Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

Digestive Collagen - hydrolyzovaný hovädzí kolagén 245g

Doplnok stravy

Britská značka PLANET PALEO garantuje pôvod kolagénu a má vo Veľkej Británii vynikajúcu povesť. PLANET PALEO kolagénové prášky sa predávajú v predných reťazových predajniach so zdravou výživou a sú odporúčané v širokej PALEO komunite.

Viacej informácií

  • Zdieľať túto položku

Skladom

7 ks

3-4 dni
Ďalšie možnosti a časy doručenia

Objednávky vytvorené pred 12:00 budú odoslané v ten istý deň.


CG-494

Planet Paleo

42,08 € (s DPH)

popis produktu

Platné nariadenia EÚ okrem iného zakazujú uvádzať liečebné tvrdenia u potravinových doplnkov.

V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz či na naše sociálne siete Facebook: https://www.facebook.com/puravia.cz/ a Instagram: @puravia.cz, ktoré sú vedené teamom skúsených zdravotníkov.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba exspirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby

TRÁVIACÍ HOVÄDZÍ KOLAGÉN PLANET PALEO

Obsah balenia: 245g/obsahuje 35 dáviek (1dávka=7g)

  • Kolagén od PLANET PALEO obsahuje zmes bylín, ko-aktívnych živín a kolagénových peptidov.
  • Okrem iného v ňom nájdete l-Glutamín, Kvercetín, Lactobacillus plantarum a proteázu
  • Kolagén od PLANET PALEO má vďaka pridanej mäte priepornej sviežu príchuť.
  • Značka PLANET PALEO vyrába vysoko bio-dostupný hydrolyzovaný kolagén.


Tradičný spôsob stravovania známy ako PALEO získal svoj názov od našich predkov z doby kamennej. Konzumovali celé zvieratá, vrátane kostí, a nad ohňom si okrem iného varili aj na kolagén bohaté polievkové vývary z kostí.

Zakladateľ značky Planet Paleo, Ben Shouler, je voľným zástancom životného štýlu PALEO - berie si z neho to, čo mu osobne vyhovuje, pretože jeho intolerancie voči mliečnym výrobkom a obilninám mu nedovoľuje tento druh stravovania dodržiavať do bodky. V minulosti pracoval v oblasti prírodných doplnkov výživy a vždy chcel vyvíjať vlastné výrobky. Ben Shouler cítil, že na britskom trhu chýbal kolagén najvyššej kvality získavaný z hovädzieho dobytka, ktorý sa pasie na čistých pastvinách.

V Planet Paleo veria v to, že dobytok sa má chovať vo svojom tradičnom prostredí, tzn. vo voľnej prírode, kde spasie iba čistú, chemicky neznečistenú trávu ako svoj jediný zdroj potravy. PLANET PALEO kolagén pochádza od prevereného dodávateľa, ktorý si vyberá špecifické farmy z Južnej Ameriky, na ktorých sa dobytok chová miestnym tradičným spôsobom.

DÁVKOVANIE: 1-1½ odmerky (nájdete ju vo vnútri produktu) 1x 2x denne najlepšie s jedlom alebo ako odporučí váš výživový poradca. Zmiešajte aspoň s 200ml vody alebo džúsom. Je možné piť i v teplých (nie horúcich) nápojoch.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

OBSAH

7g

HLAVNÁ ZMES

 

Hovädzí kolagén

3500mg

Mäta prieporná (listy)

730mg

Sladké drievko (koreň)

350mg

Artičok (listy)

50mg

SPOLU-AKTIVNÁ ZMES

 

l-Glutamín

2000mg

Kvercetín

100mg

Vitamín B6

20mg

Vitamín A

500iu

TRÁVIACE ENZÝMY A MIKROFLÓRA

 

Lactobacillus Plantarum

2 bilióny živých kultúr*

Proteáza

11,088 HUT

*skladujte pri izbovej teplote

Bez prídavných látok, farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Produkt neobsahuje pšenicu, lepok, mliečne stopy a sóju.


ZLOŽENIE: Hydrolyzát kolagénu (Hydrolyzovaný hovädzí kolagén), mäta prieporná (listy), L-glutamín, deglycyrhrhizínový koreň sladkého drievka, Lactobacillus plantarum, kvercetín, artičokový list, B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín A (retinylacetát), proteáza.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt nie je vhodný ako náhrada pestrej stravy a náhrada vyváženej diéty. Ak ste v ošetrovaní (chorí), tehotná alebo očakávajúci tehotenstvo, konzultujte užívanie výrobku s výživovým poradcom. Skladujte mimo dosahu detí a mimo zdroj tepla a vlhka.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: