Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Sexualita (a afrodiziaká)

Filtrovať

Výživové smery
viac... menej
Pre koho
Príznaky
Filter

Nové produkty

Sexualita (a afrodiziaká)

Počet produktov: 8
 • Goodie

  Spojenie 4 odrôd macy: Maca červená, čierna, žltá a fialová v BIO a RAW kvalite, ktorá zaručuje maximálnu kvalitu bioaktívnych látok, aby vznikla neprekonateľná prírodná sila.

  11,12 €
 • Organic India

  Vitánie snodárná (Withania somnifera), je známá jako Ašvaganda patří ke ájurvédským bylinám. Podporuje duševní a kognitivní činnost, energii, vitalitu, svaly a výdrž, spánek a chrání před stresem. Patří mezi antioxidanty.

  13,10 €
 • Living Nutrition

  Ostropestrec mariánsky podporuje normálne trávenie a činnosť pečene. Jeho fermentovaná forma formulovaná nutričným terapeutom nemá na trhu konkurenciu. Vstrebateľnosť je zaistená patentovanou dvojitou fermentáciou tzv. kefírovo-kombuchovou fermentáciou, ktorá aktivuje a zvyšuje adaptogénne vlastnosti tejto vzácnej byliny.

  32,05 €
 • BrainMax

  Je čas dať svoje telo do rovnováhy! Obsah niekoľkých výnimočných látok robí z tohto produktu hotový poklad pre mužov, aj ženy. Zinok pomáha mužom s udržaním normálnej hladiny testosterónu, maca podporuje u žien plodnosť, vitalitu a duševné zdravie. Porovnajte svoju energetickú hladinu s novým testamentom, ktorého vylepšená verzia obsahuje päť násobne...

  25,23 €
 • BrainMax

  Máte problém vyliezť ráno z postele? Cítite sa unavení a bez energie? Unikátna kombinácia preverených extraktov z bylín, obohatených o esenciálne vitamíny, ocenia športovci a všetci tí, ktorí majú pocit, že sa na nich všetko valí a nič nestíhajú. Adaptogény ako Rhodiola a ženšen pravý podporujú bdelosť a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

  21,62 €
 • Pure Natura

  Zmes zložená z mrazom sušených baraních semenníkov, jahňacích sŕdc a divokých byliniek vo vás prebudí skutočných mužov! Žihľava dvojdomá podporuje normálnu funkciu prostaty a vitálnu mužskú energiu. Objavte silu pravého muža a podporte svoju duševnú aj fyzickú výkonnosť. Všetky produkty od Pure Natura sú vyrobené z orgánov islandských jahniat, chovaných...

  42,95 €
 • Viridian

  Indický ženšen čiže Ashwagandha patrí v ajurvédskej medicíne medzi významné adaptogény pre podporu kognitívnej činnosti. Je zdrojom energie a tiež patrí medzi antioxidanty.

  19,82 €
 • Living Nutrition

  Obľúbený doplnok stravy vrcholových aj rekreačných športovcov. Dvakrát fermentovaný koreň Macy peruánska, vyrobený podľa tradičného receptu, využíva tri druhy koreňov kvasenej RAW Macy (červený, čierny a žltý koreň) spoločne s ovocím Camu Camu. Vďaka tomu obsahuje kompletné zloženie vysoko hodnotných bielkovín, aminokyselín, vitamínov, minerálov a...

  33,64 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek