Doprava zadarmo u objednávok nad 100 eur!

Melatonín kvapky, 50 ml

Máte problémy so zaspávaním? Hádžete so sebou nepokojne v posteli, a nie a nie zaspať? Tieto melatonínové kvapky sú jednou z najprirodzenejších ciest k vášmu pokojnému spánku. Melatonín známy ako „hormón spánku“ reguluje denný a nočný cyklus v tele, a hoci sa jedná o látku nášmu telu vlastnú, existuje mnoho faktorov vedúcich k zníženiu jeho hladiny. Firma Effecive nature prináša riešenie a to v 100% prírodnej kvalite. Stačí 6 kvapiek pred zaspaním a budete opäť spať ako bábätko.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 1268
€23,71
Melatonín kvapky, 50 ml
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO
  • Melatonín podporuje nielen skrátenie doby nutnej na zaspanie, ale prispieva aj k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu.
  • Melatonín je známy ako „hormón spánku“, ktorý je zodpovedný za reguláciu denného a nočného cyklu v ľudskom tele.
  • Melatonín je látkou telu vlastnou, ktorú produkuje drobná žľaza v mozgu (epifýza alebo šišinka). Bunky vylučujúce túto látku v dospelosti postupne ubúdajú.
  • V tomto produkte nájdete 100% prírodný melatonín, ktorý obsahuje veľmi malé množstvo alkoholu ako konzervačné látky, oproti iným produktom.
  • Obsahuje vysoké množstvo melatonínu v jednej dávke, a to 1mg v 6 kvapkách.

Obsah balenia: 50 ml

Zloženie: Čistená voda (pôvod: Nemecko), rastlinný glycerín, melatonín.


Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Podľa súčasnej legislatívy EÚ nie sme oprávnení uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo vás mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky, pokiaľ sa nejedná o registrovaný liek farmaceutickou firmou.

Melatonín má povolené nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ (pokiaľ obsahuje najmenej 0,5 mg melatonínu):

  • prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu

Melatonín má povolené nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ (pokiaľ obsahuje najmenej 1 mg melatonínu):

  • prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 6 kvapiek (1 mg melatonínu) 30 minút pred plánovaným spánkom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Na zmiernenie dôsledkov časového posunu užívajte aspoň 3 kvapky (0,5 mg melatonínu) krátko pred spaním prvý deň cesty a prvé dni po prílete.

Určené iba pre dospelých, nevhodné pre deti.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu odbornú poradňu: poradna@puravia.cz


Originálny názov: Melatonin tropfen Effective nature

Krajina výroby: Nemecko

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Ide o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Doba expirácie vyznačená na obale.


Výrobca: Effective natural

Tento produkt doporučuji klientům především pro jeho absorpční a kinetické účinky. Tekutá forma je mnohem lépe vstřebatelná, tudíž i maximálně účinná. Absorpce probíhá již v dutině ústní přes sliznice, což je hlavní výhoda pro ty, které trápí poruchy trávení trávicího traktu. Při pravidelném užívání, společně s úpravou spánkové hygieny, jsou výsledky dle mých poznatků z praxe pozorovatelné již během několika týdnů.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne doplnky stravy
Atypická doprava: 0
Bez cukru: 0
Bez GMO: 0
Bez lepku: 0
Bez mléka: 0
Bez plastu: 0
Bez sóji: 0
Bio: 0
CLEAN LABEL: 0
Deti: 0
Doporučujeme: 0
Gaps: 0
Keto: 0
Low carb: 0
Muži: 0
Novorodenci: 0
Odborník: Jiri_Zikmund
Pale: 0
Paleo: 0
Raw: 0
Recenze odborníka: Tento produkt doporučuji klientům především pro jeho absorpční a kinetické účinky. Tekutá forma je mnohem lépe vstřebatelná, tud
Seniori: 0
Športovci: 0
Tehotné a dojčiace: 0
Top produkty: 0
Vegan: 0
Vegetarian: 0
Z celistvých potravin: 0
Ženy: 0
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Vyvinuté a testované odborníkmi na výživu.
Vysoko kvalitné prírodné produkty, ktoré sa zaobídu úplne bez umelých farbív, konzervantov, aróm a ďalších pochybných prísad. Koncentrovanú silu prírody balí do kapsúl, práškov, olejov a esencií. Zvlášť dôležitá je pre nich optimálna biologická dostupnosť živín a životne dôležitých látok a tiež jednoduchá a nekomplikovaná lieková forma.
Všetky produkty podliehajú prísnym smerniciam kvality a sú pravidelne analyzované a kontrolované. To, čo je súčasťou všetkých účinných prírodných produktov, musí prejsť rozsiahlymi kontrolami kvality. Väčšina produktov je vegánskych a bezlepkových. Štandardné je použitie rastlinných kapsúl.