Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Lipozomálny horčík 250ml

Lipolife je nová trieda biologicky dostupných doplnkov stravy, ktorých technológia výroby mikročastíc zaisťuje oveľa vyššiu absorpciu.

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

Skladom

74 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-691

Lipolife

39,92 € (s DPH)

popis produktu

Platné nariadenia EÚ okrem iného nepovoľujú uvádzať liečebné tvrdenia u potravinových doplnkov.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz alebo na naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Doba expirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Obsah balenia: 250ml

Väčšina ľudí neprijme počas dňa v strave potrebné množstvo horčíka pre organizmus. Horčík patrí medzi najdôležitejšie stopové prvky v ľudskej strave, pretože zohráva ústrednú úlohu v podpore funkcií u viac ako 300 významných enzýmov. Tieto enzýmy potom pomáhajú s uľahčovaním každodenných metabolických funkcií, majú tiež dôležité úlohy pri tvorbe DNA a bielkovín, a závisí od nich schopnosť buniek prijímať energiu z potravy, ktorú im poskytujeme.

Ak sa cítite unavení, chcete zlepšiť funkciu mozgu, či máte problémy so spaním, alebo je stres každodennou náplňou vášho života, nastal čas na lipozomálny horčík.

Prečo lipozomálne vitamíny?

Lipozómy sú odvodené z gréckeho názvu "lipos" tuky a "soma", čo znamená telo. Jedná sa o malú mikročasticu, ktorá je obalená tukovou vrstvou (prírodnými fosfolipidy), ktorá obsahuje daný vitamín či minerál. Tento tukový obal napomáha chrániť danú mikroživinu pred kyslým prostredím v žalúdku a podporuje vstrebateľnost daného vitamínu či minerálu priamo do buniek. Dodáva teda konkrétne živiny na intracelulárnej úrovni a to: endocytózou, fúzií, lipidovou výmenou a adsorpciou.

Lipolife je nová trieda biologicky dostupných doplnkov stravy, ktorých technológia výroby mikročastíc zaisťuje oveľa vyššiu absorpciu.

Lipolife® predstavuje najlepšiu lipozomálnu technológiu a je jednou z mála značiek lipozomálnych doplnkov, ktoré preukazujú výrazne vyššiu absorpciu než štandardné perorálne doplnky vitamínu C. Ďalšou kvalitou tejto značky je, že sa zaviazala ku klinickému testovaniu svojich produktov tak, aby mohla preukázať ich účinnosť.

Zloženie:

Na 5ml 

Horčík ako bisglycinát (TRAACS®)
(poskytujúci elementárny horčík)

600mg
62,5mg

Ďalšie ingrediencie: fosfatidylcholín získaný z organického slnečnicového lecitínu bez GMO, voda, vitamín E (antioxidant), sorbát draselný (konzervačná látka), zvyškové množstvo etanolu a glycerolu.

Dávkovanie:
Pred použitím pretrepte. 1 čajová lyžička denne alebo podľa odporúčania vášho terapeuta či lekára. Možno riediť vodou alebo džúsom. 

Výrobok neobsahuje lepok, cukor, mliečnu bielkovinu, laktózu, sóju, kukuricu. Jedná se o vegánsky doplnok stravy.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty