Doprava u objednávok nad 100 € je v rámci SR úplne ZADARMO!

Sedem posolstiev

Sedmička je číslom znázorňujúcim emócie, duchovno, ale aj túžby po poznaní. Kniha Sedem posolstiev je inšpiratívnym príbehom o hľadaní šťastia, lásky a nádeje. Ukrýva v sebe množstvo vznešených a múdrych myšlienok, ktoré je možné uplatniť v každodennom živote a nájsť tak správny životný smer.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 1288
€10,42
Sedem posolstiev
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Príbeh o tom, ako sa realita môže stať rozprávkou a rozprávka realitou.
  • Nemusíte sa trápiť. Nemusíte všetkému rozumieť. Nemusíte vedieť prečo.
  • Táto kniha v sebe ukrýva sedem hlbokých právd o nás samotných ao tom, čo urobiť pre to, aby sme sa stali šťastnými, spokojnými a naplnenými bytosťami.
  • Sedem posolstiev vás nebude učiť a nebude vám hovoriť, čo musíte urobiť a čo robiť nesmiete. Ukáže vám, že všetko, po čom túžite, sa skrýva vo vás a nie je ťažké to nájsť.

Hlavná hrdinka Siedmich posolstiev, študentka psychológie Šárka, sa cíti ako vyvrhol. Nikto nechápe jej snahu spoznať seba samého a priania, aby boli aj ostatné bytosti šťastné. Jedného dňa sa však okolnosti jej života začnú odvíjať spôsobom, aký si nepredstavovala ani v tom najfantastickejšom sne…

O autorovi:
JIří Hamerský vyštudoval psychológiu, mediálne štúdiá a žurnalistiku na Masarykovej univerzite v Brne. Pracoval na ženskom primariáte na liečbu závislostí, depresií a neurotických porúch v psychiatrickej liečebni v Opave. Tu strávil tri a pol roka, počas ktorých sa zúčastnil intenzívneho výcviku v terapii zameranej na klienta (rogersovská psychoterapia).
Okrem psychológie sa už takmer dvadsať rokov zaoberám meditáciou a spirituálnymi technikami vedúcimi k šťastiu a radosti.
„Som presvedčený, že všetok liečebný potenciál je v nás. Jediné, čo musíme urobiť, je umožniť byť tým, kým skutočne sme a nebrániť sami sebe v prežívaní tej najlepšej verzie seba samého. Vinou prežitých traumy, neustáleho prispôsobovania sa okolia a straty schopnosti zrieť srdcom, sa v živote cítime často stratení, nešťastní a nenaplnení. Vo svojej praxi som sa stretával prevažne so ženami závislými na alkohole, neurotickými a depresívnymi poruchami. To, čo som tam videl, bol obrovský hlad po láske. My všetci túžime po tom, aby nás niekto bezvýhradne prijal, pochopil a dal nám najavo, že sme hodnotné ľudské bytosti.
„Majme odvahu ísť za hlasom svojho srdca.“
 
Počet strán: 172
Formát: 125x175 mm
Väzba: brožovaná
Jazyk: český
Žáner: Duchovná literatúra
1.vydanie originálu: 2010
ISBN: 978-80-904559-1-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: