Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Pred exspiráciou v akcií

Pred exspiráciou v akcií Počet produktov: 7

 • Harmonizujúca zmes, ktorá je stimulujúca a relaxujúca zároveň. Aromatická tyčinka Rovnováha pomáha telu a mysli sa vzájomne synchronizovať a pomáha Vám tak udržať vnútornú rovnováhu, keď ju najviac potrebujete. Príjemná harmonizujúca vôňa Vás úplne pohltí. Odporúčame hlavne pre ženy!

  6,94 € 8,68 €
 • 100% prémiová kvalita - RAW kvalita, bez pesticídov, fungicídov, herbicídov

  10,11 € 12,64 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Produkt, ktorý vznikol ako reakcia na súčasnú situáciu a pre posilnenie imunity, čistý prášok obsahuje vitamín C a čisté sušené ovocie banán.

  6,88 € 8,60 €
 • EXPIRÁCIA: 18.06.2021 Novinka v Českej republike! Ochutnajte cibuľu tak, ako ju ešte nepoznáte. Zažite cibuľu ako nikdy predtým - čiernu, mäkkú, bez typickej ostrosti a so sladkastou umami chuťou. Čierna cibule je 100% prírodná, chuťovo jedinečná a bohatá na zdraviu prospešné látky. A prečo je celá čierna? Pri procese zrenia za vysokej teploty a...

  3,59 € 4,49 €
 • Produkt, ktorý vznikol ako reakcia na súčasnú situáciu a pre posilnenie imunity, čistý prášok obsahuje vitamín C a čisté sušené ovocie slivky.

  7,12 € 8,91 €
 • Kombinácia BIO mliečnej belgickej čokolády a mandľového masla je tak lahodná, že nebudete chcieť raňajkovať nič iné. V porovnaní so slávnou nátierkou Nutellou nie je čokoládové mandlové maslo tak sladké, čo vyzdvihujeme ako prednosť!

  5,10 € 6,38 €
 • EXPIRÁCIA: 30.06.2021 Substancia OVOVITAL®od slovenskej farmaceutickej spoločnosti BIOMIN a.s. obsahuje čisto prírodný vápnik bez chemických a pomocných látok, ktorý ani pri dlhodobom užívaní nezaťažuje organizmus a má až o 30% vyššiu vstrebateľnosť ako syntetický vápnik. Vysoká biologická dostupnosť je zabezpečená vďaka unikátnemu zloženiu: vápnik,...

  2,66 € 3,32 €
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek