncentrovaná a ľahko stráviteľná.
  • Dvojitá extrakcia plodnice zaisťuje, že do tinktúry sa dostane maximálne množstvo prospešných látok. Ľudské telo totiž nevie chitín tvoriaci bunkovú stenu huby spracovať, preto je potrebné predchádzajúce kvalitné spracovanie. Pri dvojitej destilácii sa najprv prelomí chitínová bariéra použitím horúcej vody, alkoholu a UAE (Ultrasonic Assisted Extraction). Z huby tak výrobca dostáva nielen látky rozpustné vo vode, ale aj látky rozpustné v alkohole
  • Huba pochádza z divokých laponských lesov až za polárnym kruhom. Tam čerpá svoju neuveriteľnú odolnosť, ktorú vy nájdete v každej kvapke extraktu.
  • Udržateľnosť je zásadná, preto je huba zbieraná za prísnych regulácií a s úctou k lesnému ekosystému.

Či už zažívate v živote akokoľvek náročné obdobie, čaga vám podá pomocnú ruku. Táto odolná huba bez problémov rastie vo veľmi drsných klimatických podmienkach.

Pýši sa húževnatosťou a poriadne tuhým korienkom, ktorý ponúkne aj vám a to v podobe kvalitného extraktu. Iba 2 ml pokryjú dennú dávku (1000 mg) a pomôžu vám získať odolnosť.

Pár kvapiek môžete nakvapkať rovno pod jazyk, alebo pridať do svojho večerného čaju. Tinktúru ale môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa, stačí primiešať do obľúbeného smoothie alebo kávy!

Rezavec (chaga) je nabitý vitamínmi, minerálmi, betaglukánmi, veľkým množstvom funkčných látok a antioxidantov - od germánia, cez polyfenoly, betakarotén, betulín a kyselinu betulínovú, ktorá sa do huby dostáva z brezového substrátu, na ktorom táto vitálna huba spokojne rastie.

Certifikovaný substrát pre maximálnu kvalitu
Huba rastie v divokej laponskej prírode. Lesy sú starostlivo sledované a hospodárstvo je vedené tak, aby nenarušilo unikátny ekosystém za polárnym kruhom. Proces je premyslený a realizovaný tak, aby bol šetrný k životnému prostrediu. Jednoducho fínska jedinečná kvalita s láskou k prírode.

Výrobca: KÄÄPÄ Mushrooms (Fínsko)
Jedinečná hubová tradícia sa zrodila vo fínskej saune, kde sa zišli pestovateľ húb, mykologička, lesný hospodár a marketingový expert. Slovo dalo slovo a vznikla KÄPA Mushrooms. V pestovaní vitálnych húb sa radí na špičku svetového rebríčka - vďaka hlbokým znalostiam, skúsenostiam, modernej technológii aj čistej panenskej prírode. Čistota prírody je totiž v produkcii kvalitných húb úplne zásadná. Fínske BIO farmy i príroda za polárnym kruhom ponúkajú nedotknuté prostredie pre spoľahlivú kvalitu bez pesticídov a chémie z podložia.


Obsah balenia: 50 ml tinktúra
Zloženie:
Zloženie: Extrakt z huby Chaga* (Inonotus obliquus), alkohol* (25% extrakt), voda. *bio kvalita
Obsah aktívnych látok v 1 dávke: 1000 mg (v 2 ml)

Zdravotné tvrdenia:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkovanie:
Odporúčaná maximálna denná dávka je 2 ml. To zodpovedá 50 - 52 kvapkám (jedna pipeta 30 ml balenia pojme 0,6 ml tinktúry). Odporúčame množstvo navyšovať postupne. Tinktúru si kvapnite pod jazyk, alebo pridajte do čaju či večerného nápoja. Používa sa denne, ale po každých 3 mesiacoch je vhodné urobiť týždennú pauzu.
V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu zadarmo: poradna@puravia.sk

Originálny názov: Chaga BIO, tinktura 50 ml
Upozornenie: Uchovávaj Uchovávejte mimo dosah dětí. Jedná se o doplněk stravy, nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Není vhodné pro děti mladší 3 let, těhotné a kojící ženy, lidi s Crohnovou chorobou. V případě jakéhokoliv onemocnění se o užívání poraďte s lékařem.
Skladovanie: Vďaka obsahu alkoholu je možné skladovať až 3 roky. Po otvorení uchovávajte pri izbovej teplote na tmavom mieste, a spotrebujte ideálne do 6 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné doplnky stravy
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 1
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 1
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: