Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Doprava zadarmo od 95 €

Detské kozie kolostrum, 120 kapsúl

Doplnok stravy

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

Skladom

17 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-476

Betula Pendula

60,00 € (s DPH)

popis produktu

KOZIE KOLOSTRUM PRE DETI obsahuje kozie mledzivo, unikátnu tekutinu vylučovanú samicami cicavcov bezprostredne po pôrode mláďaťa. Obsahuje v koncentrovanej forme rozmanité biologicky aktívne látky ako imunoglobulíny, laktoferín, cytokíny, vitamíny, biominerály, rastové faktory, špeciálne antivírusové a antibakteriálne látky, interferón a ďalšie. Viac o kolostre tu.

Nie nadarmo sa hovorí: "byť maškrtný ako koza". Jej strava je totiž veľmi rozmanitá. Neživí sa len pastvou, ale aj ohryzovaním krovín a drevín. Koza pritom aktívne vyhľadáva na šesť desiatok rôznych druhov bylín a ďalších rastlín.

Vďaka maškrtnému jazýčku je mledzivo kozy jedným z najunikátnejších prvých mliek na svete. Je plné desiatok jedinečných a účinných látok. Aj preto patria kozy k najzdravším zvieratám vôbec. Na rozdiel od kráv sú kozy väčšinou stále chované prirodzeným spôsobom - na pastve. Zdravé a spokojné zvieratá, ktoré žijú prirodzene, vylučujú prvé mlieko výdatnejšie na účinné látky.

Detské kozie kolostrum je zložením a kvalitou rovnaké ako kolostrum kozie. Hlavným rozdielom je veľkosť kapsúl, ktoré sme zmenšili takmer o polovicu, teda nie je ani pre menšie dieťa problém ich prehltnúť.

Obsah balenia: 120 kapsúl

Zloženie: 100% kozie kolostrum (125mg/kapsula), hydroxypropylmethyl celulózy

Hmotnosť: 15g

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladajte ho mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Nevystavujte nadmernému teplu ani priamemu slnečnému žiareniu. Dózu starostlivo zatvárajte. Odporúčame produkt skladovať v chladničke. Nepoužívajte, ak je obal poškodený.

Odporúčané dávkovanie:1 kapsulu denne, v prípade potreby až 3 x 3 kapsuly denne.

Užívať minimálne 30 minút pred jedlom, kapsuly dôkladne zapiť vodou.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Doba exspirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Platné nariadenia EÚ mimo iné nepovoľujú uvádzať liečebné tvrdenia u potravinových doplnkov.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz, alebo na naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty