🔥 DOPRAVA ZADARMO s Puravia LABS a zľava 10 % na prírodnú kozmetiku! Využite naše májové akcie. Viac info tu.

Balíček Podpora pečene

Špeciálne zostavená funkčná zmes na podporu pečene. Skvelá voľba pre pravidelnú starostlivosť počas roka aj jarný detox. Jednou z hlavných úloh pečene je detoxikácia organizmu. S ich pomocou sa telo zbavuje toxínov, nepotrebných látok a metabolitov. S odborníkmi sme pre vás vybrali kompletnú ucelenú starostlivosť, ako pečeň podporiť v ich funkcii a cítiť sa skvele!?
Dostupnosť Skladom (>5 Ks)
Kód: 1951
€235,05 –10 % €211,55
Balíček Podpora pečene
Balíček Podpora jater
Akcia
€235,05 –10 %
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Pečeň je hlavným detoxikačným systémom ľudského tela. Tento prirodzený proces pečene má fyziologicky dve fázy – fáza I., II., III. Každú z nich podporíme inou cestou, preto je náš balíček veľmi obsiahly, pretože každá fáza potrebuje pre správnu funkciu inú aktívnu látku.

Detoxikačná fáza pečene

Detoxikačná fáza I. zaisťuje zneškodnenie produktov vlastného metabolizmu a chemických látok prijaté z vonkajšieho prostredia, ako sú pesticídy, toxíny z prostredia, alkohol či drogy. Tieto látky prechádzajú premenou na menej aktívne a reaktívne formy. Počas tohto procesu môžu vznikať voľné kyslíkové radikály (oxidačný stres), s ktorými zatočia antioxidanty nášho tela (napr. vitamín C). Celkovo počas tejto fázy telo spotrebuje vitamíny skupiny B a už spomínané antioxidanty, ktoré v tele riadi najsilnejší z nich glutatión.
Počas detoxikačnej fázy II. sú nepotrebné látky vylučované z pečene, a potom aj z tela, von pomocou moču a žlče. Aj v tejto fáze upotrebíme prírodné antioxidanty, rovnako ako vitamín B6, kurkumín, silymarín.
Tretia detoxikačná fáza III. je práve o vylúčení látok z tela von. Pre tento proces je zásadná dostatočná hydratácia.

Čo nájdete v balíku Podpora pečene?

  • Biocidin 30 ml - Širokospektrálna bylinná zmes obsahuje pestrec mariánsky, echinaceu a vodilku. Pre optimálnu funkciu trávenia, pečene a imunity.
  • Pestrec mariánsky (Mycomedica) - Pestrec má vynikajúce antioxidačné a hepatoprotektívne účinky. Hlavná účinná látka silymarín podporuje normálnu činnosť pečene, ich detoxikáciu/prečistenie a regeneráciu. Priaznivo ovplyvňuje hladinu krvného cukru a imunitu.
  • Lipozomálny B komplex (Puravia Labs) - B-komplex obohatený o PABA a kremík. Vitamíny sú v aktívnej forme, ktorá pečeň nezaťaží ďalším spracovaním. Vďaka lipozomálnej technológii sa skvele vstrebáva. Niektoré B vitamíny podporujú imunitu, iné pôsobia ako antioxidanty, alebo prispievajú správnej funkcii nervovej sústavy.
  • Vitamín C so zinkom (Puravia Labs) - Kombinácia vysokého množstva zinku vo forme chelátu a liposomálneho vitamínu C je presne to pravé pre podporu správnej funkcie imunitného systému. Vitamín C navyše patrí medzi hlavné antioxidanty v tele, kde prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Túto ochranu oceníte práve pri očiste a detoxe, pretože súčasťou tohto procesu môže byť aj vyplavovanie škodlivých látok.
  • Lipozomálny Glutathion (Lipolife) - Glutathion je popredným antioxidantom ľudského tela a smelo ho môžeme pasovať na kráľa antioxidantov. Vďaka najpokročilejšej lipozomálnej technológii sa dostane rovno do buniek a má minimálne straty pri prechode zažívaním.
  • DIM + I3C - DIM a indol-3 karbinol sa vyskytujú v ospevovanej kapustovitej zelenine, ktorá pomáha udržiavať harmóniu v tele, najmä tú hormonálnu.
  • Púpavová káva - Smotanka lekárska je prírodným antioxidantom, na ktorého silu by si mnohí nevsadili. Koreň tejto žltej bylinky podporuje normálnu funkciu močovej sústavy, prispieva k správnemu tráveniu a podporuje optimálnu funkciu žalúdka a pečene. Je jednoduchá na prípravu a neobsahuje kofeín, preto si na nej môžete pochutnať kedykoľvek počas dňa.

Obsah balenia: uvedené pri jednotlivých produktoch


Zloženie:

uvedené pri jednotlivých produktoch

Zdravotné tvrdenia:

Uvedené pri jednotlivých produktoch.

Doporučené dávkovanie:

Uvedené pri jednotlivých produktoch. V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu zadarmo: poradna@puravia.cz

Originálny názov: Balíček na podporu jater


Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu detí. Neprekračujte stanovenú dennú dávku. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom, tmavom mieste pri izbovej teplote.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Záruka: 24
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 0
Bez lepku: 1
Bez mléka: 1
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Odborník: 0
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 1
Vegan: 0
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: