Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Dr.Hishams Vital zubné sérum 60g

Prvý ucelený systém starostlivosti o zuby a ústnu hygienu na svete pre Vaše zdravé ďasná, zuby a ústny mikrobióm.

Sérum čistí, chráni a vyvažuje zdravé prostredie ústnej dutiny. Je vhodné pre deti od 6 rokov a pre dospelých. Prvý profesionálny 7v1 - prebiotické alkalické prírodné zubné sérum pre zdravie Vašich úst.

Viacej informácií

 • Zdieľať túto položku

Skladom

5 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-484

Dr.Hisham

18,08 € (s DPH)

popis produktu

Dr Hisham 's Vital zubné sérum

Prvý ucelený systém starostlivosti o zuby a ústnu hygienu na svete pre Vaše zdravé ďasná, zuby a ústny mikrobióm.


Sérum čistí, chráni a vyvažuje zdravé prostredie ústnej dutiny. Je vhodné pre deti od 6 rokov a pre dospelých. Prvý profesionálny 7v1 - prebiotické alkalické prírodné zubné sérum pre zdravie Vašich úst.

Tu nájdete viac v informačnom videu:
https://www.youtube.com/watch?v=afD59whv2uw#action=share

Na čistenie zubov a ďasien použite mäkkú zubnú kefku, 2x denne po dobu najmenej dvoch minút. Po vyčistení len vypľujte (nevyplachujte ústa). Pred každým čistením odporúčame použiť ústnu vodu Dr. Hishama.

Aplikujte podľa potreby na podporu hojenia, remineralizáciu zubov, ochranu ďasien, osvieženie dychu a upokojenie citlivých zubov. Dávku prípadne aplikujte na čistý prst a pretrite zuby a ďasná.

Prínosy zubného séra:

 • aktívne čistí a odbúrava zubný povlak
 • zabraňuje zlému dychu inaktiváciou zlých baktérií
 • vytvára zdravú alkalickú perorálnej rovnováhu
 • pomáha zabrániť zubnému kazu a poškodeniu skloviny
 • pomáha zabrániť opotrebovaniu zubov v dôsledku zvýšených žalúdočných kyseliny
 • upokojuje citlivé zuby a bolesti ďasien
 • pomáha zmierniť sucho v ústach (xerostómia)
 • obsahuje prebiotickú formulu, ktorá vám pomôže potlačiť zlé baktérie
 • je vyrobené z ekologicky šetrných a čistých potravinárskych prísad

Výrobok neobsahuje:

 • abrazíva
 • alkohol alebo dráždivé látky
 • SLS alebo detergenty
 • fluorid
 • parabény
 • produkty petrochémie
 • plastové mikroguličky
 • Triclosan
 • oxid titaničitý
 • výrobok nebol testovaný na zvieratách
 • lepok, cukor, sacharín alebo aspartám

Zloženie: fínsky Xylitol, ozónovaná voda, bio kokosový glycerín*, bio kokosový olej*, glycerofosfát vápenatý, hydrogén uhličitan sodný, bio kakaové maslo*, betaín, mentol, Eco polygylceryl, olej z mäty piepornej, citrát draselný, anis sodný, citrát zinočnatý, nano hydroxyapatit , xantánová guma, extrakt z Tea Tree oleja, vegan vitamín K2 v MCT oleji, vegan vitamín D3 v MCT oleji, NZ Manukový olej*, NZ Totarol*

* Certifikované organické zložky.

Podrobný popis zloženia: Všetko, čo potrebujete k obnoveniu rovnováhy zdravých zubov a ďasien, už v prírode existuje. Vo vašich ústach je to tok vašich slín, ktoré sa snažíme posilniť, stimulovať a simulovať. Formula Dr. Hishama využíva prírodné účinky bylín a surovín z Nového Zélandu, Austrálskych a Európskych rastlín, organických olejov a minerálov, ktoré sú úplne prirodzene účinné, a zároveň eliminujú všetky zbytočné škodlivé toxíny. Keď sú kombinované vo vysokých koncentráciách, pracujú v synergii, aby pomohli uzdraviť, upokojiť, podporiť re-mineralizáciu a de-senzibilizáciu zubov a ochrániť dutinu ústnu.

Produkty Dr. Hishama aktívne vytvárajú fyziologicky vyvážené ústne prostredie, bezpečne potláča zlé baktérie v ústach, a zároveň vytvára vyvážený ústny mikrobióm tak, aby chránil vaše zuby, ďasná, sliznice, jazyk a cez zdravý ústny mikrobióm aj črevá.

Receptúry Dr. Hishama sú jedinečné v tom, že sa nespoliehajú iba na jednu špeciálnu prísadu, ale na patentovanú synergicky koncentrovanú kombináciu aktívnych, preukázaných zložiek, ktoré sú z prírodných zdrojov. Nie sú synteticky vyrobené.


Prakticky žiadne iné produkty ústnej hygieny na dnešnom trhu neboli navrhnuté týmto spôsobom.

Bezpečnosť všetkých zložiek môžete skontrolovať v dôveryhodných databázach bezpečnosti kozmetiky, ako je ewg.org

Detailný popis ingrediencií v produktoch Dr Hishama:

Ozónovaná čistá voda z Nového Zélandu pochádza z hlbokých kolektorov podzemných vôd v blízkosti Katikati, kde sa nachádzajú ovocné sady Avocado & Kiwi. Táto čistá voda bez obsahu fluoridov sa potom trojnásobne filtruje, aby sa odstránil všetok chlór alebo jeho zvyšky, a potom sa v prevádzkarni dezinfikuje čerstvo generovaným ozónom. Použitý je ozón na dezinfekciu vody a pracovných plôch, vďaka svojej vysokej účinnosti proti všetkým mikróbom a vírusom a zároveň je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka ozónu vzniká rozkladom iba voda a kyslík.

Xylitol: Prirodzene sladký extrakt z kôry brezy. Použitý je geneticky nemodifikovaný brezový xylitol z Fínska pre jeho čistotu, kvalitu a overenú účinnosť. Pozitívne účinky xylitolu pre zdravie zubov boli vedecky preukázané, skúmané a dokumentované už od 60. rokov. FDA a ďalšie regulačné orgány po celom svete ho klasifikujú ako potravinu GRAS (všeobecne považovanú za bezpečnú). Účinne blokuje iba patogénne baktérie vrátane plesní a zabíja ich. Je dokázané, že Xylitol tiež pomáha zlepšiť remineralizáciu zubov v prítomnosti hydrogén uhličitanu, vápnika a fosfátu. Xylitol je účinný ako samostatná zložka, avšak v kombinácii s inými účinnými látkami sa stáva vysoko účinným pri prevencii zubných ochorení a revitalizácie zubov.

Totarol: Rastie len na Novom Zélande a jedná sa o antimikrobiálny a antifungálny extrakt zo stromu Totara. Roky výskumu dokazujú jeho silné antibakteriálne účinky pri veľmi nízkych koncentráciách, a to aj proti baktériám rezistentných na antibiotiká, ako je MRSA. Významným objavom, na základe výskumu starovekých maorských kanoe a budov z Totara, sa zistilo, že vysoký obsah prírodného oleja v dreve pomáha predísť hnilobe. Úroda je udržateľná a šetrná k životnému prostrediu, pretože sa používa iba regenerované a recyklované drevo, ktoré sa pred extrakciou spracováva na štiepky. Totara je chráneným stromom a žiadne nové stromy sa nerúbu.

Bio kokosový olej: Používa sa po stáročia pre svoje antimikrobiálne účinky. V nedávnej dobe sa ukázal ako účinný pri ochrane, upokojeniu a omladnutiu sliznice v ústach a pokožky. Ako hlavný nosný olej v sérach Dr.Hishama, cieli na zlé baktérie a ničí ich, zatiaľ čo chráni ďasná, zuby a sliznicu. Tvorí ochrannú vrstvu na zuboch, zatiaľ čo ostatné zložky sú aktivované.

Bio kokosový glycerín: K výrobe bol použitý potravinársky bio kokosový glycerín. Používa sa ako homogenizér pre mnoho esenciálnych olejov, ktoré sa nerozpúšťa vo vode. Je to tiež zmäkčovadlo, je zložkou, ktorá pomáha vyrovnať úroveň vlhkosti.

Tea Tree olej: Je staroveký antimikrobiálny olej, extrahovaný z listov Melaleuca Alternifolia z Austrálie.

Manuka olej: Je silný antimikrobiálny, protizápalový a anti-fungálny extrakt z novozélandského stromu Manuka.

Olej z mäty piepornej: Použitý bol prírodný výťažok mäty piepornej, ktorý osviežuje a pomáha aj pri ničení patogénnych baktérií.

Glycerofosfát vápenatý: minerál o rovnakom množstve esenciálnych prvkov; fosforu a vápnika. Je to vo vode rozpustná soľ, ktorá je dôležitá pre zdravé kosti a zuby. Rozpúšťa sa v slinách a stáva sa súčasťou zubov a kostí, remineralizuje ich a chráni ich pred eróziou a rozpadom.

Hydrogén uhličitan sodný: Všeobecne známy ako sóda na pečenie, používa sa ako mierny neabrazívny čistiaci prostriedok a bielidlo. Jeho hlavnou úlohou je zvýšiť pH na fyziologicky bezpečnú úroveň asi pH 8. Vďaka tomu sú neutralizované kyseliny a pufre na vyvážené neutrálne pH 7-7,4. To priamo potláča baktérie (a všetky ostatné kyseliny, ktoré sa živia povlakom). Tým sa zastaví demineralizácie zubov.

Citrát draselný: rozpustná draselná soľ. Je účinným regulátorom pH a osvedčeným desenzibilizátorom zubov. Draslík v kombinácii s vápnikom a fosforečnanom je vysoko účinná kombinácia, pre zmiernenie citlivosti zubov.

Fytát sodný: Zložitá sodná soľ prirodzene sa vyskytujúce v rastlinách. Inhibuje rozpúšťanie fosforečnanu vápenatého a v zubnej sklovine zabraňujúci demineralizácii.

Citrát zinočnatý: bezpečná soľ zinku, ktorá sa používa na prevenciu tvorby zubného kameňa inhibíciou kalcifikácie biofilmu a ruší adhéziu mäkkého povlaku (znižuje lepivosť). Zinok je tiež vedecky dobre známy pre inaktiváciu baktérií, ktoré sú príčinou nepríjemného dychu.

 

Chloritan sodný: Bezpečná, overená prísada do pitnej vody, ktorá je pri nízkych koncentráciách vysoko antibakteriálna a antifungálna, pričom je veľmi účinným neutralizátorom VSC (prchavé zlúčeniny síry, ktoré spôsobujú zápach) za pomoci oxidácie zlých anaeróbnych baktérií, ktoré môžu spôsobiť ochorenie ďasien a zápachu z úst .

Betaín: polysacharid z koreňových rastlín, zvyšuje produkciu slín a pomáha v boji proti zubnému kazu a problémoch s ďasnami. Úľava od príznaku suchých úst.

Anis sodný (methoxybenzoát): Vo vode rozpustná soľ z anízu. Fungicídna účinnosť anisátu sodného môže byť použitá ako konzervant, v kombinácii s inými prírodnými/organickými prípravkami (multifunkčnými prísadami s mikrobiálnou aktivitou), v kozmetických výrobkoch a výrobkoch pre osobnú starostlivosť, bez nutnosti použitia tradičných toxických konzervačných látok.

Karagénan: Extrakt z jedlých rias, používaný pre želírovanie a zahusťovanie.

Xantánová guma: Prírodný polysacharid používaný ako zahusťovadlo potravín.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty