🔥 VEĽKÁ LETNÁ AKCIA! Týždeň zliav takmer na všetko.Viac info o akcii tu.

MegaSporeBiotic PLUS, 60 kapsúl

100% širokospektrálne probiotikum na báze spór obsahuje 4 druhy črevných baktérií a dávku prírodných antioxidantov. Nie je potrebné ich skladovať v chladničke, preto sa hodia napríklad na cesty. Črevné bacily sú v neaktívnej forme a na svoju aktiváciu potrebujú vhodné prostredie (ľudský tráviaci trakt). V hrubom čreve sa spory prebudia k životu a kolonizujú črevo. Bez úhony prejdú žalúdkom a vy tak môžete oceniť ich čistú silu presne tam, kam probiotiká patria – vo vašich spokojných črevách!
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 1854
€74,48
MegaSporeBiotic PLUS, 60 kapsúl
MegaSporeBiotic PLUS, 60 kapslí
CLEAN LABEL
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Probiotikum v podobe spor, ktoré po svojej aktivácii kolonizujú hrubé črevo a tým napomáhajú k diverzite mikrobiomu
  • GMO free, kontrolovaná DNA
  • Prekonáva žalúdočnú bariéru aj nepriaznivé podmienky okolia (mráz, vysoká teplota)
  • Nepotrebujú byť uchovávané v?chlade
  • Obsahuje prírodné antioxidanty (betakarotény, lykopén, luteín, vitamín E, astaxantín)
  • Vhodné aj pre vegánov

Širokospektrálne pôdne probiotikum kolonizuje hrubé črevo črevnými baktériami a tým podporuje mikrobiálnu diverzitu. Zdravie črevného mikrobiómu sa úzko dotýka všetkých oblastí nášho zdravia – imunity, hormonálneho systému aj psychickej pohody. Viac si o ňom môžete prečítať v našom článku na blogu Akú úlohu hrajú črevá a mikrobióm v našom zdraví.

Možno sa pýtate, prečo užívať probiotiká a ako spoznať tie kvalitné? MegaSporebiotic patrí medzi pôdne probiotiká, ktoré majú množstvo výhod. Stačí ich užívať oveľa menšie množstvo a môžete ich so sebou pribaliť aj na cesty. MegaSporeBiotic™ PLUS obsahuje 4 druhy probiotických kultúr a môže sa pochváliť dvojročnou trvanlivosťou. Nevyžaduje chladenie a zachováva si účinnosť aj počas antibiotickej terapie.

Čo sú výhody probiotík v podobe spor?

Sporu si môžeme predstaviť ako ulitu, ktorá ochráni baktérie pred nevhodným prostredím. To je ohromná výhoda, pretože nezáleží, či máte kapsuly v batohu na slniečku, alebo s vami vyrazia do nízkych teplôt. Nepotrebujú byť v chladničke a rovnako si udržia svoju prvotriednu kvalitu! Ľahko prejdú kyslým prostredím žalúdka, aby naplno využili svoj potenciál v čreve. Kompletného sprievodcu pôdnymi probiotikami nájdete u nás na blogu. Článok Čo sú to pôdne probiotiká vás prevedie týmto tajuplným svetom spor.


Obsah balenia: 60 kapsúl

Počet dávok: až 120 dávok

Zloženie: Celulóza, hydroxypropyl celulóza, obal kapsuly (celulóza a voda), aktívna zmes baktérií: Bacillus Clausie, Bacillus subtilis HU58, Bacillus coagulans (SC-208), Bacillus licheniformis (SL-307), modifikovaný škrob: , sacharóza, antioxidanty, askorbát sodný, alginát sodný, DL-alfa tokoferoly, extrakt bohatý na tokoferol, astaxantín oleoresín, prírodný paradajkový lykopén, luteín, prírodný beta-karotén, voda, acacai guma, extrakt z?rozmarínu.

Tabuľka nutričných hodnót:

Zmes v 100 mg obsahuje:
4 billióny sporovej bunky??  4x109

Bacillus Clausie?
Bacillus subtilis HU58?
Bacillus coagulans (SC-208)??
Bacillus licheniformis (SL-307)?

Ďalšie: beta karotén (z blakeslea trispora) 1 mg, Astaxanthin (z Haematococcus pluvialis microalgae) 1 mg, Lutein (z kvetov nechtíka) 1 mg, Lykopén (z paradajok) 1 mg?

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:
Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky, pokiaľ nejde o farmaceutickou firmou registrovaný liek.


Dávkovanie: Začnite s 1/2 kapsuly alebo 1 kapsulou s jedlom a pomaly zvyšujte na 2 kapsuly denne podľa nasledujúceho protokolu. Prvý týždeň 1 kapsula každý druhý deň, druhý týždeň 1 kapsula denne, ďalšie týždne 2 kapsuly denne.

Pokiaľ je 1 kapsula každý druhý deň príliš silná, skúste začať s 1/2 kapsuly alebo v niektorých prípadoch dokonca s 1/4 kapsuly. Možné príznaky môžu zahŕňať brušné kŕče, riedku stolicu a zmeny v stolici. Príznaky by mali odznieť do 2-3 dní.

Deti do desiatich rokov užívať 1 kapsulu denne, prípadne užívanie konzultovať s odborníkom.

Neprekračujte denné dávkovanie. V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu zadarmo: poradna@puravia.cz.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri izbovej teplote. Nie je potrebné skladovať v chladničke.

Krajina pôvodu: USA/UK

Originálny názov: Megasporebiotic PLUS

Upozornenie: Ide o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy, ani na prevenciu, diagnostiku či liečbu ochorení. Doba exspirácie vyznačená na obale. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate inú medikáciu, alebo sa liečite z nejakého ochorenia, konzultujte užívanie produktu s odborníkom.

Dodatočné parametre

Kategória: Pôdne probiotiká
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 1
Bez GMO: 1
Bez lepku: 0
Bez mléka: 1
Bez plastu: 0
Bez sóji: 1
Bio: 0
CLEAN LABEL: 1
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Dostupné na prodejně: 0
Gaps: 0
Keto: 1
Low carb: 1
Muži: 0
Novorodenci: 0
Pale: 0
Paleo: 1
Raw: 0
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 1
Vegetarian: 1
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: