🔥Nenechajte si utiecť naše letné akcie! ZĽAVA na dezodoranty Biorythme a všetky čokolády, k tomu DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS a mnoho ďalšieho. Viac info o akciách tu.

BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl

Prírodný astaxantín s vysokou vstrebateľnosťou v jedinečnej BIO kvalite. V kombinácii s antioxidačnými fenolmi prispieva k ochrane buniek ľudského tela a podporuje krásne opálenú pokožku. Ponúkame vám ho v prémiovej BIO kvalite priamo od nás z Puravia Labs. Vyskúšajte silu červeného antioxidantu, ktorý si pre vlastnú ochranu tvoria riasy v reakcii na stresové okolité podmienky.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 2185
€31,96 –10 % €28,76
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapslí - hlavní
Akcia Novinka CLEAN LABEL
Doprava zadarmo €31,96 –10 %
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Čo je astaxanthin?

Tento červený pigment patrí k najsilnejším prírodným antioxidantom. Produkujú ho riasy Haematococcus pluvialis ako ochranu v reakcii na drsné vonkajšie vplyvy. Zo svojej podstaty tento antioxidant zo skupiny červených karotenoidov pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, ktorý vzniká UV žiarením, znečisteným prostredím, hektickým spôsobom života a chémiou okolo nás.

Riasy Haematococcus pluvialis vedia prečkať veľmi extrémne podmienky, to sa využíva pri ich pestovaní. Počas rastu sa udržuje vysoká kvalita čistoty prostredia, zároveň sa ale cielene vytvára prostredie mierneho stresu, aby vo vnútri rias dochádzalo k produkcii ochranného astaxanthinu.

TIP: Astaxanthin nielenže prispieva k ochrane buniek pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia (napríklad počas opaľovania), ale tiež podporuje krásne opálenú a žiarivú pokožku. Vyskúšajte ho pre prirodzený bronz!

 

BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl

Kráľ karotenoidov: antioxidant, ktorý dodáva super-odolnosť vodným riasam

BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl

ASTAXANTHIN POMÔŽE S OCHRANOU BUNIEK PRED OXIDAČNÝM STRESOM

BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
OCHRANA BUNIEK a OPÁLENIE Astaxanthin je antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi.
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
KONCENTRÁCIA Vďaka kvalitnej technológii extrakcie získavame antioxidant vo forme koncentrovaného oleoresinu v BIO kvalite.
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
VSTREBATEĽNOSŤ Vďaka BIO kvalite ponúka až 50x lepšiu vstrebateľnosť ako syntetické varianty. Vstrebateľnosť navyše podporuje BIO olivový olej bohatý na polyfenoly.
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
OLIVOVÝ OLEJ Prémiový olej v BIO kvalite slúži ako efektívny nosič oleoresinu, zlepšuje vstrebateľnosť, a navyše obsiahnuté polyfenoly chránia obsah jednotlivých kapsúl.
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
ODOLNOSŤ Aby riasy, z ktorých sa astaxanthin extrahuje, prežili aj v extrémnych podmienkach, potrebujú kvalitnú ochranu a veľkú odolnosť. Tú im prepožičiavajú antioxidačné účinky astaxanthinu.
BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl
VYŠŠIA ANTIOXIDAČNÁ KAPACITA Antioxidanty pomáhajú navyšovať prirodzenú antioxidačnú kapacitu tela, a tým zmenšovať dôsledky hektického životného štýlu.

50x vyššia vstrebateľnosť vďaka premyslenej technológii

BIO astaxanthin pre vás máme vo forme oleoresinu, ktorý má skvelú vstrebateľnosť oproti bežným formám. Oleoresiny vznikajú extrakciou morskej riasy, vďaka čomu sú veľmi koncentrované. Astaxanthin v BIO kvalite sa pýši až 50x lepšou vstrebateľnosťou ako jeho syntetické varianty.

Aby sme vám z každej kapsuly dopriali maximum, pridali sme olivový olej v BIO kvalite. Funguje ako nosič pre oleoresin, a zároveň zvyšuje vstrebávanie astaxanthinu v tele. Olivový olej je bohatý na polyfenoly, ktoré chránia obsah jednotlivých kapsúl a udržujú ich v prémiovej kvalite. Do skupiny antioxidantov patria tiež obsiahnuté polyfenoly v olivovom oleji – práve vďaka nim je stredomorská kuchyňa taká zdravá.

Prečo užívať antioxidanty?

Antioxidanty sú látky, ktoré pomáhajú organizmu chrániť bunky pred poškodením v dôsledku oxidačného stresu. Oxidačný stres v tele vytvára voľné kyslíkové radikály. Napriek tomu, že radikály v tele vznikajú úplne prirodzene, naše telo na ne má iba obmedzenú kapacitu. Vplyvom dnešného spôsobu života však mieru oxidačného stresu zásadne zvyšujeme.

Znečistené ovzdušie, nekvalitná strava s pesticídmi, nedostatočný pitný režim, konvenčná kozmetika či nedostatok pohybovej aktivity predstavujú faktory, ktoré sa spolupodieľajú na rýchlejšom procese starnutia a vzniku civilizačných ochorení. Proti kyslíkovým radikálom telo bojuje pomocou antioxidantov, ktoré vie samo produkovať. Bohužiaľ iba v obmedzenom množstve, a preto by sme ich mali telu pomôcť dopĺňať - ideálne vhodnou stravou alebo inou prírodnou formou.

BIO Astaxanthin 8 mg, 60 kapsúl

Zloženie a dávkovanie

Obsah balenia: 60 kapsúl

Zloženie: BIO prírodný oleoresin bohatý na astaxanthin z rias Haematococcus pluvialis, nosič: BIO olivový olej extra panenský, vegánska kapsula z hydroxypropylmetylcelulózy.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle alebo medzi jedlami. množstvom vody. 

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu zadarmo: poradna@puravia.cz.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote.

Upozornenie: Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte stanovenú dennú dávku. Nie je vhodné pre deti. Použitie v tehotenstve alebo dojčení konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

  Nutričné informácie:  Množstvo 
 v 1 dávke
 RHP 
 BIO prírodný oleoresin bohatý na astaxanthin 
 z rias Haematococcus pluvialis (Astaxanthin) 
 8 mg  nebolo stanovené
 BIO olivový olej    

RHP = referenčná hodnota príjmu 

Povolené zdravotné tvrdenia

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky, pokiaľ nejde o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

CLEAN LABEL ako značka najvyššej kvality, čistoty a vstrebateľnosti

Účinky doplnkov stravy ovplyvňuje nielen samotné zloženie produktu, ale aj spôsob spracovania jednotlivých zložiek. Čo je pre nás dôležité?

V PURAVIA LABS využívame výrobné procesy, ktoré sú šetrné k surovinám a pomáhajú tak uchovať maximum výživových látok. V zložení CLEAN LABEL produktov nenájdete žiadne aditíva, geneticky modifikované suroviny, priemyselne spracované cukry, ani žiadne ďalšie balastné látky. Medzi naše kritériá patrí prísne dodržanie limitov pre obsah pesticídov, herbicídov, plesní a ťažkých kovov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Astaxanthin
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 1
Bez lepku: 1
Bez mléka: 1
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 1
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 1
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 1
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Puravia LABS je našou vlastnou značkou doplnkov stravy, ktorá vznikla predovšetkým preto, že na trhu je naozaj veľmi málo čistých a funkčných doplnkov stravy v tej najvyššej kvalite.

Ingrediencie si sami vyberáme spoločne s kvalifikovaným tímom odborníkov, vždy volíme najvyššiu kvalitu a receptúry vytvárame na základni našich klinických skúseností a najnovších štúdií (väčšina značiek receptúry preberá, ingrediencie pochádzajú z Číny a doplnky stravy obsahujú plnidlá, protispekavé látky a ďalšie prídavné látky, ktoré z dlhodobého hľadiska organizmu neprospieva).

Naše doplnky sú vyrobené v certifikovaných laboratóriách v ČR a na SK a kvalita, funkčnosť a čistota sú kontrolované samotnou zakladateľkou Puravia - Mgr. Evou Hájkovou, MPH, MBA.

Puravia LABS v bodoch

  • CLEAN LABEL doplnky stravy, ktoré sú funkčné, 100% čisté av najvyššej kvalite.
  • V spolupráci s odborníkmi sami vyberáme tie najlepšie ingrediencie, ktoré sú účinné.
  • Naše vlastné receptúry vytvárame na základni našich klinických skúseností a najnovších štúdií.
  • Vyrobené v Česku a na Slovensku.
  • Používame výhradne sklenené obaly, tie plastové sa snažíme eliminovať.