Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree
Zľava! Pampelišková káva - Pražený kořen 50 g (Dandelion Root Coffee)

Púpavová káva - šetrne pražený koreň 100g

Púpavový koreň má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Posilňuje činnosť pečene, obličiek, žlčníka, močového mechúra.

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

CG-225

Skladom: 170 ks

Výrobca: Dandelion Root

10,91 € (s DPH)

9,82 € (s DPH)

-10%

popis produktu

Pampelišková káva je vhodnou náhradou kávy s lahodnou chuťou, plná telu prospešného koreňa rastlín púpavy.

POZITÍVNE ÚČINKY

Púpavový koreň má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Posilňuje činnosť pečene, obličiek, žlčníka, močového mechúra. Má pozitívne účinky, veľmi dobre detoxikuje organizmus. Dodáva energiu a zlepšuje obranyschopnosť. Neprekysľuje organizmus, reguluje krvný tlak a tiež cholesterol. Účinne reguluje hladinu krvného cukru. Púpavový koreň je vhodný pri zavodnení organizmu. Vhodný doplnok pri chudnutí.

Príprava: Jednu polievkovú lyžicu koreňa sparte 250ml horúcou vodou, nechajte lúhovať niekoľko minút a potom sceďte.

Výborne chutí s čerstvým mandľovým mliekom, štipkou kurkumy a škoricou.

Zloženie: 100% pražený púpavový koreň.

Nastala doba, kedy podmanivému kúzlu byliniek prepadá čím ďalej tým viac ľudí - možno preto, že už sme presýtení umelými prípravkami, ktoré nás dostávajú do kolotoča závratných sľubov a minimálnych výsledkov. Pre každého, kto sa chce cítiť dobre a dať do poriadku svoje zdravie, ponúka príroda veľa jednoduchých, čistých riešení. Aj keď už sme na silu, ktorá sa v prírode skrýva, možno zabudli, účinok byliniek nikam nezmizol a len čaká na to, až ho znovu objavíme.

Bylinková revolúcia neznamená spiatočníctvo ani odpor k medicíne: je nutné si priznať, že rakovinu bylinkami jednoducho nevyliečite. Jedným dychom však treba povedať, že bylinky tvoria generáciami osvedčený a viac ako spoľahlivý spôsob, ako zostať v dobrej kondícii, udržať svoj organizmus v rovnováhe a účinne predchádzať rade zdravotných problémov, ktoré nás inak bežne stretávajú. Najpozoruhodnejšia na nich je pritom ich prekvapivá jednoduchosť: i nenápadná rastlinka, ktorú si inak v prírode ťažko všimnete, skrýva ohromné ​​bohatstvo pre človeka a vie pomôcť s najrôznejšími problémami, bez toho aby poskytovala nebezpečenstvo vedľajších účinkov. To, čo sa z prírody dá využiť, má každý na dosah ruky, možno bez krikľavých reklamných oznámení, ale zato s o to väčšou účinnosťou.

Príkladom, ktorý v sebe kombinuje možno úplne všetko, čo na bylinkách stojí za to, je púpava lekárska. Doby, kedy nás o nej poučovali babičky a kedy sme s istou nechuťou a nedôverou popíjali čaj, ktorý nám pripravili, sú už preč. Púpavy sa odvtedy presunuli z domény starých múdrych žien až do domácností mestských Hipsterov aj všetkých ostatných, ktorých zaujímajú nové trendy. Poháre púpavového medu, celé lístky v šalátoch alebo ranný púpavový čaj okupujú jedálničky právom: ako neuveriteľne dostupná a účinná bylinka si púpava veľkolepý návrat na scénu zaslúži. Bohatý obsah účinných látok totiž dokážu pomôcť od rôznych neduh.

A potom je tu trend posledných rokov, ktorý má naozajstný potenciál zmeniť púpave lekárskej imidž z nepríjemnej a často opomínanej záhradnej buriny na nutnosť pre každého, koho zaujímajú prírodné produkty a zdravá výživa - Púpavová káva. Jej veľmi jemná bylinná chuť dokáže uspokojiť všetkých, ktorí bežnej káve príliš nefandia, ale prekvapivo veľmi uspokojuje aj všetky kávových gurmánov. Z najrôznejších bylinných káv je totiž právom púpavová káva zďaleka chuťovo najlepšia - a skvelá je aj s mliekom, medom alebo cukrom.

Chuť kávy ale nie je najdôležitejší dôvod, prečo ju vyskúšať. To, čo je podstatnejšie, je, že púpavová káva v sebe koncentruje všetky POZITÍVNE účinky púpavy a je tak ideálna ako podpora pri detoxikácii alebo diéte. Pokiaľ máte pocit, že by Vaše telo potrebovalo poriadne vyčistiť a vrátiť sa k normálnemu fungovaniu, káva z púpavového koreňa by Vás zrejme nenapadla - napriek tomu práve ona ponúka nepreberné množstvo výhod pre Vaše telo. Púpavový koreň, z ktorého sa káva vyrába, posilňuje činnosť pečene, obličiek, žlčníka a močového mechúra, reguluje krvný tlak aj cholesterol, reguluje krvný cukor a podporuje obranyschopnosť. Navyše ide aj o silný antioxidant.

Obsah balenia: 100g

Krajina pôvodu: ČR/SK

stiahnutie produktu

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace produkty