PRAJEME KRÁSNU JESEŇ

Ako prírodne na Candidu

Tento sprievodca ku celostnému zdraviu od autorky Weissovej Michaely veľmi detailne rozoberá tému kvasinkové infekcie. Naučí vás, ako uzdraviť vaše telo z problémov spojených s premnoženou candidou (Candida albicans) a plesňami komplexne. Ak máte otvorenú myseľ, aj srdce a hľadáte iné prístupy k tejto problematike, potom je táto kniha presne pre vás.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: 1179
€14,54
Ako prírodne na Candidu
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
CLEAN LABEL = čisté a funkčné produkty
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Produkty vybrané a garantované odborníkmi
Expresné doručenie a produkty skladom
Expresné doručenie a produkty skladom
Špecializovaná poradňa ZADARMO
Špecializovaná poradňa ZADARMO

Vďaka tejto knihe sa naučíte:

  • optimalizovať trávenie
  • posilniť celkovú imunitu a prirodzenú obranyschopnosť
  • omladiť pečeň
  • zbaviť sa parazitov
  • urýchliť detoxikáciu
  • detekovať prípadné vlastné alergény
  • lepšie zvládať stres
  • zlepšiť spánok
  • uvoľniť napätie
  • pracovať s mentálnymi technikami

Čo napísala o tejto knihe Mgr. Eva Hájková, MBA, špecialistka v preventívnej a funkčnej medicíne, spoluzakladateľka Inštitútu funkčné medicíny a puravia.cz?

"Kniha Ako prírodne na candidu od Mišky Weissovej, je praktickým sprievodcom pre všetkých, ktorí hľadajú inú cestu terapie kandidózy, než je ponúkaná klasickou medicínou. Komplexné, praktické postupy sú založené nielen na osobných skúsenostiach autorky, ktorá kandidózou trpela niekoľko rokov a úspešne sa jej zbavila, ale aj na skúsenostiach ľudí, ktorí sa na ňu obracajú, a v neposlednom rade aj na dlhoročnom študovaniu odbornej literatúry a ďalších zdrojov. Kombináciou všetkých týchto skúseností Miška zostavila sprievodcu, ktorý sa na kandidózu pozerá komplexne a rieši nielen klinické symptómy, ale aj ďalšie záťaže (toxické, psychické, environmentálne a ďalšie), ktoré na túto infekciu majú zásadný vplyv. Kniha je písaná veľmi zrozumiteľným jazykom, takže tejto problematike porozumie aj laik."

O autorke knihy: Michaela Weissová je holistickou výživovou poradkyňou a lektorkou jógy. 

Dôraz kladie na celostný prístup. Pomáha ľuďom uzdraviť sa jedlom zo zápalov, candidy, obezity a ďalších chorôb a prostredníctvom jogovej terapie uvoľňovať bloky na tele i na duši. Celostný prístup k zdraviu jej pomohol od mnohých zdravotných problémov, napríklad od dlhoročnej systémovej kandidózy. Svoje poznatky sa rozhodla zostaviť do tohto sprievodcu.

V roku 2013 začala písať blog Slnečný život, kde zdieľa svoje tipy a recepty na uzdravenie tela i ducha celostnou cestou. Založila ekologickú organizáciu Home for Trees, z.ú., ktorá chráni a vysádza lesy v ČR. Píše články pre blog aplikácie Foodgroot a je šťastnou mamičkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: