Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Rhodiola ALIVE

EXPIRACE: 2021-03-08

Fermentovaná Rhodiola (Rozchodnica ružová) v kapsuliach, vyrobená metódou fermentácie, ktorá aktivuje a zvyšuje adaptogénne vlastnosti tejto vzácnej byliny.

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

Skladom

1 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-637

Living Nutrition

35,17 € (s DPH)

28,14 € (s DPH)

-20%

Pozor: Posledné kusy na sklade!

popis produktu

Platné nariadenia EÚ okrem iného nepovoľujú uvádzať liečebné tvrdenia u potravinových doplnkov.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz alebo na naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Doba expirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:
1 kapsula 2x denne s jedlom alebo bez jedla.

Living Nutrition využíva jedinečnú kefírovú fermentáciu za účelom vytvorenia bioaktívnych látok, enzýmov a mikroorganizmov z vybraných potravín a bylín.

Zloženie:
*fermentovaný, mrazom sušený koreň Rozchodnice ružovej (Rhodiola Rosea), *koreň Rozchodnice ružovej (Rhodiola Rosea), *koreň Zázvoru (Zingiber Officinale), kapsula z rastlinnej buničiny (hydroxypropyl methylcellulose).
*Certifikované BIO od Soil Association Organic UK.

1 kapsula obsahuje:

Fermentovaný a mrazom sušený koreň BIO Rhodioly                140mg

BIO Rhodiola koreň                                                                140mg

BIO Zázvor koreň                                                                   120mg

Produkt neobsahuje pšenicu, lepok, mliečne stopy a sóju. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Kefírovo-kombuchová fermentácia - GARANCIA BIO-AKTÍVNYCH ZLOŽIEK

Doplnky stravy Living Nutrition sú formulované nutričným terapeutom tak, aby boli výživovo vyvážené a potraviny s bylinami vytvárali harmonický celok. Pri výrobe sú používané iba čerstvé BIO prísady, kde je kladený dôraz práve na ich vitalitu.

Fermentačný proces je navrhnutý a kontrolovaný uznávaným britským expertom na zdravú výživu, pánom Grahamom Botfieldem, a osobitná starostlivosť je venovaná individuálnej kontrole každej zmesi.

Všetky fermentované zmesi sú jemne sušené mrazom, aby bola zachovaná čerstvosť a najvyššia možná miera aktívnych živín. Čistota všetkých Living Nutrition výrobkov je starostlivo udržiavaná bez pridania prísad, spojív a iných pomocných látok.

Fermentácia je tradičná metóda využívajúca enzymatické reakcie mikroflóry k vytvoreniu vysoko kvalitnej potraviny, zvyšujúcej vstrebateľnosť (bio-dostupnosť) a účinnosť obsiahnutých látok.

Living Nutrition využíva k premene svojich zmesí BIO potravín a bylín na živú formu bioaktívnych zložiek, enzýmov a mikroorganizmov ojedinelý druh kefírovo-kombuchového kvasenia, ktoré obsahuje 35 druhov mikroorganizmov, vrátane celej rodiny laktobacilov.

Kefír je pôvodná "superpotravina", veľmi cenená pre svoju vysokú výživovú hodnotu. Kefír vzniká pridaním kefírových zŕn do potravín, ktoré spustia mimoriadne silný proces kvasenia. Kefírové zrná sa pridávajú do rôznych potravín, v ktorých okamžite spustia proces kvasenia, čím ich premení na výživovo bohatý celok vysoko bio-dostupných živín.

Hlavné výhody kefírového kvasenie:

  • maximum živých zložiek,
  • maximálna vstrebateľnosť,
  • bohaté na enzýmy,
  • jedinečná fermentovaná výživa.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty