Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Kategórie

Filtrovať

Výživové smery
viac... menej
Filter

Nové produkty

Zoznam produktov podľa výrobcu: My Raw Joy

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • My Raw Joy

  Preneste sa na plantáže kakaovníkov starodávnej krajiny Peru s touto jedinečnou ručne vyrobenou raw čokoládou. Obsahuje 67% nepraženého peruánskeho kakaa, kokosový cukor a raw kešu orechy. čokoláda je vyrobená s láskou priamo v srdci Európy pomocou tradičných výrobných postupov.

  4,58 €
 • My Raw Joy

  Mandle v spojení s lahodnou ručne vyrábanú čokoládou z peruánskeho kakaa sú zárukou gurmánskeho zážitku aj pre tých najväčších zástancov zdravého životného štýlu. Oddajte sa jemnej krémovej chuti z tých najlepších surovín s tabuľkou mandľovej čokolády MY RAW JOY.

  4,58 €
 • My Raw Joy

  Milujete čokoládu? Potom rozhodne musíte vyskúšať túto jedinečnú raw pochúťku s vynikajúcou chuťou jedlých kvetov a kakaa z Peru. Ručná výroba, kvalitné bio suroviny a tradičné výrobné postupy. Táto čokoláda si vás získa najmä tým, že je obohatená lupienkami našich lokálnych jedlých kvetov, ako je ruža, nevädza, nechtík a levanduľa. 

  4,58 €
 • My Raw Joy

  Žiadne rafinované cukry alebo iné chemické sladidlá, len bohatá intenzívna chuť čokolády vyrobenej z pravého peruánskeho kakaa. V každej tabuľke sa odrážajú tradičné výrobné procesy a najprísnejšie ekologické opatrenia zaistené medzinárodnými inštitúciami. Túto ručne vyrábanú čokoládu si zamilujú aj tí najnáročnejší milovníci čokolád.

  4,58 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek