PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Balíček "Vitálna babička"

Zabudnite na papuče alebo varešku, tieto Vianoce budú vďaka nášmu špeciálnemu vianočnému balíčku úplne originálne a netradičné. Ukážte vašej milovanej babičke, že ju vnímate ako aktívnu ženu v najlepších rokoch, ktorá si stále zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Kolagén, probiotiká pre ženy na močové cesty, multivitamín a vitamín C premium. Komplex toho najlepšieho a najúčinnejšieho pre vašu babičku.

Nákupom tohto balíčka ušetríte 10% z ceny jednotlivých produktov.

Dostupnosť Skladom (>5 Ks)
Kód: 258
€174,38
Balíček "Vitálna babička"
Hlavní obrázek
Akcia
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Multivitamín pre ženy 50+
obsahuje RAW Food-Created Nutrients – prirodzene vytvorené živiny v s kódovým faktorom v neporušenej prírodnej forme. Kódové faktory sú známe ako synergické zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú v rastlinách a prirodzene prispievajú k správnemu transportu živín. Poskytnutím týchto kódových faktorov zaistíme prísun požadovaných prvkov zo stravy do tela v prirodzene prírodnej forme.

Dr. Formulated probiotika pre ženy
Unikátny recept, obsahujúci vysoký počet probiotík špeciálne pre ženy, zodpovedá presne potrebám ženského tela. Obsahujú rôzne kmene, vrátane L. reuteri a L. fermentum, ktoré sú odolné voči žalúdočným kyselinám a žlči. Vegetariánske, bezlepkové, bez obsahu mlieka a sóje.

Lipozomálný vitamín C
Primárne ochrana. Názov tohto produktu úplne vystihuje jeho funkciu v našom organizme. Iba zdravý mikrobiom sa môže účinne brániť proti všetkému čo ho oslabuje. Každá odmerka tohto širokospektrálneho probiotického prášku obsahuje 1 miliardu CFU Bacillus subtilis plus probiotiká Lactobacillus a Bifidobacterium.

Kolagén s kyselinou hyalúronovou 
Kyselina hyalurovaná s kolagénom je jednoznačne zásahom do čierneho. Hlavnou funkciou kolagénu je budovanie a podpora mnohých tkanív, od kostí a chrupaviek po kožu, vlasy, nechty či tráviaci systém. Pri kombinácii s kyselinou hyalurónovou sa účinok oboch látok zvyšuje. Ale pozor na formu spracovania! Tento produkt od nemeckej značky WoldoHealth vďaka hydrolyzovanej podobe zaistí jeho lepšiu rozpustnosť, vstrebateľnosť a biologickú aktivitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre koho
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: