Doprava zadarmo pri nákupe nad 100 eur.

Aqua biome Maximum Strength 120 kapsúl

Doplnok stravy Aqua Biome ™ Rybí olej
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Nedostupné
Kód: 453
€74,59
Aqua biome Maximum Strength 120 kapsúl
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Obsah balenia: 120 kapsúl

Enzymedica zvolila pomer omega-3 mastných kyselín z rybieho oleja, ktorý sa podstatne líši od iných doplnkov obsahujúcich rybí olej. Tento rybí olej má nasledujúce pomery: DHA4:EPA2:DPA1, ktoré sa veľmi podobajú pomerom mastných kyselín u divého lososa.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 2 kapsuly

Obsah balenia: 120 kapsúl

 

Množstvo na porciu

%Denná hodnota

Kalórie

20

 

Celkový tuk

2g

2%

Omega 3 kyseliny

2000mg

**

DHA

800mg

 

EPA

400mg

**

DPA

100mg

**

Dalšie omega a mastné kyseliny

700mg

**

Ďalšie ingrediencie: Želatínová kapsula obsahuje rybiu želatínu, glycerín, vodu a prírodnú citrónovú chuť.

Obsahuje: olej pochádza z ančovičiek; želatína na kapsulu z tilapie.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí užívajú 2 kapsuly denne počas jedla. Pre zvýšenie účinku odporúčame podporiť užívaním výrobkov Aqua BIOMAT ™ Digestive, Meriva Curcumin a Sports Performance.

Varovanie: Uchovávajte uzavreté na suchom mieste; vyhnite sa nadmernému teplu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, ak je bezpečnostné tesnenie poškodené alebo chýba. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa pred začiatkom užívania so svojím lekárom.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

DHA/EPA:

DHA prispieva k udržaniu prirodzenej činnosti mozgu. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potravín obsahujúcich najmenej 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne.

DHA prispieva k udržaniu dobrého zraku. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potravín obsahujúcich najmenej 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne.

DHA prispieva k udržaniu prirodzenej hladiny triglyceridov v krvi. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktoré poskytujú prívod 2g DHA denne a ktoré obsahujú DHA v kombinácii s kyselinou eikosapentaenovú (EPA). Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2g DHA denne. Ak je tvrdenie použité u doplnkov stravy (akým je tento výrobok) alebo obohatených potravín, spotrebiteľ musí byť informovaný, že nesmie prekročiť doplnkový prívod 5g denne kombinácia EPA a DHA.

DHA a EPA prispievajú k udržaniu prirodzeného krvného tlaku. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktoré poskytujú prívod 3g EPA a DHA denne. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3g EPA a DHA denne. Ak je tvrdenie použité u doplnkov stravy (akým je tento výrobok) alebo obohatených potravín, spotrebiteľ musí byť informovaný, že nesmie prekročiť doplnkový prísun 5g denne v kombinácii EPA a DHA.V prípade otázok sa prosím obráťte na našu bezplatnú odbornú poradňu: poradna@puravia.cz alebo na naše sociálne siete Facebook  a Instagram.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba exspirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Omega 3 mastné kyseliny
Bez cukru: 1
Gaps: 1
Pale: 1
Paleo: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: