Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Rescue® Remedy 10ml

Doplnok stravy

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

Skladom

2 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-467

Bach

10,57 € (s DPH)

Pozor: Posledné kusy na sklade!

popis produktu

Rescue® Remedy je jedna z najznámejších a najpoužívanejších esencií. Nie je ojedinelé, že túto esenciu nosia ľudia pri sebe na cestách, majú ju v domácej lekárničke alebo v zásuvke na pracovisku. Kombinácia kvetov vybraných Dr. Bach.

Akútne sa užívajú 4 kvapky v 5 10 minútových intervaloch do zreteľného zlepšenia stavu. Kvapky sa kvapkajú priamo pod jazyk. Samozrejme, je možné ich tiež nakvapkať do pohára s vodou a po dúškoch popíjať. Podľa potreby je možné kvapky užívať aj niekoľko dní, obvyklé dávkovanie je 4x denne 4 kvapky. Okrem orálneho použitia môžu byť nakvapkané priamo na kožu, na miesto najväčšej záťaže - na spánok, za uši, na pulz alebo na čelo.

Kvapky možno pridať aj do kúpeľa, zvyčajne 10 - 15 kvapiek na plnú vaňu.

Pretože kvapky nemajú žiadne vedľajšie účinky a jedná sa o čistý prírodný produkt, môžu ho bez obáv užívať všetky vekové kategórie.

Kvapky konzervované glycerínom, ktorý vzniká kvasením alkoholu najvyššej kvality, je bez vône, hustejšiu konzistenciu a príjemne sladkastú chuť.
Obsah balenia: 10ml

Zloženie: glycerín, voda, netýkavka žlázonosná, bledavka okoličná, slivka čerešňová, devätorník peniažtekový, biela lesné réva

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Doba exspirácie vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Platné nariadenia EÚ mimo iné nepovoľujú uvádzať liečebné tvrdenia u potravinových doplnkov.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz, alebo na naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty