Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Kef-flamex 60 kapsúl

EXPIRACE: 2021-02-21

Bio aktívny bylinný doplnok stravy kvasený s reishi hubou

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

Skladom

1 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-641

Living Nutrition

35,17 € (s DPH)

28,14 € (s DPH)

-20%

Pozor: Posledné kusy na sklade!

popis produktu

Platné nariadenia EÚ okrem iného nepovoľujú uvádzať liečebné tvrdenia u potravinových doplnkov.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz alebo na naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Doba expirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:

  • dospelí: 1-3 kapsule denne s jedlom alebo bez jedla. Všetko sa odvíja od osobných potrieb každého človeka.
  • deti 6 - 12 rokov: 1 kapsula denne s jedlom alebo bez jedla


Výživové hodnoty: 3 kapsuly obsahujú fermentovanú, mrazom sušenú BIO zmes:

Kurkuma (Curcuma longa) koreň                           100 mg

Zelený čaj (Camillia sinensis) list                             80 mg

Posvätná bazalka (Ocimum sanctum) list                  80 mg

Rozmarín (Rosmarinus officinalis) list                      80 mg

Ženšen (Zingiber officinale) koreň                            60 mg

BIO Reishi (Ganoderma lucidum) plodnica             200 mg

Extrakt plodnice (extrakcia horúcou vodou), anglicky tzv. Fruiting body, tj. časť huby viditeľnej na povrchu. Extrakt obsahuje 30% polysacharidov a 2% triterpenoidov. Plodnice majú zhruba od 2 do 4 tisíc mikrogramov triterpenoidov na gram. BIO bylinná báza listov púpavy, koreňa zázvoru, feniklového semena a listov žihľavy.

Bez prídavných látok a konzervantov. Produkt neobsahuje pšenicu, lepok, mliečne stopy a sóju. Je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie: fermentovaná zmes obsahujúca *koreň kurkumy (Curcuma longa), *list zeleného čaju (Camilli sinensis), *list bazalky (Ocimum sanctum), *list rozmarínu (Rosmarinus officinalis), *koreň zázvoru (Zingiber officinale), *plod Reishi (Ganoderma lucidum), *list púpavy (Taraxacum officinale), *list ˇžíhľavy (Urtica dioica), *koreň zázvoru (Zingiber officinale), *semeno fenikelu (Foeniculum vulgare), kapsula z rastlinnej celulózy (hydroxypropylmetylcelulóza).

KEFÍROVO-KOMBUCHOVÁ FERMENTÁCIA/BIO-AKTÍVNE ZLOŽKY

Doplnky stravy Living Nutrition sú formulované nutričným terapeutom tak, aby boli výživovo vyvážené a potraviny s bylinami vytvárali harmonický celok. Pri výrobe sú používané iba čerstvé BIO prísady, kde je kladený dôraz práve na ich vitalitu.

Fermentačný proces je navrhnutý a kontrolovaný uznávaným britským expertom na zdravú výživu, pánom Grahamom Botfieldem, a osobitná starostlivosť je venovaná individuálnej kontrole každej zmesi.

Všetky fermentované zmesi sú jemne sušené mrazom, aby bola zachovaná čerstvosť a najvyššia možná miera aktívnych živín. Čistota všetkých Living Nutrition výrobkov je starostlivo udržiavaná bez pridania prísad, spojív a iných pomocných látok.

Fermentácia je tradičná metóda využívajúca enzymatické reakcie mikroflóry k vytvoreniu vysoko kvalitnej potraviny, zvyšujúcej vstrebateľnosť (bio-dostupnosť) a účinnosť obsiahnutých látok.

Living Nutrition využíva k premene svojich zmesí BIO potravín a bylín na živú formu bioaktívnych zložiek, enzýmov a mikroorganizmov ojedinelý druh kefírovo-kombuchového kvasenia, ktoré obsahuje 35 druhov mikroorganizmov, vrátane celej rodiny laktobacilov.

Kefír je pôvodná "superpotravina", veľmi cenená pre svoju vysokú výživovú hodnotu. Kefír vzniká pridaním kefírových zŕn do potravín, ktoré spustia mimoriadne silný proces kvasenia. Kefírové zrná sa pridávajú do rôznych potravín, v ktorých okamžite spustia proces kvasenia, čím ich premení na výživovo bohatý celok vysoko bio-dostupných živín.

Hlavné výhody kefírového kvasenie:

  • maximum živých zložiek
  • maximálna vstrebateľnosť
  • bohaté na enzýmy
  • jedinečná fermentovaná výživa

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty