akcia 1+1 zadarmo na vitamín d3+K2, a nielen to, každého potešíme júnovými akciami

O nás - PURAVIA

Naše motta sú…

„Kvalita pred kvantitou“
„Na čistote a kvalite stravy, vrátane doplnkov stravy záleží!“

Naša vízia…

Maximálne zvýšiť povedomie o dôležitosti kvalitných a funkčných doplnkov stravy po celej Českej republike a na Slovensku tak, aby ste všetci poznali eshop Puravia a vedeli, kde tieto produkty nájdete na jednom mieste a kde sa môžete odborne poradiť s vysoko kvalifikovaným tímom odborníkov.

Kto sme…

Puravia čiže "čistá cesta" je jedinečným miestom, kde nájdete len tie najčistejšie a najkvalitnejšie produkty ako z oblasti potravinových doplnkov, tak aj vysoko chutné a kvalitné bio potraviny a ďalšie značky z celého sveta. Začali sme najprv u seba tak, aby sme mohli odporučiť len to najlepšie v tej najvyššej kvalite a čistote. Nie, nie je to len fráza.. čítajte ďalej…

Produkty starostlivo vyberáme! Neberieme všetko!

Puravia si zakladá na odbornosti a spolupracuje so skúsenými lekármi, farmaceutmi a výživovými špecialistami. Je veľkým rozdielom, či si idete pre doplnok stravy do lekárne, kde vo väčšine prípadov bohužiaľ nájdete nie moc kvalitné, syntetické produkty, navyše s množstvom prídavných látok, ktoré telo naozaj nepotrebuje a ktoré ho navyše zaťažuje. Snažíme sa vždy podporovať lokálne firmy a výrobcu, bohužiaľ nie vždy nájdeme v Českej republike naozaj čisté produkty, za ktorými by sme mohli stáť. Nedbáme len na kvalitu a čistotu, ale aj na funkčnosť.

Čo od náš môžete očakávať…

Môžete nám plne dôverovať v tom, že od nás nedostanete odporúčanie, za ktorým by sme si nestáli. Uprednostňujeme tzv. personalizovanú suplementáciu a netvrdíme, že všetci musíme užívať doplnky stravy!

O Puravii sa staráme s veľkým srdcom a nadšením. Každý v našom tíme tvorí dôležitý článok celku tak, aby Vaša skúsenosť s komunikáciou, nakupovaním a vyberaním bola tá najlepšia. Náš odborný tím vedie poradňu zadarmo (poradna@puravia.sk), na ktorú sa môžete obrátiť.

Každý produkt na Puravia má svoj príbeh. Veríme, že aj Vy tento príbeh, kvalitu a jedinečnosť oceníte. Naším cieľom nie je kvantita, ale kvalita!


Puravia – všetko pre vaše zdravie na jednom mieste.