akcia 1+1 zadarmo na vitamín d3+K2, a nielen to, každého potešíme júnovými akciami

Kategórie

Filtrovať

Výživové smery
viac... menej
Filter

Nové produkty

Zoznam produktov podľa výrobcu: Butterbean Organics

BIO opalovací krémy od firmy Butterbeans Organic z USA poskytují 100% přírodní ochranu před sluncem. Tyto produkty v sobě propojují absolutně čisté a přírodní složení, funkčnost i uživatelský komfort. Nezatěžují tělo jako syntetické opalovací krémy a syntetické UV filtry, které pronikají přímo do těla a vyvolávají mnoho chemických reakcí. Recepturu těchto produktů tvoří pouze bio másla a oleje, které napomáhají ochraně kůže a pečují o ni. Ochranu proti UVA i UVB záření poskytuje čistý zinc oxid. Ten neproniká do těla, ale vytváří na jeho povrchu ochrannou vrstvu, která škodlivé záření odráží a rozptyluje, aniž by organismus jakkoliv zatěžovala.

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Butterbean Organics

  Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom, biologicky odbúrateľnom balení! Dobré pre ľudí i planétu. Zmestí sa do akejkoľvek plážovej tašky či batohu. Vhodný pre aplikáciu na tvár, pery, nos, uši či na akúkoľvek inú časť pokožky. Na pokožke nezanecháva biely film.

  27,04 €
 • Butterbean Organics

  Obsahuje najvyšší možný podiel bio zložiek kokosového oleja a bambuckého masla, ktoré dodávajú výrobku príjemnú vôňu. Včelí vosk z lokálnej produkcie dodá sladký podtón - to všetko evokuje chuť doslova na zahryznutie. Butterbean Original je hutnejšie a má krémovú konzistenciu. Na pokožke nezanecháva biely film.

  23,43 €
 • Butterbean Organics

  Chystáte sa na dovolenku? Tak práve pre Vás sme zostavili tento zvýhodnený balíček, ktorý obsahuje top produkty z nášho eshopu. Vybrali sme starostlivo to, čo by nemalo chýbať pri dovolenke v akejkoľvek destinácii. Balíček obsahuje aróma tyčinku Relax, opaľovací krém s ochranným faktorom SPF30, probiotiká Yeastbiotic a ako fľaštičku poslednej záchrany...

  104,73 € 116,37 €
 • Butterbean Organics

  Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom, biologicky odbúrateľnom balení! Dobré pre ľudí i planétu. Zmestí sa do akejkoľvek plážovej tašky či batohu.Výrobok je vhodný pre aplikáciu na tvár, pery, nos, uši či na akúkoľvek inú časť pokožky. Na pokožke nezanecháva biely film.

  19,82 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek